Klion-D 100

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2008 19:50 - Jaroslava

Na obalu těchto vaginálních tablet je napsáno, že během léčby se nesmí pít alkohol, přitom v příbalovém letáku stojí: ,,při současné užívání tablet s metronidazolem ústy nepijte alkoholické nápoje´´... není mi tedy moc jasné, podle čeho se mám řídit. Tablety s metronidazolem ústy neužívám, pouze tyto vaginální tablety. Předem díky za odpovědi.

reagovat 17.12.2008 19:47 - Anyt

Mám stejný problém, také jsem z toho zmatená

reagovat 22.1.2009 12:42 - Deja

Včera jsem poprvé užila tabletu Klion-D a měla jsem po ní nepříjemné pálení. Mám se ozvat lékařce, nebo je to součást léčby? Díky za odpovědi.

reagovat 10.2.2009 06:20 -

Já ji také včera použila,a řekla bych že mám příšerné pálení a svědění.Asi skáknu k doktorce :-((

reagovat 27.2.2009 00:25 - Karin

Mám naprosto stejný problém. Po užití Klionu pálení.Spolutrpitelky, co Vám na to lékař řekl ? Já se k němu dostanu až příští týden, ale po 3 dnech, s Klionem končím, to se opravdu nedá...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.11.2016 20:22 - b.

Tak ja si tu tabletu zavedla a palilo to tak,ze jsem z toho brečela a okamzite jsem si to musela jit vypláchnout rosalginem.I po vyplachnuti me to porad pali,zitra mam jit do prace a jsem z toho paleni a svedeni uz zoufala.Fakt na dne ☹

reagovat 23.3.2017 19:40 - Sarka

Ahojky, take uzivam ma nekdo stejny problem ze po zavedeni druhy den krvacite a pote take v pribalovem letaku nic neni

reagovat 9.6.2017 14:33 - Pavlína

Jak to ale vydržet bez sexu 10 dní? Jsme s přítelem spolu pár měsíců takže zamilovaní a nadržení a to se prostě nedá...:-(

reagovat 19.10.2017 07:15 - Kája

U pribalovky je u toho Klionu napsáno zavádět vodou.Tomu pojmu jsem vůbec nerozuměla,jak mám do sebe dostat čípek vodou ?Zevedla jsem si ho včera ručně a dnes ráno nic,žádné spineni,ani krev..Po kontrole jsem zjistila,ze se ten čípek rozpustil jen tak napůl,jsem z toho vydesena.Je tohle normální ? A jak to mám zavést vodou ?

reagovat 6.11.2017 16:56 - Dana

Gyn. mi předepsal tyto vag. tablety. Lékárník mě zvlášť upozornil že ještě 3 dny po "dobrání" nesmím ani kapku alkoholu, že by mi mohlo být hrozně zle. Přijde mi to divné. Máte s tím někdo zkušenost?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *