Kluci a nahota doma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2010 08:24 - Adéla

Ahoj, zajímalo by mě jaké je to s nahotou doma před rodinnými příslušníky u kluků v pubertě. Můj mladší brácha (14 let) se totiž moc neskrývá, spíš mám pocit, že se schválně trochu ukazuje - nezamyká se v koupelně, v noci spává nahý a doma přes den nosí často jen delší triko, pod kterým nic nemá, takže mu čas od času vyleze holý zadek nebo předek. Naši to nijak neřeší a já vlastně tolik taky ne, i když je trochu zvláštní že já ho vidím nahého každý den a on mě neviděl ani nepamatuju, jen mě zajímá, jestli se teda kluci míň stydí a nepřijde jim to, nebo jestli je brácha vyjímka...

reagovat 21.12.2010 19:01 - Patrik

Já žiju už 6 let sám a chodím zásadně doma nahý. Mezitím jsem měl 3 přítelkyně, které u mne občas přespávaly. Dvěma to absolutně nevadilo, jedné se to vysloveně líbilo.
Ale ta druhá mne napomínala. Byla poněkud prudérní... před ségrou jsem ale doma naostro nechodil

reagovat 22.12.2010 06:37 - roman

taky rad chodim doma nahej

reagovat 29.12.2010 20:44 - nahej

No co, nech ho, je mu tak dobře, tak ať si to užívá. Závidím mu já tohle v jeho věku nemohl. Dneska lituju.

reagovat 29.12.2010 20:48 - Luky

Já bych se teda před ségrou styděl ukazovat penis, koule a prdel. Bylo by mi to trapný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2018 22:12 - honza

Děti nestojí o nahoru...

Mluvis ze sve skusenosti?plno rodin nahoti s detma a je jim 15 a vic a nemaj stim problem

reagovat 18.3.2018 23:08 - No

Děti nestojí o nahoru...

tak je možné, že kluci na začátku puberty jsou schopni matku špehovat. Nebo že to tak bylo dřív, když nahoty nebylo všude plno a prostě byli zvědaví, jak ženská vypadá. Ale ke konci puberty už většina se naopak stydí. Ti samí, co prohlížejí nahotiny cizích žen na internetu, tak nestojí o to, aby takto viděli svoji matku nebo babičku. Nestojí o to ani jako dospělí.

reagovat 18.3.2018 23:14 - No

Mluvis ze sve skusenosti?plno...

nudisti jsou kategorie sama o sobě, tam to je jiné. Když odsoudili známého nudistického aktivistu za fotky s dětma, co umožňoval jejich výrobu, tak to zaznělo u soudu, že nudismus u nás není vnímán jako běžná věc, pro většinu lidí. Je to tolerované, ale není to všeobecně přijímaný standard. Což je rozdíl.

Mám to podobně, nudisté v nudistických zařízeních mi nevadí, nakonec lepší, když někdo se jde dívat tam než aby exhiboval v parku ap. Ale tito lidé musí respektovat zvyky naší společnosti, nelze tolerovat, aby se někdo nahý koupal v kašně, opaloval v parku na Karlově náměstí ap. Ani většina kultur už není s nahotou, nějací Indiáni v Amazonii, malá část domorodců v Africe. Ne ti co žijí v městech nebo vesnicích, spíš malé komunity. Jiná věc je, že v Jižní Africe běžně mladé dívky chodí s nahými prsy a krátké sukni (pod ní mají prádlo). Naopak, tam probíhají i kontroly panenství, takže jakmile prohlížející inspektorka zjistí, že dívka není panna, tak bičem, který si na ty prohlídky bere, z ní "dostane pravdu". Jinak u nás u vody dost žen a dívek taky vystaví prsa, takže se od těch Afrikánů zas tak nelišíme.

reagovat 19.3.2018 00:44 - Tony

Chybí mi tu mladý náruživý nudista Jakub. Už tu přes rok nebyl a už se tu asi vůbec neukáže.

reagovat 19.3.2018 14:02 - Steve

To je ten vadný po vícero stránkách? :-) není navíc teplouš?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *