konopí v kosmetice jaký máte názor?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2004 18:17 - Leone

V kosmetickém salonu jsem se setkala s konopnou kosmetikou. Kosmetička mi sdělila, že je kvalitní a dobrá, ale že se najdou i klientky, kteří si myslí že marihuana je i v tomto směru drogou a bojí se závislosti. Jaký máte názor Vy?

reagovat 1.9.2004 22:55 - Autumn

V jakém smyslu drogou? pokud jde o účinky na psychiku, nedovedu si představit, že by se THC nějak vstřebal pokožkou - nehledě na to, že v kosmetických přípravcích jej může být max. stopové množství. Pokud jde o návykovost, tam platí totéž, těžko vznikne návyk tam, kde není psychoaktivní působení; a fyzická závislost na marihuaně je vzácná. Takže bych se ničeho neobávala.

reagovat 2.9.2004 18:19 - Leone

jenomže ono nejde ani tak údajně o nějaké možné ovlivnění aktivní látkou jako spíše o psychický postoj.
Já osobně si myslím, že pokud je kosmetika nabízena v salonu potažmo v lékárnách je asi povolená a dle kosmetičky je i dobrá. Jde asi jenom o psychický blok.

reagovat 2.9.2004 20:24 - Autumn

aha, tak to si každý musí vyřešit sám. Mě to přijde asi jako bych nechtěla jíst makové buchty proto, že z makovic se může vyrobit heroin :-)

reagovat 3.9.2004 15:50 - Panta rei

V kosmetice se pouziva konopi dost casto, ale nejedna se o marihuanu, jedna se o technicke konopi, ktere je povoleno pestovat vsude na svete, protoze nema zadne ucinky na CNS jako marihuana, vyuziva se pro jine latky v nem obsazene. Napriklad cajove pytlicky jsou take z konopi, ale technickeho, protoze se nerozmaceji..takze se neni treba obavat toho, ze si snad na ruce mazete drogu, to vubec ne!!
Pokud Vas to zajima, mrknete se na stranky www.konopa.cz, tam najdete spoustu zajimaveho o vyuziti technickeho konopi...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.12.2007 14:04 - Majka

Leono, ty skurvená píčo, proč jsi založila tak debilní diskusi. To jsou keci vo hovně. Ty píčo jedna promrdaná, co votrvuješ takovýma kokotinama jako je konopí v kosmetice. Takovou píčovinu jsem v životě ještě nečetl, ty kurvo jedna vymrdaná.

reagovat 6.12.2007 14:04 - Majka

Leono, ty skurvená píčo, proč jsi založila tak debilní diskusi. To jsou keci vo hovně. Ty píčo jedna promrdaná, co votrvuješ takovýma kokotinama jako je konopí v kosmetice. Takovou píčovinu jsem v životě ještě nečetl, ty kurvo jedna vymrdaná.

reagovat 7.2.2011 01:17 - fakta o marihuaně

fakta o marihuaně

http://www.marihuana.cz/

reagovat 28.9.2011 20:13 - medigrower

Kosmetika z konopí je výborná věc, ale nejlepší je stejně domácí mastička.

reagovat 28.12.2014 19:40 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *