Klinika Horní Počernice zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 14:26 - Amalie Licha

Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)

reagovat 24.4.2017 14:31 - LenkaFkl

Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…

reagovat 2.5.2017 16:01 - JanLomec

Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku

reagovat 3.5.2017 00:55 - 7777777777

Dobrý den :) Chtěla bych se...

Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné.

Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

reagovat 29.5.2017 14:55 - Tereza

Já jsem nad operací očí uvažovala dlouho, ale nakonec jsem se rozhoupala s tím něco udělat a šla jsem do toho. A mám zase o životní zkušenost víc, musím říct že dobrou :-) Byla jsem na oční klinice v Horních počernicích. Trochu jsem se té operace bála, ale bylo to úplně v pohodě a i po ní jsem byla do dvou dnů úplně fit.

reagovat 6.6.2017 20:55 - Gábina

Tak já mám také poměrně čerstvou zkušenost, na klinice v Horních Počernicích jsem byla na laseru a můžu všem doporučit. Doktoři příjemní, vše vám vysvětlí, ani zákrok a ani hojení nebolí a obojí je rychlé. Jsem ráda, že můžu zase vidět normálně.

reagovat 14.6.2017 12:54 - Adéla

V lednu jsem podstoupila výměnu čoček na klinice v Horních Počernicích. Zákroku jsem se obávala, protože mi můj oční lékař operaci rozmlouval díky nejméně 3 očním vadám (např. glaukom), které byly pro tento zákrok rizikové. Na této klinice mají ale zlaté ruce. Rozhodli jsme se pro aplikaci multifokální čočky a dnes vidím bez jakékoliv jiné korekce. Vše proběhlo rychle, bez bolesti a bez jakýchkoliv komplikací.

reagovat 19.6.2017 14:36 - MéďaBéďa

Na laseru jsem byla minulý rok v prosinci, na oční klinice v horních počernicích. Měla jsem na každém oku okolo pěti dioptrií. Trochu to bolelo, ale ne zákrok jako takový, spíš první dva dny po operaci, ale rozhodně to za to stálo. Konečně mohu mít sluneční brýle, jít si zaplavat. Když jsem šla plavat s brýlemi, tak jsem se pořád bála, že je utopím a bez brýlí jsem pomalu netrefila na břeh. Prostě paráda. Teď už takové problémy řešit nemusím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *