Kolik cisel po sobe zvladnou muzi?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2003 13:09 - Pavel

Zajimala by me zkusenost zen na to kolik cisel pos sobe (za vecer) jejich milenci zvladnou? Prosim o uvedeni veku partnera.

reagovat 13.8.2003 14:05 - Pedross

No když počítám ovečky, tak usnu až při šestapadesáte. :-))

Už jsme zase u branek, bodů a vteřin? Myslíš, že kvantita je rovna kvalitě?

ale teď k tvé otázce. Z mé zkušenosti je to tak, že s novou partnerkou mám více semene a udělám se rychleji a častěji než při dlouhodobějším vztahu. Tehdy ale asi nastává fáze, kdy je v tom trochu míň spěchu a snad i vzrušení, ale je čas na vychutnávání, oddalování vyvrcholení a jiné prožitky, než jen počet čísel. Kvantitu nahrazuje kvalita a souznění. Sportovní výkony nahrazuje něha a troufánm si tvrdit, že té partnerky, které jsem zatím měl, dávaly přednost. Ale každý to může vidět jinak. :-)

reagovat 13.8.2003 14:22 - Pavel

Pedrossi, jsem taky zastancem tveho nazoru. Alez znas to, do zenske a do melounu nevydis a odpoved na tuhle otazku jsem nikde nenasel. Zajimalo by mne, jesli treba zeny samy ocekavaji nekolik soulozi za den.

PS: jeden znamy mi rikal, ze soulozi vzdy jen rano. A ja se ptal proc? No a on odpovedel, ze jedine tak ma jistotu ze je v ten den prvni!

reagovat 13.8.2003 14:56 - Romana

Ahoj, pokud tvůj kamarád odůvodňoval ranní soulož jistotou prvenství, tka to byla samozřejmě legrace.
Je to tím, že je večer utahaný a nemá na tyto intimnosti chuť a hlavně schopnosti. Ráno je odpočatý a erekce jde jako "po másle".

a nyní k mým zkušenostem: můj minulý přítel mohl stále, opravdu celou noc, prostě mu neustále stál.

Nyní mám přítele, který se udělá rychle, tak do 5 minut a potom může po menší pauze max. jednou.
Ale spíš už nemůže.
Romana.

reagovat 13.8.2003 15:36 - Pedross

No jo, ono je ale rozdíl. Stát celou noc a mít několik orgasmů. To mě taky stojí, kdy mě napadne, ale udělám se maximálně 4x, 5x a pak není z čeho dávat. Slastný pocit slábne a ustupuje a někdy to může i bolet, když ty stahy vlastně nemají co pumpovat. :-)

Spíš myslím, že ženy očekávají, že při tom na ně chlap nezapomene a nepřestane dokud nejsou uspokojeny i ony (taky třeba několikrát). :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2018 23:31 - mm

Je to velice...

Když jsem měl 19 let, jednou jsem to za noc a dopoledne beze spánku udělal asi dvacetkrát. Pak už to letama šlo dolů, ale vím, že ještě v padesáti pro mne nebyl problém to udělat třikrát za sebou. Třeba se nad tím budou přítomní usmívat, že to není možné apod., na to jsem si docela zvykl, když jsme to někdy s kamarády probírali, ale nemám důvod si vymýšlet. Nemohu za to, každý jsme jiný a já jsem takový a nemohu za to...

reagovat 10.1.2018 00:05 - Šári

Manžel jednou dvakrát za týden, jinak ho bolí hlava. Nechá mě připustit a může dvakrát denně.

reagovat 10.1.2018 09:47 - luci

Manžel jednou dvakrát za...

Potřebuje vidět jiného samce jak to do tebe dělá a to ho perfektně vybudí.Znám to také.

reagovat 10.1.2018 23:27 - michal

Potřebuje vidět jiného...

Měl jsem jednou přítelkyni. Když jsme byli sami, tak sex celkem normál, nic moc, spíše "leklá ryba" ale když si přivedla kamarádku, která spala ve stejné místnosti, byla najednou náruživá jak raketa, úplně k nezastavení, a dělalo jí evidentně dobře, že kamarádka kvůli nám nemůže spát. Pak začala vyhledávat příležitosti, kdy nás u toho někdo vidí anebo alespon slyší... Mne to připadalo nechutné a rozešli jsme se po několika takových nocích, protože já u toho svědky opravdu nepotřebuji.

reagovat 10.1.2018 23:41 - luci

Měl jsem jednou...

Já mám tu zkušenost,že potřebu vidět,nebo být viděn mají hlavně muži.Ale to vědomí,že někoho rajcuje může vyhovovat i ženě.Je to deviace,ale jak moc "nechutná" záleží na posuzovateli.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *