Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.9.2016 07:37 - jo a

a upe nejvíc je kapela slza, která má písen celibát a neví co to znamená.. :DDDD

reagovat 12.9.2016 10:44 - co jsem udělala špatně ?

Já jsem měla platonický...

Toť otázka, vdaná a on kněz jste byli od počátku. Ve vašem případě jste si to pozdě uvědomila. Teď už víte co jste udělala špatně?

reagovat 12.9.2016 11:25 - Dita

Chápu. I ty autory méně příjemných a méně slušných příspěvků. Jenže je tolik platonických vztahů mezi lidmi, kteří prostě věrnost, ať už Bohu nebo manželovi či manželce, nechtějí porušit. Jsou to, jak zde někteří píší, krásná přátelství. Myslela jsem si, že to hluboké porozumění, které mě v tom vztahu drželo, je oboustranné. A on mě v té iluzi nechal, a to jen proto, že doufal v sex. Byla jsem pro něho jen věc, ne přítel. Věc "na jedno použití". Teď mě sotva pozdraví. Bolestné probuzení z iluze. A to jsem si naivně myslela, že si mě bude za mou zásadovost vážit. Nedovedu si představit, jak by se ke mně zachoval, kdybych mu vyhověla. Ale je mi jasné, že by mě odhodil jako použitý a nepotřebný předmět, jakmile by měl pocit, že ohrožuju jeho - jakous takous - svobodu.

reagovat 12.9.2016 12:02 - Radka

no to je jednoduchéééé, vykašlat se na něj a hotovo, co řešíte? jako poznala jste ho a hotovo, víte kolik takových je,tisíce, ale nebude to dlouho trvat a kněží nebudou. Mladí kluci do seminářů nechodí a kdyby ted všechny poláky vrátili do Polska tak to tady můžou zavřít. Což by bylo nejlepší :-)

reagovat 22.9.2016 11:58 - Maria

vysvětlete to všechno papeži...:/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *