Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

Manuka Doctor

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2016 15:03 - Jana

Alois, další chudák...

Těch co jim někdo pomáhá s manželkou je docela dost,alespoň podle toho co vidím a slyším.Tím pomocníkem nemusí být vždycky kněz,někdy si i kostelník a ministrant přijdou na své.

reagovat 3.2.2016 15:59 - Jani

jste chudaci všichni co tady píšete a víte o tomto tématu kulový, jen soudíte dle nějakých kecu...vymýšlíte hlouposti..až někdo z vas zažije opravdový vztah s knězem,založený na lásce, trvající přes 10let, tak potom mluvte...

reagovat 3.2.2016 17:03 - jardaB

jste chudaci všichni co tady...

Nevím co tady pořád řešíte?Pokud jsou ti kolem kostela chlapi a chtějí sex,tak když jim potřebné ženské podrží není to přece proti bohu.A kdo je bez viny, hoď po ní kamenem.Rád bych poznal člověka,který nikdy nic neudělal proti zákonu,nebo slibu.Těžko takového naleznete z dějin je známo,že i papežové se zpronevěřili a svým přímo zvrhlým chováním znevážili Petrův stolec.Nechte v klidu žít,pracovat a přijímat život tak jak jde řadové kněze.Nejsou to světci,ale jen církevní úředníci a správci jim přiděleného útvaru farnosti,děkanství,diecéze.

reagovat 8.2.2016 17:01 - .

Můžu se zeptat, jak začal Váš vztah? Věřím, že i bez sexu může být krásný.

reagovat 9.2.2016 16:02 - Berta

Můžu se zeptat, jak začal...

Milostný vztah mezi mužem a ženou bez sexu?Je určitě možný pokud je to mezi frigidkou a impotentem.U zdravých jedinců je to jen ztráta času.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *