Kosmetika Salus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2008 14:35 - Naďa

Ahojky,používá někdo kosmetiku Salus?Jaké s ní máte zkušenosti?

reagovat 5.5.2008 17:12 -

ahojky, já používám...asi měsíc...mám aknozni pleť, ale zatím jsem spokojená. kosmetika salus je příjmená, hlavně přírodní a to mi, zdá se, vyhovuje. jakou zkušenost máš ty?

reagovat 5.5.2008 21:46 - Enkara

Já je taky používám. Měla jsem od nich karité - obyčejné bambucké máslo i to růžové. Je výborné, ale na mě poněkud "těžké", takové hutné, a to mám suchou pleť! Ale došla jsem k závěru, že máslo ano, ale jen občas, když ho používám pořád, není to už ono.

Pak používám ráda jejich oleje - na obličej jsem zkoušela ylang-ylang, byl příjemný. A ještě mám meruňkový, sezamový a lněný, udělala jsem objednávku. Vyhovují, jen ten lněný smrdí jak tchoř...ale to nevadí.

Co ještě...ještě jsem toho zkoušela určitě víc, teď si vzpomínám na růžovou pletovou vodu, tak ta mi nesedla,a ještě od nich kupujeme olejíčky do aromalampy, vonné kompozice a tak.

Salus je fajn ( jen někdy poměr množství-cena trochu kulhá, hlavně u některých tělových olejů se mi zdá..)

reagovat 6.5.2008 09:26 - Naďa

Já nyní používám Meduňku jak na pleť,tak odličovák a pleťovou vodu.Jsem se Salusem spokojená.

reagovat 15.5.2008 15:24 - zuzka

má některá z vás zkušenost s konopným balzámem salus problematickou pleť? a olejíček tee - tree? po tommto olejíčku se mi odělaly ošklivé strupy po celých tvářích a nevím, co s tím mám dělat...aspoň teda myslím, že je to z toho...je možné, že jsem použila toho olejíčku použila moc? kolik se ho vlastně má používat? používala jsem ho několikrát denně - zezačátku se mi zdálo, že mi pomáhá, pak se mi zdálo, že kůže na ně reaguje červenáním a následně nehezkým vysušováním téměř na celých tvářích...je to možné? teď už tee-tree nepoužívám ani konopný balzám, protože nevím, co mi to způsobilo...do zlepšení mého stavu budu používat biodermu, poraďte mi prosím

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2010 08:18 - Anne

Já jsem si koupila Levadulový hidrofilní odličovací olej a Tea tree lemon květinovou vodu, zatím jsem spokojená (mám smíšenou pokožku). Zádné podráždění, žádné odlupování svrchní vrstvy pokožky. Ale chtěla bych vyzkoušet mátovou květinovou vodu, zdá se mi taky dobrá.

reagovat 1.11.2011 14:25 - Jana Zelenková

Nepoužívám moc kosmetiku, stav pokožky je daný hlavně tím, jak organismus pracuje uvnitř, měla jsem mastnou aknozni plet, vlasy mi padaly, nic nezabíralo, ani drahé krémy atd., až když jsem zkusila tělo detoxikovat, pak OK omega 3 comlete a najednou se mi zlepšil stav pokožky, vlasy super.Vše se vyřešilo vnitřně. Pro více info www.prirodnilecba.deg.cz. nikomu nenutím, ale moje vlastní zkušenost...

reagovat 4.5.2017 18:14 - Marek

Pokud by někdo měl zájem o kosmetiku Saloos, tak my zavíráme eshop s přír. kosmetikou, drogerií a produkty a vyprodáváme skladové zásoby s plošnou slevou 20% na vše do vyprodání. Klidně pozvěte i své přáleté a známe. Díky https://www.ubinero.cz/

reagovat 5.5.2017 08:20 - ich

Pokud by někdo měl zájem o...

Ahoj Marku, máš pěkný e-shop, četla jsem i tvůj životopis, resp. povídání o tvé rodině. Byla by škoda s internetovým obchodem seknout, zvlášť když nabízíš takový sortiment, jaký nabízíš a snad už je navíc obchod i trochu rozjetý. Také je zatím určitě hodně času, práce atd. Sama jeden e-shop provozuji již 10 let, je to pomalu jako moje dítě, pamatuji si na začátky, e-shop jsem vypiplávala skoro jako malé mimino až do dnešní podoby, je to srdeční záležitost. Vlastně ani nevím, co tě vede k zrušení e-shopu, jistě k tomu máš vážný důvod, takže nezbývá než popřát hodně štěstí.

reagovat 5.5.2017 08:24 - ich

Lidičky, chtěla jsem se také zeptat na Saloos kosmetiku. Často zde uvádíte, že Vám vyhovuje. Mně bohužel dost vadí ta mastnota, zkoušela jsem bambucké máslo i různé pleťové olejíčky a připadám si pak taková utlapaná. Dám třeba kapičku na celý obličej a stejně to nesnesu a to mám pleť spíše suchou.
Jinak ale vonné esence bezkonkurenční, na ty nedám dopoustit a masážní oleje jakbysmet. Akorát ceny, cena mi při má spotřebě rve žíly a to nakupuji za velkoobchod. ceny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *