Klinika Horní Počernice zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 14:26 - Amalie Licha

Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)

reagovat 24.4.2017 14:31 - LenkaFkl

Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…

reagovat 2.5.2017 16:01 - JanLomec

Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku

reagovat 3.5.2017 00:55 - 7777777777

Dobrý den :) Chtěla bych se...

Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné.

Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.5.2018 18:42 - Ejmia

Zdravím... Nejdřív bych...

měla jsem problémy od puberty a nechala jsem si dioptrie odstranit na klinice Horní Počernice a do dnes spokojenost, nechala jsem si to odooperovat to novou nejšetrnější metodou a i za tu cenu jsem ráda. Mohlo to být daleko horší. Ale rozumím ti, já skončila na -6 na obou očích a opravdu to není nic příjemného, bez brýlí nebo čoček jsem nedala ani ránu. 

reagovat 1.6.2018 12:01 - Radanka7

Zdravím... Nejdřív bych...

já byla teda na korekci zraku, protože se mi s postupujícím věkem horšil, takže asi nemůžu soudit, jaké to je vlastně nevidět celý život, ale určitě bych doporučila tuhle kliniku je to tam fakt fajn.  

reagovat 6.6.2018 20:39 - Ivoš V.

Zdravím... Nejdřív bych...

Než bych na nějakou oční operaci šel, tak bych si asi musel zobnout nějaký prášek na uklidnění, jinak bych to asi nedal. 

reagovat 7.6.2018 20:07 - Natty

Než bych na nějakou oční...

Na to se mě taky ptali, ale nakonec jsem si ho nevzala a dobrý, všechno se dá vydržet a tohle fakt nebylo o nějakém velkém přemáhání, je to spíš o hlavě a jakmile tam je to OK, tak není problém. Měla jsem operaci na klinice Horní Počernice před rokem a jsem ráda, že jsem šla. 

reagovat 11.6.2018 13:10 - Jadranka

Zdravím... Nejdřív bych...

Operace je na klinice Horní Počernice v pohodě, ale pokud jsi měla zrakové problémy od mala, tak uvidíš co ti na klinice řeknou, ale rozhodně je lepší operaci podstoupit než mít oči k ničemu. 

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *