Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

 

 

 

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.11.2014 11:54 - Alois

Máš jistě pravdu v tom,...

Proč taková nenávist proti kněžím?Myslím si,že pokud nebudí veřejné pohoršení tak může být každému jedno,co mimo výkon svého úřadu dělá.Kněz je opravdu muž jako každý jiný a jako takový potřeby má.Když k jejich uspokojení nezneužívá nezletilé a nepoužívá násilí,tak je vše v pořádku.Je to samozřejmě věc názoru,každý má na ten svůj právo.Mě například vůbec nevadí že pan farář nalezl zalíbení v mé ženě a ona ho navštěvuje s mým vědomím.Myslím,že jsem na tom lépe než ti jejichž ženy se nechají náhodnými milenci ohnout na dvorku,nebo WC místní hospody.

reagovat 18.11.2014 15:17 - nena93

Pane Alois jste vůbec chlap?..... Každý normální chlap by rozbil hubu každému kdo mu leze za ženou..... Ž e by jste si nyslel, že Vám ten nahoře odpustí Vaše hříchy za to, že jste se rozdělil s knězem?....Asi moderní pojetí víry!!! Pro mne jsou kněží banda darmožroutů, které platíme z našich daní.... Pokud jsou věřící , kteří kněze potřebují, měli by si je financovat ze svého....Vy jste ještě ochoten přidat naturálie.....jak šlechetné...Stát by ty peníze na platy kněží mohl použít na opravu kostelů a památek. To by byla krása....

reagovat 18.11.2014 19:15 - Agnes

Pane Alois jste vůbec...

Že pan Alois s knězem ženu sdílí,to nemusí nikoho pohoršovat,zvláště pokud toto zúčastněným vyhovuje.Někteří lidé víru potřebují a kněží jim ji svými kázáními dávají.Dříve lidé chodili více do kostela ke kněžím,dnes více navštěvují psychiatrické ambulance.Každý musí sám posoudit co je pro něho lepší.A kněží jsou jen zlomkem "darmožroutů",ti alespoň duševní podporu a útěchu lidem dávají.Stát ale živí spoustu opravdových darmožroutů,kteří jen lidem škodí a ruce pro peníze natahují,na co všechno právo mají,dobře vědí.Na povinnosti které ke společnosti mají rádi zapomínají.

reagovat 19.11.2014 09:51 - nena93

Musím uznat, že máte pravdu, že dormožroutů je v naší republice až dost. Těch pár kněží se v tom zástupu opravdu ztratí.......Jen by mne zajímalo, když jste tak tolerantní k porušení slibu u kněze, jestli to platí také u jeptišek. Ty mají přece taky svoje potřeby.....Jestli je tedy normální v dnešní době, aby měla jeptiška milence a potažmo i teda děti....

reagovat 19.11.2014 14:19 - Agnes

Musím uznat, že máte...

Samozřejmě,že i sestry mají potřebu sexu a vždycky některé sestry nevystačily s masturbací a měly milence.Pokud jejich sex s milenci měl následky musely se jich "zbavit",jak to záleželo na možnostech jednotlivých sester,například nalezinec.To v tom lepším případě.Pokud by dnes sestra porodila dítě,podle regulí by musela opustit řád.Potřeby kněží a jeptišek jsou stejné,jejich možné následky vzhledem k fyziologii muže a ženy rozdílné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Kněz a žena ...

registrace | přihlásit se