Kněz a žena ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2008 20:16 - Jana

Zdravím, zajímal by mě váš názor na vztah faráře a věřící katoličky. Je to vubec možnéé?? Ani nevim jak, ale prostě jsem se zamilovala do našeho pana faráře:) myslím na něj dost často a přemýšlí jestli mu to mám říct či ne..mužete mi prosím napsat co si o tom myslíte? děkuji, Jana

reagovat 14.4.2008 12:40 - Bára

Jen jestli tě neláká právě to, že je kněz. Myslím, že bys mu to říkat neměla. Uvedla bys ho do hloupé situace.

reagovat 14.4.2008 12:48 - dena

jano rekni mu to pokud to tak chces.proc bys mela svoje pocity skryvat?proste mu to povez a uvidis jak se zachova :)

Bio Maca

reagovat 14.4.2008 12:50 - Victoria

Já bych mu to na tvém místě klidně řekla, ale spíš bych počítala s odmítnutím. Ale je také možné, že jako kněz není šťastný a že by se raději stal "obyčejným člověkem" a našel si partnerku. Těžko říct. Řekni mu to a uvidíš. Držím palce.

reagovat 14.4.2008 12:56 - Bára

Vy z toho děláte červenou knihovnu. Samozřejmě mu to neříkat. Proč by nebyl v tomto povolání šťatsný? Cesta k vysvěcení je velmi dlouhá a pokud by nebyl šťastný, mohl se několikrát vrátit. Stát se knězem je přesvědčení a zavázání se dodržovat určitá pravidla. Ty mu to akorát ztížíš v tom, že on Tě hezky vyslechne, hezky Ti to vysvětlí... ale nemysli, že to skončí svatbou. Jsi katolička, to bys sváděla kněze?? V tom případě jdi na faru za hospodyni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2014 11:22 - :-)))

Vy čeládko Satanova! Což...

augustýn - :-)))))

reagovat 16.9.2014 11:50 - ..

ááá,další vyjebaní fanatici.Nádor civilizované společnosti. Jako by nestačili vymaštěnci v Sírii a spol.

reagovat 16.9.2014 13:40 - lLeoš

Nám takto orientovaná sekta...

Některé ženy mysteriozní tematika přímo fascinuje.Moje žena za účelem meditace navštěvuje mužský klášter do kterého ji jednou za měsíc dovážím.Po tří až pětidenní návštěvě ji odvážím zpět domů.Manželce to velice prospívá a já s tím nemám problém.Ničeho se nedomýšlím a o ničem nespekuluji.

reagovat 17.9.2014 15:52 - Agnes

Některé ženy mysteriozní...

A dobře děláš.Přeji hodně let ve šťastném manželství.

reagovat 17.9.2014 19:06 - Augustýn

Dobře činíš Leoši. Opat kláštera za tebe jistě slouží děkovnou mši že o tělo své ženy, dar to Boha, dělíš se s bratry i novici kláštera, neboť celibát škodí tělu i mysli.
Při příchodu do kláštera je tvá žena svlečena do stavu rajskè nahoty aby laické ženské šatstvo nevytrhovalo bratry od vroucné modlitby k bohu, poté za přítomnosti všech bratří omyta od hříchů svěcenou vodou a v klásterní kapli podrobena svaté zpovědi a uloženo je ji pokání práti polucí znečištěné kutny bratří. Po mši je ve vagínu tvé ženy zasunut krucifix potřený olejem křižmo. Poté následuje večeře kdy již bratři neskrývají své tvrdé ocasy a chtivě je otírají o tělo tvé ženy a jejich ruce a jazyky nevynechají žádnou část jejího těla, potězkávaji její prsa. poplácavají ji po zadku. vysávají ji již tekoucí milostné šťávy a vše hlasitě komentují. Nyní již tvá žena nastavuje díru jejich vysvěceným ocasům a nabodává se na ně v těžkěm souboji jedné ženy ku třiceti bratřím až semeno divoce stříka na vše strany.
Poslední večer kdy ocasy bratří se jen líně povalují na stehnech. tvá dobrá žena zkouší vrátit jim tvrdost ústy a díky bohu vždy se jí daří.jazykem objíždějícím žaludy připravit je k zásunu do chlupaté až bratr opat musí ocasem tlumit výkřiky její rozkoše.
V noci kdy bratr opat kontroloval klid v dormitáři přistihl tvou ženu jak opustila svou celu a svedla k mrdu mladého novice. Byla proto ráno potrestána třiceti ranami důtkam až její nenasytnice opět zvlhla.
Před odjezdem ještě děkovně políbí ocasy bratří a život se vrací do starých kolejí

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Kněz a žena ...

registrace | přihlásit se