Kosmetika Jafra

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2007 21:51 - Lenda

Zná někdo kosmetiku Jafra? Jste s ní spokojeni?Je trošku dražší,ale prý je dobrá.

reagovat 25.1.2008 09:57 - Jindřiška

Na kosmetiku jafra bych si výhradně zašla do kosmetického salonu,protože jen odborník ví co vám sedí a pokud máte citlivou pokožku nemusíte se trefit a pak třeba skončit na dermatologii.A s tou cennou to není tak hrozné.Kupujete kvalitu.

reagovat 4.4.2008 14:13 - adushka

Kosmetiku Jafra používám již 2. měsíc. Měla jsem problémy s dehydratací pleti a nerovnostmi na pleti (drobné pupínky, ucpané p?y, suchá místa). Hned po prvním týdnu používání řady Dynamics byly výsledky opravdu viditelné a moje pleť se výrazně vyhladila a barevně sjednotila. Můžu doporučit také hloubkově čistící masku, která opravdu krásně vyčistí usazené póry. Cena je sice vyšší, ale jelikož je to investice tak jednou za půl roku a výsledky opravdu viditelné jsou, což se dá v dnešní době říct o máločem, můžu ji vřele doporučit!

reagovat 18.4.2008 11:13 - Lucie

Adushko, mám podobné problémy jako ty.Měla jsem kosmetiku dermacol a nesedla mi.Mám u nás možnost jít do studia, kde by mi poradili, jaká řada by pro mou ple´t byla vhodná.Jak jsi se dostala k jafře, také přes studio a kosmetičku? A opravdu jsi spokojená? Děkuji. Můžeš mi napsat i na lucie.syrova"volny.cz

reagovat 31.5.2008 22:30 - Lenka

S Jafrou mám výborné zkušenosti. Po akné jsem měla celý obličej flekatý, ale hloubkově čistící maska mi ho sjednotila. Tak jsem si koupila krém, i přes to, že stojí 790,-, výsledky ale jsou a to je hlavní. Naposledy jsem si pořídila hyratační čistící krém a mám pleť krásně jemňonkou. Je to moc příjemný pocit po všech peripetiích s akné...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.6.2015 13:14 - jana

Milé slečny a paní, pracuji s kosmetikou Jafra a sama ji používám. Myslím, že je vynikající, mně rozhodně pár let ubrala. V mém studiu se ošetřuje na lehátku a pochopitelně celý obličej, klientce se věnuji bez přednášení, pouze sděluji důležité informace při jednotlivých krocích, péče trvá hodinu a ve studiu jsme jen my dvě, jelikož péče o pleť je záležitostí značně intimní, nikoli pro mnoho uší, nikomu nic nenutím, naopak, při první návštěvě nikdy neprodám výrobek z řady péče o pleť, a důvod? Jde o kosmetiku, která může hodně pomoci i ublížit, není-li správně zvolena, proto musím dobře znát pleť klientky než jí cokoli doporučím.

reagovat 3.2.2017 12:24 - Tajorka

Dobrý den, kosmetika je úžasná, má výborné účinky a je to kosmetika. která skutečně funguje a je na ní spoleh. Je vyráběna z eterických olejíčků a čistě přírodní. Používám ji už dva roky a známý co mě dlouho neviděly byly ze mě paf. Prý jsem omládla o deset let. Sama chodím do takového studia na pravidelné kontroly a diagnostiku pleti. Nikdo mi nic necpal, neznamená to, že když jste vyhráli poukaz, že si musíte něco koupit. Ne, jen se seznámíte s Jafrou a je na vás jestli si ji koupíte nebo ne. Mě se to líbilo a tak jsem si kosmetiku koupila. Zajímavé na tom, ale je, že jsem se od tohoto okamžiku stala klientkou a mám veškeré kontroly a diagnostiku pleti tím přístrojem bezplatně. Kosmetické asistentky ve studiu kam docházím se mi věnují a provádějí mi různé masáže těla pleti obličeje přístrojem a maximálně se mi bezplatně věnují. Připadám si tu jako v jiném světě a výborně si odpočinu.Od té doby co používám Jafru, nemám černé tečky ani jiné různé neduhy. Akné,a červené fleky zmizely a vyhladily se mi vrásky a sjednotila barva pleti. Pleť je krásně hebounká a hladká. Tyto studia se zabývají stavem pleti a rozhodně tuto kosmetiku neprodávají jen tak někomu. Pouze po vyšetření pleti přístrojem a pak vám poradí jakou kosmetiku máte používat. Je to nejlepší kosmetika. která pro mě existuje. Používání Jafry na mě bylo vidět hned po prvním měsíci. Nedám na ni dopustit a nic jiného už nechci. Drahá vůbec není, protože to co vám doporučí, vydrží půl roku.

reagovat 3.2.2017 12:27 - Tajorka

Dobrý den, kosmetika je...

Toto studio navštěvuji na Kladně. Moje maminka zas chodí do Slaného a také si tam velice libuje.

reagovat 3.2.2017 12:31 - Dana

Toto studio navštěvuji na...

Do Slaného chodím i já a jsem naprosto spokojená. Jak píšete, doslova si připadám jak v sedmém nebi. Tahle kosmetika skutečně dělá zázraky s pletí a dokáže vyléčit i extrémě velké akné na obličeji, kterým jsem do té doby trpěla. Teď mám úžasně vyhlazenou pleť a cítím se bezvadně a jsem strašně moc spokojená.

reagovat 17.2.2017 19:39 - Lenka

Dobrý den, kosmetika je...

Je mi líto, ale zcela přírodní není. Mám od nich masku z mrtvého moře a je tam silikon. Paní nám říkala, že je tam i červená řasa a podle složení tam není. Jsou tam jíly, proto tak krásně rozjasní pleť.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *