Kočka pro alergiky bude na trhu od roku 2007 - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 12:16 - Přítel koček

Milovníky zvířat nejsou ani chovatelé koček, kteří to o sobě vehementně tvrdí a stresují kočky na mnohahodinových výstavách v malé kleci v hluku a horku. Doma mají mnohdy celé farmy které jim musí vydělávat, přitom kočky žijí často v hrozných podmínkách. Takzvané "papírové" kočky jsou většinou zdegenerované neustálým křížením úzkého kruhu stejných linií. Pokud chcete kočičího přítele, věřte, že kočka z útulku Vám dá stejnou lásku nebudete muset platit tisíce.

reagovat 31.7.2006 09:42 - Ath

Ať si alergici pořídí jiný zvíře. Nikdo není alergický na všechno, i když to alergolog tvrdí. Alergikovi může vadit jedno plemeno, ale druhé ne. Chce to od někoho na týden zvíře vypůjčit a uvidí se. Mnozí si na alergen po časem i zvyknou. Je zbytečný trápit zvířata, když to jde i jinak. (Sama jsem alergik, vím to.)

reagovat 31.7.2006 10:42 - Monika

Půjčit jen tak na týden kočku, která je zvyklá být a žít tam, kde je, je zbytečný trápení.

reagovat 31.7.2006 11:14 - Dan

Tak to je nechutný, budem předělávat a trápit zvířata, aby je mohli chovat alergici.Opravdu milovníci zvířat.

reagovat 31.7.2006 12:39 - Majka

Nevidím na tom nic špatného,mýt možnost si pořídit kočku jako alergik.A pro malé alergické dítě má kočka prospěšný vliv na jeho psychiku.Vyšlechtilo se tolik různých plemen,proč ne antialergenní kočka.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2010 10:40 - Jááá

Ať si alergici pořídí...

Co to tu píšeš za píčoviny?????? To jsou teda rady.... !!!!!! Mysli hlavou a ne prdelí !

reagovat 3.7.2010 18:12 - Básník

Nechápu, co by na genetickém výběru vlastností mělo znamenat pro zvířata trápení

reagovat 22.3.2011 19:42 - Miloš

Ahoj mám taky alergii na srst a kočky mám obyčejny venkovni a doma je mit nemůžu ale 1 v budoucnu bych chtěl kočku bengalku a NEBO BENGALSKOU ( HIBRID KŘIŽENEC S DIVOKOU POVAHOVĚ KROTKA A ZBARVENÍ DIVOKA)

reagovat 22.3.2011 19:45 - dagmar

Ahoj mám taky alergii na...

a bengálku můžou mít alergici?

reagovat 20.7.2011 21:18 - finsev@gmail.com

téměř vše s čím příjdete z farmacie,kosmetiky a podobně do stiku je testováno na zvířatech,veškeré maso co jíte je převážně z velkochovů----všude zvířata neuvěřitelně trpí....ale stejně kdo z vás nemá koženou peněženku,pásek či boty_? nejíte maso? nepoužíváte ani krém na opalování?...pochybuju. lidé roubují stromky a taky kvůli tomu nikdo neřve že je to neetické,zvířata se šlechtí od nepaměti a kočka pro alergiky je dobrý nápad....ať žije genetika!!! :-)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *