Klinika Horní Počernice zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 14:26 - Amalie Licha

Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)

reagovat 24.4.2017 14:31 - LenkaFkl

Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…

reagovat 2.5.2017 16:01 - JanLomec

Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku

reagovat 3.5.2017 00:55 - 7777777777

Dobrý den :) Chtěla bych se...

Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné.

Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2017 09:49 - AmalieLicha

Ahoj Amálko, chtěla jsem se...

Ahoj, tak my jsme nakonec byli v těch horních počernicích na konzultaci a podrobnějším vyšetření. Paní doktorka nám doporučila počkat s operací na ustálené dioptrie do dospělosti. Se synem si hezky popovídala, stěžoval si jí, že ho brýle nebaví a vadí mu, tak si domlouvali, že časem zkusí přejít na čočky, až z toho bude mít trochu rozum a zatím nám na plavání doporučila dioptrické plavecké brýle, což jsem koukala jak blázen, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje, myslela jsem, že plavci mají normálně čočky pod plaveckýma brýlema. Ten jejich přístup mě tam opravdu potěšil, tak budu se synem chodit na oční normálně tam, aby to pak měl třeba jednodušší, když se pak za pár let rozhodne pro tu operaci.

reagovat 15.9.2017 13:36 - Jerry

Podstoupila jsem laserovou operaci Relex Smile v Praze na oční klinice v horních počernicích asi před měsícem a naprosto v pořádku. Cca od 12ti jsem nosila čočky a teď už nemusím nic řešit. Na klinice byli příjemní a moje otázky mi zodpověděli, takže můžu jen doporučit.

reagovat 27.9.2017 17:59 - Saša

Byla jsem na odstranění dioptrií, právě na oční klinice v Horních Počernicích a můžu jen chválit. Měla jsem 6 a 6,5 dioptrií, po laseru nemám žádnou, a vidím skoro za roh. Vůbec mě to nebolelo, jen po zákroku mi hrozně slzely oči, ale už druhý den jsem ostře viděla. Myslím, že ta bolest také závisí na člověku. Někdo má bolesti, někdo vidí skoro hned ostře. Já bych to klidně podstoupila znova.

reagovat 27.9.2017 19:29 - jak jim člověk může věřit...?

Byla jsem na odstranění...

"Bernard, 27.9.2017 17:56:07, :...
Taky jsem si nechal oči operovat na oční klinice v horních počernicích, kde mi byly umáznuty cca 4 dioptrie na dálku. Vidím teď jako rys, objedu se bez brýlí a bez čoček. Vše přitom proběhlo naprosto bezbolestně, bez jakéhokoliv životního omezení a především velmi rychle, tj. objednal jsem se na první vyšetření cca 10.8. e-mailem, vyšetření proběhlo 15.8., operace 25.8.

reagovat 18.10.2017 20:30 - Aneta S.

Já mám zkušenost s tohle klinikou skrz mamku, je jí 68 a na klinice v Horních Počernicích jí operovali šedý zákal. Co oceňuji je to, že jsem tam s mamkou zajela a ten den jí udělali všechna vyšetření a rovnou jí odopreovali.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *