Koloidní stříbro

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2003 16:26 - Fany

Chtel bych si s nekym popovidat,kdo ma zkusenosti s pouzivanim koloidniho stribra,jak zevne tak i vnitrne.

reagovat 19.9.2003 21:09 - Eva

Ahoj Fany,
nemám pro Tebe žádné informace - naopak je zrovna sháním. Jen se k Tobě přidám se svou zvědavostí, ale každopádně jsem se už rozhodla, že si ho objednám, zas tolik peněz to není. Pak Ti dám vědět. V tématu Candida je jistá Alex, která ho začala brát v pondělí, skoč se zeptat jí, chceš-li.
Ptala jsem se na Koloidní stříbro v lékárně, protože se mi nechtělo platit to hříšný poštovný, ale koukali tam na mě jako na blázna, co polyká kovové předměty, aby šel z basy na marodku:-)
Ty s ním už máš nějakou zkušenost?

reagovat 25.9.2003 08:36 - Fany

Ahoj.
Praktické zkušenosti ohledně použítí koloidního stříbra zatím nemám .Teorie je na internetu celkem dost na př.www.spirala.cz (sekce substance/koloidy)

reagovat 25.9.2003 20:50 - Svobodová Jaroslava

Vážení,
jak pro Vás tak i pro kolegyni se stejným dotazem: s koloidním stříbrem mám zkušenosti jak z osobního užívání po dobu již 5 měsíců, tak i z užívání jiných. Koloidním stříbrem jsem se po mnoha pokusech s antibiotiky a nekonečným kolečkem mezi lékařidostala z beznadějné boreliózy se kterou jsem se trápila kromě uplynulých 7 let tak posledních 9 měsíců velmi akutně. Stříbro mám kromě jiného odzkoušené na povrchová zranění, gangrénu, tak i na angínu, chřipku, rýmu, lupenku, ekzémy a další problémy. Upozorňuji Vás pouze na skutečnost, že stříbro musí být v min. koncentraci 20ppm jinak je jeho užívání pouze profylaktické a nemá větší léčebný účinnek. Koloidní stříbro které se u nás objevilo jako hotový produkt je jednak příšerně drahé a za druhé má koncentraci pouhých max.10 ppm. Rovněž užívání tak jak je doporučeno v některých podkladech -t.j. po lžičkách je nesmyslné. Ale toto vše je na delší povídání takže pokud máte zájem - tel 776051340, nebo e-mail.

reagovat 25.9.2003 21:50 - Eva

Dobrý večer,
tak na mě už čeká "mé" koloidní stříbro na poště, zítra si ho vyzvednu a uvidím, co to udělá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2017 21:46 - To je

p.čovina, vite, pani? :-)

reagovat 27.4.2017 15:58 - Jaroslav

Dřív jsme každý rok kupovali Sagen, bylo to stříbro se solí, rozmíchalo se to v kýblu a nalilo do studny. Desinfikovalo to vodu. Dělali jsme to snad padesát let, co pamatuji. Voda byla dobrá a mikroorganismy to zahubilo.
Jak se to dělá dnes nevím, máme už městský vodovod.

reagovat 25.7.2017 13:58 - Jak užívat kolodiní stříbro

21 denní čistící kúra...

velmi pěkně zpracované mám také dobrou zkušenost,lečím si boreiozu a moc mi kol.stříbro pomáhá
http://koloidni-stribro-zkusenosti.webnode.cz/penize-a-program-megaspooler-proc-to-zkusit/

reagovat 25.7.2017 21:52 - Marie

velmi pěkně zpracované...

Já mám dobré zkušenosti se zubní pastou, která KS obsahuje, působí to dobře na dásně, protizánětlivě, kupuji v drogerii DM.

reagovat 29.7.2017 16:26 - Jarča

Dřív jsme každý rok...

Stříbro se používá na desinfekci tisíce let.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *