Kočičí nemoc-toxoplasmosa mění lidskou osobnost !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2012 21:51 - honzik

...

ty seš asi nejaka white kocka ne??

reagovat 11.3.2016 11:49 - Martina

Toxoplasmoza, kterou je promořeno prý až 80 procent populace, se může opravu projevovat všelijak. Můj známý měl boule na krku a puse, obával se rakoviny a nakonec z toho byla toxoplasmosa.

reagovat 29.7.2016 11:13 - i.

Četla jsem že jsou na to nějaké léky ale taky že někomu na to ani mic nedávají a plno lidí o tom ani neví že ji má. Léčil se s tím někdo tady ? Jsou na to nějaké byliny nebo jiné co pomáhá ?

reagovat 29.7.2016 11:39 - Samuel

Četla jsem že jsou na to...

Problém je v tom, že se to dá léčit jen v akutním stadiu, tedy těsně po infekci. Dlouhodobé cysty ve tkáních, očích, vnitřnostech nebo mozku už nejdou nijak odstranit ani klasickou ani alternativní medicínou. Cysty tam tiše čekají až je i s člověkem pozře nějaká kočkovitá šelma, aby mohly dokončit svůj pohlavní vývoj. Jen u kočkovitých šelem se realizují samci i samičky. U ostatních živočichů jsou jen bezpohlavní stadia.

reagovat 29.7.2016 12:05 - i.

Problém je v tom, že se to...

Díky za odpověď. Ale tomu že čekají až je pozře i " s člověkem? " nějaká šelma moc nerozumim a nahání to hrůzu :-(
Kdysi mě totiž poškrábala kočka z ulice a pak jsem měla něco jako chřipku, únava od té doby...a dodnes. Vím že dr. říkala že mě tímto mohla nakazit ale nepamatuji se že by mi dávala ty léky co se píše ani snad odběry.
Jen jí zajímalo jestli nejsem v tom.
Únava nepřestávala po čase mi řekla že mám asi únavový syndrom a na to nic neni.
Nevim teda jistě zda jsem to měla nebo ne ale nedávno jak jsem o tom četla mě to zase napadlo, vyzkoušela jsrm už snad všechno a na únavu nic nezabírá taky se zhoršuje od tehdá zrak.
To je teda nadělení...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2016 00:31 - Tony

Díky moc za odpověďi....

Ty člověka na životě vůbec neohrožuji, lidstvo s tím žilo po staletí. Akorát to trochu pomění psychiku napadeného člověka, jenže se jedná o naprostou marginalitu, tedy bezvýznamnost.

reagovat 30.7.2016 10:39 - i.

Ty člověka na životě...

Já vim něco jsem o tom četla ale stejně je to divná představa. Ale někteří paraziti prý způsobují právě potíže s tlakem a vůbec nemoci...taková tasemnice, háďátka nebo jak se jmenují a jiné potvůrky :-(((

reagovat 3.8.2016 18:21 - Samuel

Já vim něco jsem o tom...

Ale to není naštěstí parazit jako třeba svalovec, škrkavka nebo tasemnice. Toxoplasmy jsou jen o něco větší než baktérie, čili jsou pouhým okem neviditelné. A všelijakých mikrokopických organizmů má každý člověk v sobě hafo.

reagovat 3.8.2016 22:07 - ?

Ale to není naštěstí...

Toxoplsma je prý mnohem horší než co uvádíte...nepodceňujete to? Usazuje se prý i v mozku, očích atd. a narozdíl od té hnusné tasemnice aj. na ní nic nefunguje.

reagovat 4.8.2016 11:08 - ?

nejsou v člověku živé, to...

To nevim jistě, četla jsem že se toxoplasma se usazuje takto i u dospělých. U mě kdysi doktorka pojala podezření na tuto nemoc ale
zajímalo ji jen jestli nejsem gravidní. Když ne nic mi na to nedala. Měla jsem pak něco jako chřipku a trpím od té doby spavostí únavou během pár týdnů zrak na 4 dioptrie.
A tohle prý toxop. způsobuje.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *