Kokosový olej

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2007 16:07 - Mango

Ahoj. Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s používáním kokosového oleje, a to především na vlasy. Předem děkuji za reakce.

reagovat 16.8.2007 16:29 - maťa

já můžu kokosový olej jen doporučit...na vlasy i na celé tělo. Vlasy jsou leské, hezky po něm voní a jsou vyživené. Jen ho musíš opravdu důkladně opláchnout

reagovat 16.8.2007 19:04 - krejčová

Taky používám kokos.olej, snad na všechno, na tělo, vlasy, vyrážky, nehty, tvr. paty, někdo na něm smaží apod..

Já mám ten lis. za studena, který není ničím "upravený".

Manuka Doctor

reagovat 16.8.2007 20:50 - Jana

mě pravý kokosový olej strašně smrdí..a ani jako olej nevypadá,je spíš tužší..ten ale na vlasy není určen.já z olejů co jsem použila mám nejraději amarantový od české firmy Ryor.Má nezvyklou vůni,přesto ne nepříjemnou a je velice přijemný...masáž s ním je úplný blaho.Jinak omlouvám se,že jsem odbočila trochu od tématu.

reagovat 17.8.2007 13:58 - Mango

já jsem si právě nedávno koupila kokosový olej od kosmetické firmy z Fiji...s vůní vodního melounu a dvakrát jsem si ho aplikovala jako zábal na vlasy a musím říct, že je teda opravdu výborný....odkud jste prosím sehnali vy tento olej? a kde by se dal koupit? děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2015 20:41 - Jana

Kokosový olej 109,-/litr nebo bio panenský 2400 ml/760,- a spoustu dalších na www.puritas.cz

reagovat 10.5.2015 23:43 - Helena

Asi před rokem jsem koupila stále vychvalovaný kokosový olej . Samozřejmě bio a panenský. Desátý rok jím pouze velice zdravě, nic smaženého, místo sýrů pouze tvaroh a uzeninu také ne...Především zeleninu a libové maso, mouku skoro vůbec..Můj cholesterol byl přímo ukázkový. Doktorka při kontrolách mé krve se usmívala a ani se už nedivila. Jen zpočátku nevěřila, že to dám. Že to stravování vydržím. Po pojídání /protože nesmažím a vařím minimálně/ asi lžíce kokosového oleje čerstvého denně, mi za pár měsíců dělali testy na krev..Cholesterol jsem měla dvojnásobný, doktorka nechtěla výsledku ani uvěřit. Lidově řečeno, vysoký jako "prase" :-)Léky mi ani nenabídla, protože jsem hned věděla, co se děje. Že to není nemoc,ale ten vychvalovaný kokosový tuk. Tak si při používání dejte také udělat test. Vysoký cholesterol ukazuje, že všechno není tak, jak se píše..

reagovat 19.6.2015 21:58 - Klarka

Všem kdo milujete své tělo jako já doporučuji kokosové produkty Dr.Goerg! Jsou nejen velmi chutné, ale také mimořádně zdravé! Kokosové ořechy jsou organicky pěstované, čerstvě sklizené a zcela přirozeně zpracované do 72 hodin od sklizně až po hotový výrobek.. Ta chuť a vůně je uplně někde jinde.. !
www.kokosmus.cz

reagovat 19.6.2015 22:24 - -

Asi před rokem jsem koupila...

Tak tomu docela věřím. Mám také hodně vysoký cholesterol, bojuji s tím celý život a životosprávu mám jako řemen. Když jsem více pátrala, tak lékaři kokosový olej nám cholesterolákům přímo zakazují. V čekárnách jsou pro nás i takové letáčky a tam je kokos. olej uváděn také jako zkázaný. Vnitřně jej nepoužívám, ale na vlasy, pleť a masáže ano a to si ho nemohu vynachválit. A ani nemusí být ten tzv. bio, mám nějaký obyčejný a jako kosmetický přípravek je výborný. Na vaření používám ale olivový (do salátů) a jinak také v kuchyni jídla spíš jen dusím a vařím, nic nesmažím.

reagovat 10.9.2015 14:19 - AlcaN

Holky a kde ho kupujete? Vím akorát, že ho mají takhle v DM a myslím, že i v nějaké zdravé výživě, ale je to jedno jaký si vyberu nebo je nějaká značka lepší? Děkuji :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *