korzet

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2007 15:27 - Alena Nováková

Sháním svatební šaty, viděla jsem hezké, ale s korzetovým horním dílem,vzadu na šněrování,aby to vypadalo pěkně,musí se korzet dost utáhnout, nejméně o 10 cm. Má s tím někdo zkušenost, dá se v tom delší dobu vydržet?

Alena

reagovat 5.2.2007 11:55 - Romana

Sama jsem korzet nikdy nemala na sobě, ale byla jsem na svatbě kamarádky, která měla korzet. Šaty byly vypůjčené den před

svatbou , pomáhala jsem jí s oblékáním,aby vzadu mezi okraji nebyla velká mezera tak jsem to musela dost stáhnout, až mě jí bylo líto. Přes obřad to vydržela, ale pak jsme korzet 2x musely povolit,už v tom nemohla vydržet. Druhý den,než jsme šaty vrátily,tak jsem si je taky zkusila a bylo to hodně nepříjemné,obdivuji kamarádku, že v tom vydržela tak dlouho, a to jsem o dost štíhlejší.

reagovat 25.1.2008 18:06 - Anna

Já jsem šla jako host na svatbu a v půjčovně jsem si zkoušela korzetové šaty. Vypadala jsem v nich skvostně - dělá nádhernou postavu, ale nedá se v něm dýchat. Takže jsem se na to vy... a šla jsem v obyč. šatech a bylo mi fajn a hlavně jsem se nemusela bát, že někde zkolabuju :-)

reagovat 25.1.2008 21:21 - Pavel

Někde jsem četl, jak dříve dvorní dámy trénovaly nošení korzetů. Byl to dlouhodobý proces, při kterém korzet postupně utahovaly až do extrému. Stejně tak není možné najednou vzít korzet a myslet si, že se žena stáhne o x čísel a vydrží v tom celý den. Buď je možné jen mírné stažení nebo dámy trénovat a trénovat!

reagovat 21.6.2008 19:40 - Nimett

Vidíte mě je 16 a korzety miluju.Stahuju se naprosto běžně o 15 cm a kostice mám nejradši co nejtužší,nejlíp ocelový.Dá se v tom vydržet,jen člověk nesmí bejt citlivka nebo bárbí,to to pak jde těžko.A dýchat se tom dá,jen se musí vědět jak.Prostě dýcháte jen do horní části hrudníku a ne do břicha.Navíc ty "korzety" u svatebních šatů mívají jen hodně pofiderní kostice ve kterých se jde uplně v pohodě hýbat nebo nemívaj kostice vůbec.Většinou jde teda o takový klasický plastový,většinou 4 až 6 mm široký.Ale já sama za sebe říkám že korzety jsou luxusní věcička na běžný nošení a není nad korzet ušitej na míru(takže 15 cm stahování a ocelový kostice).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2011 08:24 - !

A rohy mě nepučej a ani jsem se nenechal vykastrovat!

reagovat 21.9.2013 12:31 - Lenka

Hledala jsem korzety, ale bylo těžké něco najít a nakonec jsem našla super korzety na www.sexhop-paradise.cz

Zde je odkaz: http://www.sexshop-paradise.cz/kategorie/obleceni/pro-zeny/korzety

reagovat 22.9.2013 02:45 - Lenko,

Hledala jsem korzety, ale...

to jsou jen shity vhodné leda tak k erotickým hrátkám. O skutečně funkčních korzetech se dozvíš víc na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=60723

reagovat 25.1.2016 09:26 - Šněrovačka

To už tu není nikdo, komu se korzet líbí, případně ho sám/sama nosí?

reagovat 22.7.2016 17:08 - Marki

Nošení korzetu se vrací do módy. Zde máte článek proč si ho nasadit http://www.modadnes.cz/6-duvodu-proc-se-opet-spoutat-korzetem/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *