V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Archiv příspěvků

reagovat 14.11.2012 08:56 - rosnička

jááááj ako si pamatuju ako sme byli ze školou na bazené mel som tehdy 10rokou a jedna holka taky 10rokoua tako plavčiek...no to som neumel plavat...

...plavčiek mi sundal rychle plavky a vihodol je do vody ˇ(daleko)a zhodol ma do bazenu a to me skoro všoci videlí toho mojahu péráka ptáka penisa a vajcca mi videla celá škola oooooooooo ostuda

reagovat 26.12.2012 18:20 - ramona

...tak jeden jak druhej příspěvek je hovadina jedna za druhou = výmysly úchylů (všichni jste měli bráchu a těm jste ho vyhonily ....???????!!!

reagovat 29.12.2012 09:29 - Naposled jsem viděla penis před hodinou ,jsme vylezli z pelechu.

Monika33let.

Manuka Doctor

reagovat 12.1.2013 16:32 - Chci se ukazat

ahojda jsem 20ti lety zajcek ktereho laka si hi vyhonit pred zenou treba nekde na parkovisti nemate zajem. napis diky hradec a siroke okolí email: sulda.ja@seznam.cz

reagovat 20.2.2013 08:30 - jj

Co zde děláte za senzaci vidět mužský penis? Ale vidět ženský penis, to by už bylo o čem mluvit.

reagovat 20.2.2013 10:03 - Ralf

Nepovidejte,naposledy jste viděly letmo v šatnách spolužáků po tělocviku,když se otevřely dveře a pak na tom pozadí monitoru.

reagovat 28.2.2013 17:25 - kiki

Asia tak v 5 letech,I a tatkovim.

reagovat 18.3.2013 23:12 - Martina

Když mě bylo tak 6 až 7 let tak jsem si několikrát hrála se stejně starým kamarádem na doktory. Ale penis v erekci jsem poprvé uviděla, když mě v deseti přemluvil můj o dva roky starší kamarád abychom si hráli na doktory. Nechtělo se mi, ale nakonec jsem se nechala přemluvit. Když už jsem byla úplně nahá tak on své přirození neustále schovával za tričko. Nakonec jsem ho přemluvila aby tričko odhrnul a pochopila jsem proč se tak stydí. Měl totiž erekci a asi se bál jak na to budu reagovat. Byla jsem opravdu překvapená, protože jsem penis v erekci do té doby nikdy neviděla. I když mu bylo teprve dvanáct tak jeho penis mě připadal velký, trochu byl už i ochlupený a tehdy jsem dokonce poprvé viděla také obnažený žalud. Jak jsme se navzájem na přirození podívali, tak jsme se zase oblékli a to bylo vše. Byli jsem ještě děti, takže nás pouze zajímalo jak vypadá opačné pohlaví nic víc. Potom jsem se kamáradili také, ale už jsem si na doktory nikdy nehráli. Začali jsme za svou nahotu asi víc stydět. Dnes je mi už přes třicet a i když jsem vdaná tak si občas na tento zážitek vzpomenu.

reagovat 9.4.2013 18:52 - DANA

chodíme na nudy s rodiči,tak asi od deseti a hrozně hzky to vypadá když se bráškovi postaví,má ho pěkně velkého,ráda ho se vzrušením pozoruji.

reagovat 9.4.2013 19:05 - lenka

Doma jsem se koupala s bráškou od mala připadalo nám to normální.Musel si ho přetahovat aby mu nezarstla kůžička.tak jsem viděla i žaluda,když mněl první erexi tak jsem koukala jak se mu dost zvětčil,řekla jsem to mamce a tím naše společné koupání skončilo.Sledovala jsem ho a viděla ve slipech,že má erexi často.špehovala jsem ho v koupelně a tak jsem viděla i první honění a výstřik.Bylo to tenkrát vzrušující i pro mne a tím jsem poznala i svoje touhy.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

registrace | přihlásit se