Klinika Horní Počernice zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 14:26 - Amalie Licha

Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)

reagovat 24.4.2017 14:31 - LenkaFkl

Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…

reagovat 2.5.2017 16:01 - JanLomec

Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku

reagovat 3.5.2017 00:55 - 7777777777

Dobrý den :) Chtěla bych se...

Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné.

Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.6.2017 14:36 - MéďaBéďa

Na laseru jsem byla minulý rok v prosinci, na oční klinice v horních počernicích. Měla jsem na každém oku okolo pěti dioptrií. Trochu to bolelo, ale ne zákrok jako takový, spíš první dva dny po operaci, ale rozhodně to za to stálo. Konečně mohu mít sluneční brýle, jít si zaplavat. Když jsem šla plavat s brýlemi, tak jsem se pořád bála, že je utopím a bez brýlí jsem pomalu netrefila na břeh. Prostě paráda. Teď už takové problémy řešit nemusím.

reagovat 7.7.2017 12:16 - Oukydouyky

Tak já jsem měla astigmatismus (-2D cylindr) a ještě k tomu i nějakou menší sférickou vadu. Zkoušela jsem čočky, ale neviděla jsem přes ně dobře, protože se mi v oku ten cylindr otáčel a neměla jsem pak jeho osu ve správným úhlu. Brýle na sport taky nic moc, astigmatismus je mrcha a brýle na něj jsou hodně citlivý na správnou polohu k ose vidění. Tak jsem zašla na oční kliniku do Horních počernic, oni mi to tam nějak laserem ořezali a večer jsem už koukala na televizi bez brýlí. Od tý doby je to prostě jinej život, v normálním životě i při sportu. Po 15-ti letech nošení brýlí jsem si třeba vzpomněla, co je to periferní vidění.

reagovat 31.7.2017 08:35 - Hanča

Mě taky operovali na oční klinice v Horních Počernicích, myslím že metodou relex. Po operaci, když mi odezněli znecitlivující kapky, to mírně bolelo (už jsem zažila o dost horší bolest), ale trvalo to možná tak 2-3 hodinky a přešlo to. A od té doby si rozhodnutí jít na operaci nemůžu vynachválit. Je potřeba se jen odhodlat I když vím, že to není lehké, taky mi to nějakou dobu trvalo, než jsem se rozhýbala. Ale když už jsem se objednala, většina strachu ze mě opadla.

reagovat 31.7.2017 08:51 - :)))))))))))))))

Jestlipak je to té klinice zapotřebí, takový spam. Ono to spíš odrazuje, bacha na to

reagovat 17.8.2017 10:52 - Antiage

Nevím, jestli to odrazuje, ale já jsme v tomhle celkem důvěřivá, takže jsem si to pročetla. O laseru uvažuju,tuhle kliniku mám zarohem, ale zatím není nic jisté. Já než se k něčemu rozhoupu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *