Korekční osteotomie kolene

Archiv příspěvků

reagovat 29.12.2016 22:35 - Marie

Marie,jeste dotaz na...

Já pracuji jako pečovatelka v terénu. Takže celý den na nohách, v poklusu, několikrát v týdnu od rána do večera a ještě opečovávám klienty, takže jsem si musela být 100% jistá, že to zvládnu. Musím přiznat, že ještě teď si občas beru nějaký Ibalgin na bolest.
Jinak cítím změny počasí, to mě boliva i ta kost, ze které mi brali štěpy i ten kus železa, co tam zatím mám. Ale koleno, kvůli kterému jsem to absolvovala nebolí.

reagovat 29.12.2016 22:39 - Marie

Marie,jeste dotaz na...

A ještě k Vaší otázce. 12 týdnů po operaci jsem měla povoleno chodit bez berli. Ale pořád mě to při delší zátěži bolelo. A opravdu mám povolání náročné a hlavně se musím n ty nohy spolehnout, když se na mě mají spolehnout moji klienti.

reagovat 11.9.2017 06:06 - Kacatko

Moc dekuji devcata za podporu...

Dobry den, jak se Vam dari??v listopadu me ceka stejny zakrok na Malvazinkach. Zatim mam za sebou 4 laparo a bolesti se stupňuji... moc dekuju za rady a zkusenosti. K

Solgar 7

reagovat 13.9.2017 16:14 - Šárka

Dobrý den, dnes sem presne 3mesice po operaco "osteotomie", tak sem si rikala, ze se take pridam do diskuze. Operaci jsem absolvovala na Malvazinkach....v pondeli jsem nastoupila do prace....primar mi rekl, ze mohu postupne odkladat berle, ale po pravde sem necekala, ze to bude problem...noha ted boli mnohem vice nez po samotnem zakroku...i kdyz ten byl take vyzivny....ale doufam, ze se vse bude jen a jen lepsit a vsem co maji jit na tento zakrok drzim palce.
Šárka

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *