Koloidní stříbro

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2003 16:26 - Fany

Chtel bych si s nekym popovidat,kdo ma zkusenosti s pouzivanim koloidniho stribra,jak zevne tak i vnitrne.

reagovat 19.9.2003 21:09 - Eva

Ahoj Fany,
nemám pro Tebe žádné informace - naopak je zrovna sháním. Jen se k Tobě přidám se svou zvědavostí, ale každopádně jsem se už rozhodla, že si ho objednám, zas tolik peněz to není. Pak Ti dám vědět. V tématu Candida je jistá Alex, která ho začala brát v pondělí, skoč se zeptat jí, chceš-li.
Ptala jsem se na Koloidní stříbro v lékárně, protože se mi nechtělo platit to hříšný poštovný, ale koukali tam na mě jako na blázna, co polyká kovové předměty, aby šel z basy na marodku:-)
Ty s ním už máš nějakou zkušenost?

reagovat 25.9.2003 08:36 - Fany

Ahoj.
Praktické zkušenosti ohledně použítí koloidního stříbra zatím nemám .Teorie je na internetu celkem dost na př.www.spirala.cz (sekce substance/koloidy)

reagovat 25.9.2003 20:50 - Svobodová Jaroslava

Vážení,
jak pro Vás tak i pro kolegyni se stejným dotazem: s koloidním stříbrem mám zkušenosti jak z osobního užívání po dobu již 5 měsíců, tak i z užívání jiných. Koloidním stříbrem jsem se po mnoha pokusech s antibiotiky a nekonečným kolečkem mezi lékařidostala z beznadějné boreliózy se kterou jsem se trápila kromě uplynulých 7 let tak posledních 9 měsíců velmi akutně. Stříbro mám kromě jiného odzkoušené na povrchová zranění, gangrénu, tak i na angínu, chřipku, rýmu, lupenku, ekzémy a další problémy. Upozorňuji Vás pouze na skutečnost, že stříbro musí být v min. koncentraci 20ppm jinak je jeho užívání pouze profylaktické a nemá větší léčebný účinnek. Koloidní stříbro které se u nás objevilo jako hotový produkt je jednak příšerně drahé a za druhé má koncentraci pouhých max.10 ppm. Rovněž užívání tak jak je doporučeno v některých podkladech -t.j. po lžičkách je nesmyslné. Ale toto vše je na delší povídání takže pokud máte zájem - tel 776051340, nebo e-mail.

reagovat 25.9.2003 21:50 - Eva

Dobrý večer,
tak na mě už čeká "mé" koloidní stříbro na poště, zítra si ho vyzvednu a uvidím, co to udělá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2018 12:46 - Standa

Já mám dobré zkušenosti...

Jenže ta zubní pasta obsahuje floridy, které jsou neurotoxické.

reagovat 6.2.2018 23:55 - Ahoj

nemám čas pročítat co kdo postoval přede mnou. Ale za mě asi takto. Před 6ti roky se mi po prodělané angíně (měl jsem snad 3x za život; je mi 38 roků) se mi v hltanu udělalo hnisavé ložisko a to takové, že po dvou týdnech dosahovalo velikosti pětikoruny. Ne a ne se ho zbavit. Byl jsem na ORL, dávali mi různá antibiotika, odebrali vzorek tkáně. Na nic nepřišli a krk hnisal do hloubky jako blázen a na nic to nereagovalo vč. výplachů řepíkem, jinými bylinami, jodovým betadinem, stříkání joxem, prostě nic nezabíralo. Až mě napadlo koloidní stříbro. Snad to bylo vnuknutí z nebe, ale po týdnu deseti dnech kloktání a polykání 2-3x denně hnis ustoupil a zbyla jen hojící se zjizvená tkáň. Od té doby jsem přemýšlel jak stříbro (používám 15-20 ppm od fy Petr Gargulák) dál využít. Mimochodem koloidní stříbro jak bylo odtajněno nedávno dává i NASA s sebou kosmonautům jako univerzální antibiotikum. Potom mě napadlo užívat ho pomocí skleněné lahvičky opatřené pipetou/ kapátkem ve víčku. Nejprve jsem to používal jako nosní kapky, když jsem byl nachlazený. Dnes pokud je v kanceláři u nás v práci někdo nachcípaný nebo s takovým člověkem přijdu do styku, kápnu si do nosu, nechám působit a vysmrkám. Také se mi netvoří dost slz. Mám suché oči. Z toho důvodu se mi pravidelně dělal zánět spojivek a to až natolik, že mi ty oči dělaly takový bělavý výtok. Protože nechodím k očaři díky Bohu, musel jsem s tím trávit vždy X hodin čekáním v ambulanci v nemocnici. Plus kontroly atd.. Napadlo mě mít druhou sterilní lahvičku s kapátkem a zkusit to stříbro. Upozorňuji je to počin pro otrlé jedince, protože člověka, který není zvyklý to pálí a řeže. Ale kamarád pracuje jako lékař na tom očním odd. v nemocnici. Konzultoval jsem s ním toto využití a nebyl proti. Každopádně co to takto aplikuji už jsem neměl nikdy a jsou to min 3 roky potřebu se zánětem spojivek očaře navštívit. Po pá dnech aplikace stříbra je vždy po zánětu. Nikoho nenavádím. Ale mě to funguje dobře. Akorát před prvním použitím vnitřně i jako kapky ( nosní či oční) je třeba kápnout si stříbro na zápěstí lehce rozetřít a počkat pár minut, jestli se neprojeví alergická reakce. Pokud ano stříbru se vyhněte. Pokud ne, klidně užívejte. Ale je třeba pamatovat že ne všechna stříbra jsou kvalitní - dobře udělaná. Je také potřeba nepřekročit při pití povolenou denní dávku. Pokud toho pijete kvanta a delší dobu navíc tím spíš nejde-li o kvalitní produkt,můžete za čas vypadat jako šmoula. Skutečně člověk dostane resp. pokožka takovou šedo-modrou barvu.

reagovat 11.2.2018 23:15 - Milena

A kde se to dá sehnat ?

reagovat 12.2.2018 08:01 - Dá se to

A kde se to dá sehnat ?

sehnat v lékárně na objednání nebo v různých alternativních obchůdcích s bylinkami, zdravou výživou potažm o přes e-shop např. naturius.cz .

@margita: věřit nemusíte, ale funguje to spolehlivě

reagovat 12.2.2018 18:29 - @ predchozi

sehnat v lékárně na...

Funguje ta vira. Tedy pokud uzivatel ma pocit, ze mu to vnuknul Buh, pak bez ohledu na to, zda to tak bylo, vira zpusobi, ze i placebo zafunguje. Vsechny nemoci jsou poruchou v duchovni oblasti. Tam tedy je i lek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *