kondylomata

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2002 13:26 - Jirka Flegl

byl jsem operován pod celkovou narkozou v nem. na Vinohradech p. MUDr. Sobotkou. Tento mi chirurgicky odstranil kondylomata accuminata. Tyto však nezmizely a objevily se znova. Poté mi toto odstraňoval podruhé a nyní se objevila znovu. Je možné je odstraňovat např. Laserem a ne chirurgicky řezáním? Mám je na konci v ústí uretry na žaludu. Mám strach , že toto může ovlivňovat i moje cítění, neboť jsem pořád unaven a malátný. Nejsem ve své kůži. Za odpověd děkuji

reagovat 1.2.2002 19:05 - Doktorka

Kondylomata zpusobuje virus Human papiloma virus (HPV), přenost je převážně pohlavním stykem. Léčba může být chirurgická -excizí-vyříznutím, vypálením laserem, elektrokoagulací nebo poleptáním podofylotoxinem.
Kondylomata se však často vrací, pokud je oslabena protivirovná imunita. Proto též se u vás může vyskytovat únava. Někdy se proto v léčbě užívá i interferon (drahé).
Aby jste předešel opakovanému výskytu, můžete vyzkoušet přípravky s protivirovou aktivitou k vnitřnímu užívání - např. Vironal, Gynex...

reagovat 4.8.2002 14:02 - Petr(23)

Před 2 lety se mi na penisu objevily bradavičky (kužička pod žaludem).Zašel jsem na kožní a paní doktorka mi to 2x potřela podufilinem.Teď se mi to za se vrátilo.Problém je v tom,že ani po 5- té aplikaci pefufilinu jsem se toho nezbavil.Pořád mi zustává na penisu takový malý bílý povlak.Jedná se o kondylomata?Jakou další léčbu by jste mi doporučovala?Děkuji.

reagovat 12.9.2002 17:28 - Milan

Mám kondylomata již delší dobu, dlouho jsem nevěděl o co se jedná, můžu vyzkoušet nějaký lék, ještě před samotnou návštěvou lékaře? Děkuji

reagovat 8.12.2002 12:32 - bejby2

O kondylomoch sa dozviete aj na: http://www.pohlavnechoroby.sk/choroby.asp?ident=504

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2017 22:22 - Danka

Dobrý den, mám mezi nohama nějaké výrůstky ve tvaru květáku, a ke gynekologovi se mi fakt nechce. Poradíte mi co s tím ?

reagovat 10.9.2017 22:27 - tak

Dobrý den, mám mezi nohama...

uvařit.

Jestli to myslíš vážně, tak co čekáš, že ti tady poradí?

reagovat 8.11.2017 19:13 - Zd3nka

Já měla kondylomata asi 2...

Ahoj, tee tree oil je jediná věc, co jsem doteď použivala a to ještě nepravidelně. A tak teď, když mam i hlivu i jodisol, chci se zeptat..
Když mám kondylomata "uvnitř", jak použivat jodisol. Na obalu je, neuživat vnitřně. :)

reagovat 18.12.2017 18:57 - Dali

Ahoj chci se zeptat takže je možné že by partnerka měla HPV virus a a přitom mě vyrostly? Už stím jsem byl minulý týden po druhé na zákroku kožní lékařka mě chce poslat spíše do Prahy asi sundat mě že stolu a mít klidek zkoušel jsem wartec. Ten pomáhá tam kde je vlhko docela teďka už používám 3 týdny hlivu ustricnou a ještě pořád čtu vím že výsledek nebude hnedka a pokud stále mám bacilonosice v ložnici tak se toho asi nezbavim že takže teďka jsem z toho úplně už mimo :/ mám to tak dlouho jak jsem s přítelkyní ale nic nemá nooo dilema

reagovat 7.6.2018 14:42 - Tom

U zen se to léčí snadněji jak u mužů.vykaslete se na všechny mystický a prášky.vypálení plynem je nejlepší.nejrychlejší.čím dřív tím lip at není jizvycka,a nesukejte tolik s jiným a!vsečí kecate ze mate jednoho partnera!lidská vlastnost je byt bez po skvrny a lhát ale je prokázané ze pohl bradavicky SOU PAC se střídá intimní pH a podobně.na jednoho člověka si frnda zvykne.na víc málokdy.podle hygieny a imunity.mějte se a smejte se

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *