Kojení na veřejnosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2009 03:15 - sultán z prčic

V SOUVISLOSTI S MIMINY SPATŘUJU PROBLÉM | od: sultán

Něco odpudivého vidím v ženských, okázale kojících všude, kde je to napadne. Jistě, mimino má hlad prakticky pořád, ale není kojení jako kojení. Některé mamky nakrmí dítě tak decentně, že si ani pořádně nevšimnete, že kojí. Ale vzrůstá počet ženských - a obvykle těch, na které není zrovna nejpříjemnější pohled, které se usadí, kam se usadí, ideálně na nejfrekventovanějších místech, vyvalí nalité nevzhledné a pokud možno zarudlé měchy, připomínající vemena a \"jedou\". Člověku je za ně stydno. Pokud byste jim cokoliv řekl, tyto provokatérské exhibicionistky budou ječet něco o svých právech a budou jich mít plnou papulu. Ale co práva nás ostatních? Ty jsou méně důležitá? Zkuste se jen tak odhalit na náměstí a říct všem, že na to máte plné právo, protože si potřebujete provětrat genitálie a ostatní ať se nekoukají, když jimto vadí. Já se na nechutné rozkynuté ženské koukat nechci a vadí mi to. A chci toho ušetřit i své potomky. Jak se má člověk bránit proti militantním hlupačkám?! Asi tak, že si k nim stoupnu a hlasitě budu pšoukat. Ať si mi zkusí něco říct. Mám potřebu a chce se mi, nenechám si \"vyvalit\" bok! A mám stejné právo jako ony nebo jejich mimino. Na rozdíl od nich tím nebudu pohoršovat. A teď mi promiňte, jdu vykonat potřebu k obchodnímu centru, nějak se mi chce a mám na to právo,ne?!


reagovat 12.1.2009 23:21 - ZDENA

Pises to docela drsne, ale s tvym prispevkem soulasim. Jsem taky matka, taky jsem venku kojila, protoze maly se narodil v kvetnu, takze jeho prvni mesice zivota jsme porad travili nekde venku. Ale vzdy jsem hledala ustrani, hlavne kvuli tomu, aby ho nekdo nerusil a mela jsem takove lehke latkove ponco (prodavaji v zahranici primo pro kojici matky), takze jsem v zivote svoje prso (opravdu v te dobe nevzhledne) nemusela cizim lidem ukazovat. Proste kdyz se chce, tak to jde, ale fakt mam pocit, ze tech militantnich matek, ktere maji potrebu si neco dokazovat, pribyva.

reagovat 13.1.2009 08:21 - Ivo

Sice matka nejsem a nikdy nebudu ale obdivuji maminky jakou mají odvahu a to že pro své dítě dělají to nejlepší co pro to dítě mohou udělat, plně je obdivuji a mají moji podporu.Nenechte se otrávit nějakými bigotními starými panami a jejich zapšouklými názory.Vždyť každá žena je nejkrásnější když má dítě u prsu a nevím co se komu na tom nelíbí.A konečně, když je jim to odporné tak aď se nekoukají.Nikdo je k tomu nenutí.Nenechte se otrávit takovými řečmi a já vám všem přeji aby vám dětátka zdárně rostla a byli zdravé.A takové zapšklé staré baby ať ji naroste aspoň pořádná bradavice na nose!!!

reagovat 13.1.2009 08:52 - niki

take souhlasim se sultanem! ono to nejde se na nedivat, kdyz sedi v prostred obchodniho centra a clovek se diva do vykladnich skrini, tak se mu zakonite pripletou do "zrakove cesty".

pritom muzou jit do prebaloven mimin, ktera v techto centrech vzdy jsou. tak kde je problem?

a pro ivu, nejsem zadna stara baba, je mi 22

reagovat 13.1.2009 09:46 - jana

uplny suhlas so sultanom a zdenkou. Ak je mimino hladne a mamina ho koji, vie to spravit aj decentnejsim sposobom ako to mnoho krat vidime.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2018 17:30 - Ale

Nedělej problém z toho, že...

no tak. Nedělej veřejnou věc z intimní věci. Sex, sr.aní jsou taky přirozené, a na veřejnosti je Normální člověk nedělá.

reagovat 23.9.2018 14:49 - Jana

A ta pumpička se u nás zařídit opravdu nedá? neptal jste se na to někdo tady?

reagovat 24.9.2018 15:30 - Monika

Jde to i u nás, ptala jsem se na to doktora, stačí si zajít do lékárny a objednat si tu pumpičku, oni to do 24 hodin doručí do nemocnice, stojí to 4000 korun na tři dny, v nemocnici vám to doktro aplikuje a po třech dnech vytáhne.

reagovat 25.9.2018 00:47 - Normální ženská

Neukazuje cecky na veřejnosti, mlíko z cecek odstříká do flašky v soukromí domova.

reagovat 25.9.2018 00:51 - Moje řeč

Neukazuje cecky na...

Nepatří to na veřejnost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *