Korekční osteotomie kolene

Archiv příspěvků

reagovat 29.12.2016 22:35 - Marie

Marie,jeste dotaz na...

Já pracuji jako pečovatelka v terénu. Takže celý den na nohách, v poklusu, několikrát v týdnu od rána do večera a ještě opečovávám klienty, takže jsem si musela být 100% jistá, že to zvládnu. Musím přiznat, že ještě teď si občas beru nějaký Ibalgin na bolest.
Jinak cítím změny počasí, to mě boliva i ta kost, ze které mi brali štěpy i ten kus železa, co tam zatím mám. Ale koleno, kvůli kterému jsem to absolvovala nebolí.

reagovat 29.12.2016 22:39 - Marie

Marie,jeste dotaz na...

A ještě k Vaší otázce. 12 týdnů po operaci jsem měla povoleno chodit bez berli. Ale pořád mě to při delší zátěži bolelo. A opravdu mám povolání náročné a hlavně se musím n ty nohy spolehnout, když se na mě mají spolehnout moji klienti.

reagovat 11.9.2017 06:06 - Kacatko

Moc dekuji devcata za podporu...

Dobry den, jak se Vam dari??v listopadu me ceka stejny zakrok na Malvazinkach. Zatim mam za sebou 4 laparo a bolesti se stupňuji... moc dekuju za rady a zkusenosti. K

Solgar 7

reagovat 13.9.2017 16:14 - Šárka

Dobrý den, dnes sem presne 3mesice po operaco "osteotomie", tak sem si rikala, ze se take pridam do diskuze. Operaci jsem absolvovala na Malvazinkach....v pondeli jsem nastoupila do prace....primar mi rekl, ze mohu postupne odkladat berle, ale po pravde sem necekala, ze to bude problem...noha ted boli mnohem vice nez po samotnem zakroku...i kdyz ten byl take vyzivny....ale doufam, ze se vse bude jen a jen lepsit a vsem co maji jit na tento zakrok drzim palce.
Šárka

reagovat 9.10.2017 10:33 - Dobry den, jak se Vam dari??

Dobry den, jak se Vam dari??v...

Dobrý den,
jsem rok po KO první měsíce byli utrpení, primář mi sám řekl, že ho budu nenávidět 6-8 měsíců - měl pravdu!! Ale čas vše zahojí,takže si myslím, pokud máte bolesti jděte do toho. Já už mám venku i tu dlahu, takže snad už bude jen a jen lépe. Ptejte se co Vás zajímá.

reagovat 9.10.2017 17:42 - Šárka

Dobrý den ( vpv),
vidíte to...mě to primář zatajil a řikal, že ho budu nenávidět jen 6 týdnů po operaci...za 14 dni to budou 4 měsíce a stále chodím o jedné berli a je to teda stále síla....můžu se zeptat za jak dlouho jste chodila uplně bez berli a přestala jste mít bolesti?
Děkuji Šárka

reagovat 10.10.2017 10:27 - vpv

Dobrý den ( vpv),
vidíte...

noo já se mu ani nedivím, kdyby to řekl ještě před operací tak by mu na ní nikdo nešel :), ale věřte, přejde to a skoro na to zapomenete :) No u mě je to léčení vždy na dlouho, tak nevím zda se se mnou můžete srovnávat ..bez berle jsem byla asi 5měsiců a úplně bez bolestí asi tak 7 měsíc, bolelo to kvůli čemu mi to dělal, takže mi prim. řekl že se to srovnává a dal mi tam injekci a pak to přestalo úplně! Jen mi pak vadila při větší zátěži ta dlaha.

reagovat 10.10.2017 11:03 - Šárka

Tak moc děkuji, že jste mě povzbudila...jako vidím, že se to pomalu lepší...a jsem asi jen netrpělivá. Já právě stále cítím tu bolest v koleni kvůli které mi nohu operovali....ale také doufám, že to přejde. Jinak mi bylo ale řečeno, že dlaha se vyndavat nemusí, že tam může klidně zůstat...tak uvidíme až budu rok od operace.
Přeji Vám hezký den

reagovat 22.10.2017 09:00 - Kacatko

Dobrý den, dnes sem presne...

Dobry den Sarko,
Jak se,Vam daří??uz jen 22dnu a budu Vas na Malvazinkach u prim. Hospodara následovat. Bojim se,ale bolesti se den ode dne zvetsuji,tak se asi za chvili začnu i těšit.

reagovat 1.11.2017 04:35 - Kacatko

Dobrý den, dnes sem presne...

Šárko moc diky a spustim na Vas mohe dotazy

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *