Konopí - surovina budoucnosti - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2006 22:27 - mafa

hej je to celkem fklidu,nektery veci sem ani netusil a pritom mi to tak chutna:)

reagovat 20.7.2006 14:28 - KOKOT

JE TO CELE NA PICU KOKOTI.

reagovat 24.7.2006 07:52 - SmallFox

Jsem rád, že ganja začíná být celosvětově tolerována....

reagovat 19.9.2006 10:08 - buran

je to super nečekal jsem takové takové vyuzití

reagovat 13.10.2006 20:14 - kokot

jste curacivy cikani

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2012 15:44 - akorát lži

fakta o...

na té stránce jsou nepravdivé informace, které jen pomlouvají marihuanu a nabádají k cigaretám a alkoholu, což jsou drogy na kterých nejvíce vydělává stát a je největší úmrtnost lidí. Raději si najděte stránku kde budou klady i zápory než jen zápory nebo jen klady

reagovat 17.9.2012 10:41 - rick

fakta o...

fakta?? rekl bych totalni oymyl a ostuda pro tu organizaci. neumi nic nez kopirovat stare nazory a propagandu vytvorenou ropnym prumyslem. v podstate verim, ze ta organizace ne drogam je napojena nejakym zpusobem na prumysl a chteji jen aby to pokracovalo dal jak to jede ted. je x filmu a x knih, ktere ten jejich pos*any web strci do kapsy. pritom sami fetuji nejvetsi jedy co sou ukryte v potravinach a v "lecich"
http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3DneFiPcLOSfA
http://www.youtube.com/watch?v=IOte1A_R8zU

reagovat 18.1.2014 02:03 - Petr

Díky za ten odkaz www.marihuana.cz, jsou tam fakt dobré informace. Samozřejmě, že ten, kdo už trávu fetuje delší dobu a pravidelně, tak to smete do koše jako kecy, to je typická reakce všech lidí, kteří dělají něco špatného, okecávání, vysvětlování, lhaní, především sám sobě.

reagovat 28.12.2014 19:36 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 7.12.2016 14:27 - Marie

fakta?? rekl bych totalni...

Možná je jiný důvod, proč se o marihuaně nepodávají veřejně pravdivé - lépe řečeno úplné informace. Polovina planety jsou lidé podprůměrné inteligence a možná kvůli nim není zájem, aby se drogy zlegalizovaly. Nastaly by nám tím mnohem větší problémy než užitek, který by droga přinesla.Lidé s nízkou inteligencí by jen doslova fetovali a ne, že by drogu používali v potřebné míře. Inteligentní člověk se pro potřeby zdraví zřejmě bude umět dostat k drogám jinak.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *