Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

Manuka Doctor

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.3.2015 15:33 - Myslím,

Pokud mu to pracovní smlouva...

že zapomínáš,dříve ses podepisoval xyz-já nezapomínám,ha,ha.Jirko,však důvěřovat zase můžeš,on to jedním uchem vyslechne,druhým to jde zase ven,ha,ha

reagovat 3.3.2015 15:36 - anonymko,

že zapomínáš,dříve ses...

zmlkni ty jirko. xyc, xyz

reagovat 3.3.2015 15:37 - Pravda

bolí.

reagovat 3.3.2015 15:41 - petr

Tak si procházím diskusi na dr.Nestačím se divit,proč je zde tolik prostoru pro trapné monology takřka dementních jedinců.No nic, ale v této rubrice je to celkem solidní,až na samotnou podstatu,kde je pokus omlouvat nějakého faráře,odsouzeného za znásilnění.Je-li důkaz,přichází trest.Je to občan České republiky a tak všem stejnou mírou,tak by to mělo být.MĚLO!!!.Po morální stránce to je samozřejmě svinstvo vždy a u faráře,sluhy božího na zemi,obzvlášť.Kdyby se to mělo omlouvat slovy,je to jen chlap,proč lezl dobrovolně do celibátu.To nelze tolerovat.To by měli na nebesích jeden velký bordel.Skoro jak dole.

reagovat 3.3.2015 15:42 - xyc xyz

chceš na budku?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Kněz a žena ...

registrace | přihlásit se