Klion-D 100

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2008 19:50 - Jaroslava

Na obalu těchto vaginálních tablet je napsáno, že během léčby se nesmí pít alkohol, přitom v příbalovém letáku stojí: ,,při současné užívání tablet s metronidazolem ústy nepijte alkoholické nápoje´´... není mi tedy moc jasné, podle čeho se mám řídit. Tablety s metronidazolem ústy neužívám, pouze tyto vaginální tablety. Předem díky za odpovědi.

reagovat 17.12.2008 19:47 - Anyt

Mám stejný problém, také jsem z toho zmatená

reagovat 22.1.2009 12:42 - Deja

Včera jsem poprvé užila tabletu Klion-D a měla jsem po ní nepříjemné pálení. Mám se ozvat lékařce, nebo je to součást léčby? Díky za odpovědi.

reagovat 10.2.2009 06:20 -

Já ji také včera použila,a řekla bych že mám příšerné pálení a svědění.Asi skáknu k doktorce :-((

reagovat 27.2.2009 00:25 - Karin

Mám naprosto stejný problém. Po užití Klionu pálení.Spolutrpitelky, co Vám na to lékař řekl ? Já se k němu dostanu až příští týden, ale po 3 dnech, s Klionem končím, to se opravdu nedá...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2018 21:19 - Jaja

Take jsrm si vzala tabletu na zavadeni klion a bylo me blbe,bolel zaludek i bricho a litala na velkou.Mate nekdo zkusenosti

reagovat 12.6.2018 22:15 - M.

Tiež mám tento problém....

Klion som brala i ja ..teda beriem a to som tehotna, a v pohode..netreba si vsimat co pisu ine ze krvacaju s toho alebo spinia...mne nic zatial.. berete ak vam ich dr.predpisal

reagovat 12.6.2018 22:19 - Rita

Kto berie teraz aktualne klion 100 ? Ak ich beriete treba si ich zaviest dnu a to tak ze si tu tabletku namočite do čistej vody a hned dnu...musi byt vlhka aby sa dnu dobre roztopila ..preto mate ine slabe krvacania lebo si podrazdite pri zavadzani dnu...ak ju dnu date suchu bez navlhcenia..

reagovat 12.6.2018 22:26 - M.

Klion 100 su hlavne dobre a ucinne tabletky..ktore treba dobrat 10 ako su v baleni kazdu noc .. cize baby ziaden stres ktora ich mate brat berte,neodkladajte lekar vie co predpisuje a hlavne zdravie prvorade.

reagovat 13.6.2018 21:26 - Dany

Ahoj, stalo se vám někomu, že se vám při braní Klion-D 100 zpozdila menstruace?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *