V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Archiv příspěvků

reagovat 12.1.2013 16:32 - Chci se ukazat

ahojda jsem 20ti lety zajcek ktereho laka si hi vyhonit pred zenou treba nekde na parkovisti nemate zajem. napis diky hradec a siroke okolí email: sulda.ja@seznam.cz

reagovat 20.2.2013 08:30 - jj

Co zde děláte za senzaci vidět mužský penis? Ale vidět ženský penis, to by už bylo o čem mluvit.

reagovat 28.2.2013 17:25 - kiki

Asia tak v 5 letech,I a tatkovim.

Manuka Doctor

reagovat 18.3.2013 23:12 - Martina

Když mě bylo tak 6 až 7 let tak jsem si několikrát hrála se stejně starým kamarádem na doktory. Ale penis v erekci jsem poprvé uviděla, když mě v deseti přemluvil můj o dva roky starší kamarád abychom si hráli na doktory. Nechtělo se mi, ale nakonec jsem se nechala přemluvit. Když už jsem byla úplně nahá tak on své přirození neustále schovával za tričko. Nakonec jsem ho přemluvila aby tričko odhrnul a pochopila jsem proč se tak stydí. Měl totiž erekci a asi se bál jak na to budu reagovat. Byla jsem opravdu překvapená, protože jsem penis v erekci do té doby nikdy neviděla. I když mu bylo teprve dvanáct tak jeho penis mě připadal velký, trochu byl už i ochlupený a tehdy jsem dokonce poprvé viděla také obnažený žalud. Jak jsme se navzájem na přirození podívali, tak jsme se zase oblékli a to bylo vše. Byli jsem ještě děti, takže nás pouze zajímalo jak vypadá opačné pohlaví nic víc. Potom jsem se kamáradili také, ale už jsem si na doktory nikdy nehráli. Začali jsme za svou nahotu asi víc stydět. Dnes je mi už přes třicet a i když jsem vdaná tak si občas na tento zážitek vzpomenu.

reagovat 9.4.2013 18:52 - DANA

chodíme na nudy s rodiči,tak asi od deseti a hrozně hzky to vypadá když se bráškovi postaví,má ho pěkně velkého,ráda ho se vzrušením pozoruji.

reagovat 9.4.2013 19:05 - lenka

Doma jsem se koupala s bráškou od mala připadalo nám to normální.Musel si ho přetahovat aby mu nezarstla kůžička.tak jsem viděla i žaluda,když mněl první erexi tak jsem koukala jak se mu dost zvětčil,řekla jsem to mamce a tím naše společné koupání skončilo.Sledovala jsem ho a viděla ve slipech,že má erexi často.špehovala jsem ho v koupelně a tak jsem viděla i první honění a výstřik.Bylo to tenkrát vzrušující i pro mne a tím jsem poznala i svoje touhy.

reagovat 13.5.2013 19:36 - Pajík

Evo, v šesnácti by ses už...

Jo no....

reagovat 3.6.2013 15:37 - jarda

Já jsem poprve v životě uviděl penis dospělého muže za dost nepříjemných okolností. Kradl jsem jablka za plotem zahrady jednoho domu a chytil mne u toho majtel domu. Měl asi něco okolo 30 let a já byl desetiletý malý špunt. Nevím, co jej napadlo, asi byl nějaký úchylný, ale přestože jsem se bránil, on mě snadno přemohl, protože vážil mnohem víc než já a byl o dvě hlavy vyšší, přivázal mě ke stromu, rozepnul si kalhoty a vyčural se mi do obličeje. Bylo to hrozné. Byl to pro mě strašný šok, neboť jsem poprve uviděl velké a chlupaté přirození dospělého muže, které bylo nesrovnatelně větší než moje a pro mé oči bylo vyloženě obrovské. Když to své strašně dlouhé a hlavně příšerně tlusté, vyloženě bachraté a zřejmě také náležitě těžké přirození držel ve své ruce a čural, tak se to množství a silný proud také nedalo vůbec srovnat s tím, když jsem čural já nebo mojí vrstevníci. Bylo na něm vidět,že měl potěšení z toho, jak se snažím před tím horkým proudem uhýbat a jak pláču. Potom mě odvázal a zmáčeného a smradlavého od jeho moči mě pustil domů. Doma jsem oblečení potajmu hodil do vody a převlékl jsem se a osprchoval ještě než rodiče přišli domů. Samozřejmě jsem nic neřekl, protože jsem se bál rodičům říci, že jsem kradl za plotem jablka.

reagovat 4.6.2013 13:37 - .

Já jsem poprve v životě...

Dobře ti tak, krást se nemá.

reagovat 4.6.2013 16:08 - jj

Dobře ti tak, krást se...

Krást se nemá, ale uviděl jsi poprve v životě jak je velký dospělý šulin a to jsi určitě náležitě ocenil.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *