Je Kocáb placen Dělnickou stranou?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2009 10:07 - syslik

Jak tak pozoruji chování našeho ministra pro lidská práva pana Kocába, napadá mě, že snad musí být placen DS protože se mu daří podporovat nenávist vůči Romům tím jak neustále prosazuje přehnanou pozitivní diskriminaci. V právním státě jsme si přece před zákonem všichni rovni.'

reagovat 7.8.2009 00:55 - Andreja

Je mimo mísu,cítím se být jeho postoji a rozhodnutími diskriminována,neměří každému stejným metrem,nadržuje cikánům a imigrantům a o zcela,bohužel,běžné porušování lidských práv,nás,bílých,se nezajímá vůbec,my také potřebujeme ochranu,je těžká doba,která přináší velké sociální problémy,pracovní vydírání-zneužívání apod.'

reagovat 7.8.2009 07:36 - Bára

On je v podstatě rasista - vůči většině.

Za sílící extremismus proti menšinám je z velké většiny zodpovědný právě on, tím jak svým nelogickým a podivným chováním podporuje nenávist.'

reagovat 24.10.2009 00:21 - Hana Monzarová

Jak tak pozoruji chování...

Chcete bránit cikány? Nejsme si rovni před zákonem.Dnes mi upadla kabelka kde byly veškeré mé doklady a telefon měsíc starý peněženka.Stalo se to v ulici co bydlím.Než sem se pro ní sehnula byla pryč,a nemám nic,halda cikánských výrostků jí před očima rozebralo a každý utekl jinam.Nemám nic jen starosti.A co policie? Sepsala protokol řekla je nám líto to se stává.To oni jsou ty chudinky že? Od malička kradou.Když sem křičela aby mi to vrátili tak se seběhli dospělí a málem mě tam ukamenovali,co si to dovoluju na jejich děti křičet!Tak kde to jsme? V P....! A velký.

reagovat 24.10.2009 13:00 - xy

Kocáb podle mě neni placen Dělnickou stranou, on je pouze exemplární příklad extrémního liberalisty, který žije ve světě Havlovské "demokratické" smyšlené fantazie a vidí nebo spíš chce vidět problémy jenom z jedné strany mince. Nezapoměnme že neni ve svém zločiném a lehkovážném příkladu chování v našem politickém spektru a společnosti sám, vzpomeňme třeba na Džamilu, ale i ostatní politiky, naprostá většina z nich podporuje politiku pozitivní dikriminace, liberalismu, pseudohumanismu (jehož průkopníkem byl u nás Václav Havel, vzpomeňme jen na jeho nesmyslné amnestie a milosti), multikulturismu jehož strůjcem je sama EU. Příkladů by se našlo ještě plno a je jasné, že kdyby odstoupil Kocáb, že by se našli zase další Kocábové a Džamily, kteří by se rádi zhostili jeho funkce. Jediná naděje je zvolit stranu(neparlamentní), která přestane s touto nemislnou a zločinou politikou a žačne nazývat věci pravým jménem a já v současnosti neznám žádnou jinou perpektivní kromě DS.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2009 16:54 - Je vcelku pochopitelné,

že na všech diskusích se lidé schodnou na cikánském problému u nás, o to nepochopitelnější ovšem je, jak se k tomu staví u voleb a tam zvítězí buď pohodlnost a nezájem nebo mediální masáž a známé ksichty ze současné politiky namísto rázného NE a zvolení neparlamentní strany.

reagovat 24.10.2009 17:07 - To proto,

že český národ je tupé stádo, stačí se jen podivat na net na pár diskusích o DS a člověk si připadá, že spíš extrémisti jsou všichni její odpůrci, tolik nenávistných slintů na adresu DS mohou vyplodit jen fanatici a sprostá lůza zblbnutá médii a našimi slavnými "demokratickými" politiky. Silně to připomíná atmosféru padesátých let, kdy se podepisovaly petyce za popravy politických odpůrců a je to jen dálší důkaz toho, že komunismus stále pokračuje, akorát se jaksi trošičku batevně změnil z rudé na modrooranžovou.

reagovat 24.10.2009 18:40 - Karel

Vážení diskutující,
určitě není. Jen dostal trafiku a s ní funkci mouřenína. Vzal to a musí ho dělat, i když s tím třebas vnitřně nesouhlasí, peníze jsou silnou motivací, vy byste to taky za ministerský příjem dělali. Při sledování televizních politických debat mám často pocit, že základním předpokladem pro výkon funkce politika, zejména pak ODS a ČSSD je hluboké zblbnutí. Dalším zajímavým poznatkem je, že většina názorů, které považuji za rozumné, jsou některým z politiků těchto vládnoucích stran označeny za extremistické, naopak jejich přiblblé názory jsou vždy ty správné.
Na některé z diskusí jsem četl kacířskou myšlenku, že celé volby, které měli proběhnou na podzim byly úmyslně takto zadupány a odsunuty než se z nich podaří nějakým způsobem vyšachovat Dělnickou stranu. A současný vývoj a paranoidní výstupy proti ní to jen potvrzují.

reagovat 24.10.2009 19:02 - xy

Karle souhlasim s Vámi, politikum z ODS a ČSSD ve skutečnosti vyhovuje, že za ně vládne úřednická vláda, oni nemusí nést odpovědnost, zároveň jim jde tučný poslanecký plat a ještě k tomu získali fůru času na vyšachování DS ze hry. Je jasné, že kdyby se konaly volby v původním termínu tedy v říjnu, že by do té doby nestačili rozpustit DS a proto jim tato situace přihrála do karet.
Nyní se snaží DS pošpinit a zastrašit všemi osvědčenými způsoby, které se jim tak dobře osvědčily v dobách minulých, kdy většina z nich ještě kopala za KSČ. Neštítí se ničeho, pořádají hony na tzv."estrémisty", zatíkyjí i ženy, jelikož na ně lépe učinkují estébácké metody a snadno z nich dostanou, to co potřebují, veřejnosti pak předhodí na Nově senzační zprávu, že zlikvidovali nebezpečnou extremistickou skupinu, která údajně ohrožuje demokracii a hloupý český Honza to zbaští i s naviákem. Naštěstí jsou i inteligentní lidé, kteří vědi, která bije a to co se zde nazývá demokracií, s ní má ve skutečnosti pramálo společnýho.

reagovat 25.2.2010 09:32 - K.

Pro Hanu:jak to svama nakonec dopadlo?Asi se vam ztoho nevratilo nic ze?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *