Konopí - opojný prostředek, lék, potrava i afrodiziakum - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2001 15:05 - honza

legalize it!!!

reagovat 28.3.2001 08:49 - jozef

Nevím proč, ale stejně tady kouří marihuanu strašná spousta lidí, takže by se měli tam na hoře zamyslet a konečně jako i ve Švýcarsku a v Nizozemí tuto nádhernou rostlinu povolit.Jo a lidi, začíná JARO takže víte co to znamená, " S A D I T ",a to jako moc.

reagovat 20.4.2001 18:56 - radek

Milí čtenáři a autoři ohlasných článků na konopí,
Nepál je krásná země, ale kdo ji zná i jinak, než z pohádkových pohlednic a tajemného vyprávění o tamější kultuře, tak ví, že se Nepál každým dnem nechavá jako kurva drancovat západním zákazníkem. A co s tím má společného tráva? Ani snad nic, jenom snad, že podle slov nepálského muže, otce dětí, je konopí v Nepálu od pradávných časů a že vědí velmi dobře, jak s ním zacházet, jak se jím nechat léčit. Zároveň však znají jeho záporné stránky, zejména v souvislosti s návykem, vlastně znají důsledky nesprávného používání. A přece, ten muž jen s politováním musel připustit, že vliv západu má na jejich zemi velmi zdrcující dopad.
V Čechách konopí není moc známé přiznejme si to, řadový občan ho kritizuje, avšak nezná. A mladík s kšiltovkou a uhrovatou tváří, jenž si myslí, jak je moc v pohodě, kouří a požívá ty nejlahodnější palice, vlastně ale neví zhola nic. A teď se třeba smějte, ta tráva ho ničí. Takový mladík bude za deset let k ničemu, další beznadějná troska...a je jich věru hodně...
Nejsem ani bůh ani učitel národů, je mi dvacet jedna let, tráva je super věc. Nekonzumuji ji však každé ráno, abych fungoval. Uznávám ji. U nás se ale stala trhákem, kdo nehulí, hulí proti. Motiv hašišlistu je všude, kam se jen podíváme. Plno opěvných článků...
Chyba přátelé, jen je mi to moc líto, protože nevím, jak tomu zabránit, je na to asi pozdě, nebo jsem neschopný něco udělat.
Píšu zmateně, tak na konec hlavní myšlenka, tráva se dostáva do ruky dětem, kteří ji kouří kvůli něčemu jinému než v Nepálu. A to je moc špatně...

Snad ještě taková malá poznámka. Národní strom v Nepálu je rododendrón, za britské kolonizace indického regionu se rododendrón dostal do Anglie. A angličani se ho dneska nemůžou zbavit, je to prevít, plevel.
To samé s konopím...

reagovat 16.5.2001 19:22 - Maximiq

Radku, Radku, jak ve svých 21 letech můžeš proboha vědět, že se z člověka stane po 10 letech hulení troska ?
Chápu, chtěl si nám říct nějaké moudro.
Mě je 26 let, konopí kouřím 10 let. Průměrně 2x týdně, po sklizni více, teď kdy už nic není vůbec. Nepociťuju žádné abstinenční příznaky a nemám vůbec potřebu šahat po něčem ostřejším. A že bych byl troska to nepozoruju.

reagovat 11.6.2001 14:25 - Slamák

Milý Jene,hulit ráno - "aby člověk fungoval" - je přece blbost,což bys měl jako znalý člověk vědět.Vzhledem k tomu,že tvrdíš,že tráva je supr věc,nechápu nadpis tvého ohlasu.Dále si nejsem zcela jist,copak to znamená "hašišlist"...Že by nějaký výlisek z konopných pryskyřic?
Dále jsem chtěl poukázat na průmyslovou a ekologickou hodnotu konopí. Výroba papíru, látek, léčiv, topiva je ekologičtější (vzhledem k rychlosti růstu oproti stromům a jednoduchosti sklízení)...
Dalo by se tu napsat miliardy slov na obhajobu této rostliny , také již jsou někde napsány , přesto existují stále lidé, kteří vykřikují

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2013 07:26 - aja

film Konopné pašíje
film Útěk před lékem

http://alternativni-medicine.webgarden.cz/rubriky/lecive-konopi

reagovat 10.11.2013 07:32 - aja

alkohol je daleko tvrdší drogou a kdybyste věděli,kolik lidí ročně umírá na kuřáctví,nebo alkoholismus-ničí celé rodiny.ale ještě jsem nikdy neslyšela,že by se někdo dlouhodobě tak zhuloval,až by z toho zemřel,nebo se musel dlouhodobě léčit..
i policisti zneužívají znak konopí-úchyláci,kdyby si dali do znaku flašku Jagermaistera,jak jsou na ty chlasty-na tu drogu jednu z nejhorších, trvale ještě televizní reklamy,udělali by lépe..

reagovat 10.11.2013 07:35 - Ela

to jde vidět jak pár jedniců zmasírovalo mozky i policajtům nesmyslama o marihuaně

-chytili sprajera.sprajera frajera,čo pisal na stěnu sprejom ľubim ťa...

a zaťial opodál,vykradli samošku a okradli mi kamošku feťiaci sa mestom mihli,pichajů si hnusné ihly...

reagovat 10.11.2013 07:37 - Eva

Radku, Radku, jak ve svých...

pěkné..

reagovat 28.12.2014 19:36 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *