V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2005 13:29 - daniela

Ahoj, zajímalo by mne holky, v kolika letech ste meli moznost poprve videt nebo jinak se seznamit s mužským prirozením a pri jake príležitosti to bylo.

reagovat 12.11.2005 14:03 - jája

Nevim presne kolik mi bylo,asi 4 roky.Bylo to v lete a koupali jsme se v nafukovacim bazenku na zahradce.

reagovat 2.12.2005 19:00 - Markéta

Asi ve 14 na nudapláži a bylo ta docela zajímavý.

reagovat 2.12.2005 20:25 - Stará Waitengerová

Teda já to mne myslím bylo 83 nebo 84 ted mne tahne na devadesátku.

reagovat 22.12.2005 05:52 - žabec

Já asi v deseti a připadal mi strašně dlouhý a hlavně ohromně tlustý. Penisy stejně starých chlapců jsem již předtím viděla ty se s ním vůbec nedaly srovnat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2017 19:42 - Myslím

Asi v 15 letech. Šli jsme s...

že v tom namočeným spodním prádle jste musely vypadat taky dost zajímavě. To jste si ho mohly rovnou sundat ne? A měli ti kluci aspoň pořádnou erekci, když se tak před váma předváděli? No chtěli si prostě užít a když všichni do naha, tak všichni. Kdyby tam byl sám, tak by do toho třeba nešel ani kdybyste ho přemlouvali.

reagovat 6.1.2018 09:20 - jirkulin

Když jsem chodil do první třídy, vzal mne jednou strejda na koupališti ssebou do převlékací kabinky a tam jsem poprve uviděl přirození dospělého. Dodnes mám ten obraz před očima, protože mi přišel strašně obrovský a tlustý. Dospělý muž má přirození tlusté asi jak šestiletý kluk paži a ten příměr jsem si dlouho pamatoval, když jsem byl v šoku, že strejda má šulina tlustého jak já ruku.

reagovat 9.3.2018 12:23 - magda

Já poprvé viděla nahatého kluka když jsme šly s kámoškou na rybník se koupat,a tam byli tři nazí kluci a blbli ve vodě.Každý ho měl jiného,jeden menší ale zato velikej šourek s kulkama ale ten jeden jmenoval se Honza/potom jsme se s kamarádili/ho měl fakt velkýho a tlustýho.Třetí ho měl normálního ale zdál se nám také hodně velkej.Chvíly jsme je šmírovaly,ale pat si nás všimly a musely jsme dělat jako že jsme je neviděly.Jim to ale vůbec nevadilo a blbli nahatí dál.Pěkně jsme si je prohlížely dál,bylo to docela fajn.

reagovat 11.3.2018 17:22 - Barunka

Já poprvé viděla nahatého...

Já zas viděla nahé dva spolužáky z vedlejší tridy. Byli sice o dva roky mladší, ale i tak to bylo zajímavý. Bylo to taky u vody ale nesmirovala jsem je. Prostě neměli sebou plavky tak se koupali nazí a nevadilo jim že se na ně koukam. Jim bylo 11, mě 13. Penisy měli taky každý jiný a zdali se mi docela velký. Nejvíc se mi líbilo že když vylezli z vody tak měli stažený šourek a pak když uschli tak se jim pěkně roztáhl.

reagovat 25.3.2018 11:41 - Amálka

Lákalo mě jít na nudapláž ale samotné se mi tam jít nechtělo, tak jsem se domluvila s kámoškou ze třídy a vyrazily jsme. Čekaly jsme, že tam bude více mladých kluků a ono ne - samí starší chlapi. Zkusily jsme překecat jednoho spolužáka který se nám líbil. A on že by ho to taky lákalo jaký to je, tak jsme šly s ním. Ze začátku jsme se trochu před ním styděly, sundaly jsme si jen vršek a spodek jsme si nechaly, on byl samozřejmě nahý celý. Líbilo se mu jak si ho prohlížíme, měl docela velký penis a postupně se mu zvedal. Postupně náš stud zmizel a lidí už tam pak taky bylo míň, tak jsme si sundaly i spodní díl, ať se taky pokochá. Byl to super zážitek, snad ho ještě někdy zopakujeme.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *