Kopnout kluka do koulí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2005 20:32 - Petra L.

Mám takovej problém.
Chtěla bych vědět jaký to je kopnout kluka do koulí.
Abych zjistila jaký to pro toho kluka je a abych poznala jak moc stačí kopnout aby ho to bolelo. A jak moc ho to bolí. Abych si o tom mohla udělat trošku přestavu. Jsem totiž docela zvědavá a myslím, že tohle by bylo užitečný vědět (třeba pro sebeobranu).
Jenože nevím jak to mám zjistit.
Z filmů nebo taks e to dá těžko poznat, protože je to všechno nahraný. a je to film od filmu jiný (někdy chlap spane na zem a křicí bolesatí jindy dostane třikrát a pořád se rve). Nejlepší by to bylo zkusit naživo, ale jak? Napadlo mě, že bych se zeptala bráchy (16) nebo mýho nejlepšího kámoše(15) jestli bych si to mohla zkusit, ale bojíms eco by mi na to řekli. Nechtěl bych je kopnout moc. Aby je to zase tolik nebolelo. jenom si to tak zkusit. Třeba prvně jen tak lehce a pak přidávat na síle, dokud by neřekli dost. Nechtěl bych, aby je to zas enějak moc bolelo. Což mě přivádá ještě k jedný otázce. Nevíta co udělat,a by to dřív přestalo bolet???
Taky nevím jestli by si nemysleli, že sme divná. Ale mě to opravdu docela zajímá. Nebo nejsem normální? co holky? Nenapadlo vás to taky někdy?
Zatím sem jenom jednou viděla jak kluk dostal do koulí. Bylo to na základce v tělocviku. Hráli jsme fotbal a jeden spolužák se srazil s kámoškou a ona ho přitom nějak bouchla mezi nohy. Nevypadal ale, že by ho to zase tak staršně bolelo. Chvíli sice ležel na zemi, ale to i ta kamarádka. (on teda o něco dýl) Ale vůbec enkřičel nic. Jenomm se kxichtil. A pak do konce tělocviku seděl na lavičce. Jinak nic. Pak sem ho teda ve třídě slyšela jak se s klukama baví, že si potom "tejden nezahonil".
Tak si nejsem jistá, jestli jim to třeba taky nemůže nějak ublížit. Jasně, že když by člověk kopl tak až by jim je rozkopal tak asi jo, ale jenom tak lehce kopnout snad neubíží, ne?
Co byste mi poradili???
A pls nepiště, že sem blbá a ať si najdu lepší zábavu. Myslím to vážně.

reagovat 18.9.2005 20:56 - Tom

Ty asi moc dlouho občanku nemáš, co? Řeknu Ti to takhle - napáli jsem jednou při fotbale spoluhráče míčem při výkopu z cca 5m do koulí a on se bolestí pozvracel. Takže zapomeň na to, že ti to někdo z kámošů dovolí, pokud nejsou masochisti. A ublížit mu můžeš, třeba přetrhnout mu chámovody a má po dětech a když se trefíš, tak mu rozdrtíš varlata a to je smrtelný.

reagovat 18.9.2005 20:58 - Tom

A co udělat, aby ho to nebolelo? Nekopat!!!

reagovat 18.9.2005 20:58 - Šarik

Stačí trochu a bolí to jak prase. To teda příroda u pána tvorstva nevyřešila :-(((((((((((

reagovat 18.9.2005 22:59 - Normální

Chtěl jsem vyhovět tvé prosbě "A pls nepiště, že sem blbá a ať si najdu lepší zábavu", ale nejde to.

Opravdu jseš blbá a najdi si lepší zábavu. Také to myslím vážně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2016 14:44 - qwertz

Zeny jsou nadrazene pohlavi ,...

Ale prd...musí se jen umřít :-)

reagovat 21.4.2017 14:42 - Anonym

Chtěl jsem vyhovět tvé...

Mně bys do kouli kopat mohla nějakým klukům se to líbí treba mne

reagovat 22.4.2017 08:20 - Chlap a né bačkora

A mě to některá udělat tak má držku roztrženou od ucha k uchu a kundu od prdele k pupku! To by si mohla tak zkusit

reagovat 26.5.2017 14:35 - Vhaerun

Mám takovej...

Ahoj, už je to sice dost let, ale pokud máš pořád takové touhy, rád se ti nabídnu jako figurant. Kdyžtak napiš na vhaerun[zavináč]seznam[tečka]cz. Budu moc rád.

reagovat 20.4.2018 23:42 - Tema

Toto téma bylo založeno cca před 12 roky, takže myslím, že na otázy "kopnes mě pls do Koulí? Ozvy se ...." Vám nebude odpovídat, protože je už starší a dávno vdaná. (Alespoň podle mě)
A také myslím, že ty komentáře "ty jsi hrozna pí** ze kluka kompas do kouli" by jste mohli vynechat.

Toť vše.

-cairuss

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *