Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

Manuka Doctor

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2015 14:32 - Agnes

Krásný...

Dobře jsi činil.Jídlem pitím a sexem živ jest člověk,prostý,světské šlechty i té církevní.Každý tomu holduje dle svých možností a schopností.Není to nic proti bohu a morálka je vždy poplatná době konání.

reagovat 24.3.2015 16:24 - anti

Jedna z mnoha debilit,kterou si církev vymyslela je celibát.Je to omezování svobody člověka neboť i všichni hodnostáři v církvi jsou většinou lidi.Nevím o žádném nebeském vyslanci,který by na zemi fungoval.Omezování svobody člověka je protizákoné a tak páni faráři -milujte se a množte se-- celibát tímto rušíme jako středověkou pitomost.

reagovat 25.3.2015 10:42 - Agnes

Jedna z mnoha debilit,kterou...

Celibát nevymyslela katolická církev kvůli čistotě kněží a jejich bezvýhradné lásce k bohu.Jde o ryze pragmatickou záležitost.A to zabránit kněžím aby se ženily a měli děti.Spousta lidí by potom ujídala z církevního koláče a to je nežádoucí.Majetek církve se rovná moc církve a tak čím majetnější,tím mocnější.Bohatá a mocná církev je vlastně takovým státem ve státě.

reagovat 25.3.2015 19:35 - boj

vy všechny co tak milujete kněze,proč tady jen ryčíte, bojujte za zrušení celibátu..vemte si příklad z Italek, jak psaly veřejně papeži..něco chcete tak bojujte,čím více toho bude tím lépee..už tak je toto téma celé ,,nahnuté,, a nakloněné...

reagovat 25.3.2015 19:41 - Jan Śiška z Trocanova

vy všechny co tak milujete...

Tak už je to tady?Tak se sejdem na břehu Jordánu v neděli a Děti hrrrrr na ně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Kněz a žena ...

registrace | přihlásit se