Klinika Horní Počernice zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 14:26 - Amalie Licha

Dobrý den :) Chtěla bych se takhle veřejně zeptat na nějaké zkušenosti s touto klinikou :) Syn má už od malička problémy se zrakem. Dlouho si zvykal jen na to, že musel nosit brýličky, ale teď máme problém v tom, že začal chodit se školou na plavání a opravdu ho to baví a s manželem jsme si říkaly, že bychom ho na to plavaní přihlásili i ve volném čase, jenže ty brýle jsou ted opravdu na obtíž. Četla jsem o klinice horní počernice a laserové operaci očí na internetu docela dost, ale zajímali by mě opravdové zkušenosti ještě takhle u menších dětí. Děkuji za každou radu :)

reagovat 24.4.2017 14:31 - LenkaFkl

Já jsem v horních počernicích byla na laseru asi před rokem a musím říct, že oči mám jak za mlada :D Začal se mi kazit zrak až po dětech, a na ty brýle jsem si nemohla nějak navyknout. Zkoušela jsem i čočky a na těch jsem byla až do laseru. Mají tam fakt milý personál a na předoperační schůzce mi dost dopodrobna vysvětlili co mě čeká, akorát s těmi dětmi ti neporadím, to fakt nevím…

reagovat 2.5.2017 16:01 - JanLomec

Hele abych řekl pravdu tak nevím jak to je u těch dětí. Já jsem teda na klinika v horních počernicích byl na laserovém zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku

reagovat 3.5.2017 00:55 - 7777777777

Dobrý den :) Chtěla bych se...

Být vámi, tak vyzkouším alespoň 2 vyšetření třeba ve státní a soukromé nemocnici. Ono jde i o ten věk- spoustě dětí se začne zhorsovat zrak ještě víc v pubertě, tak bych si to nechal potvrdit, jestli je to vůbec vhodné.

Na plavání by šlo asi koupit dioptrické brýle.

reagovat 9.5.2017 12:01 - DarinaJ.

Dobrý den :) Chtěla bych se...

My teda nemáme zkušenosti s laserovou operací u dětí, ale se synem chodíme na kliniku do Horních Počernic na dětské oční, zatím jsme byli 4x, doktorka je příjemná, s dětma to umí. Dává synovy brýle s nižšíma dioptriema než má, právě proto, že se ten zrak vyvíjí a pečlivě sleduje, jak se to vyvíjí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2018 18:54 - Alexa

Mé oční problémy se vyhrotili až minulý rok po porodu 3 dítěte, a jelikož jsem si už opravdu jista, že žádné další dítě nechceme, tak jsem neváhala a objednala se na operaci očí na kliniku Horní Počernice. Byla jsme zde se vším velmi spokojena, chodím sem pravidelně i na kontroly.

reagovat 2.8.2018 12:01 - Petra Novotná

Nemáte tu někdo zkušenost s lékaři na klinice Horní Počernice, zatím bych hledala jen doktora na kontroly, nevím třeba bych se s nim domluvila i na řešení problému, ale zatím bych jen ráda začala chodit k nim na kliniku.

reagovat 3.8.2018 16:02 - Miladka

Nemáte tu někdo zkušenost...

Ahoj, já jsem měla nejdřív doktora u nich a asi až po 3 letech jsem u nich podstoupila operaci očí. Zašla jsem k nim, že jsem še přestěhovala poblíž a hledám očaře a oni mi hnedka vyšli vstříc a chodím tam už léta. 

reagovat 7.8.2018 12:21 - Daniela Zahálková

Nemáte tu někdo zkušenost...

Já se tam zas dostala přes mamku, chodila tam dlouho a pak když jsem si začala stěžovat na oči, tak mě tam objednala a jsme spokojný obě.

reagovat 7.8.2018 12:48 - Božka Stonožka

A to snad není ani možný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *