Klinika Břehová

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2006 13:49 - Ala

Nemáte někdo zkušenosti se skupinovou terapií na klinice v Břehové? Napište prosím své zkušenosti. Díky moc

reagovat 22.6.2006 16:32 - Victoria

Taky bych měla zájem o podobné informace. Už léta uvažuju o skupinové terapii, ale zatím to nějak nevycházelo. Před pár lety jsem byla i v Břehové, mluvil se mnou doktor Buriánek, ale nakonec mi sdělil, že v současné době nemají žádnou pro mě vhodnou skupinu.

reagovat 22.6.2006 20:00 - viki

Jednou jsem tam byla,je to asi 7 let, narazila jsem bohužel na mladou arogantní psycholožku, třeba tam už nepracuje.

reagovat 27.9.2006 11:33 - Petr

Já jsem tam byl letos o prázdinách. 8 týdnů od 9 do 13.30. Měli jsme 2 doktorky co to normálně (= během roku) nedělají. Nikdo tam netvrdil, že by mu to pomohlo a ani to tak nevypadalo. Prostě ztracených 8 týdnů života:-(

reagovat 27.9.2006 12:58 - Tereza

Já jsem tam zas narazila na skoro nezletilýho psychologa, kterýho moje problémy uvedly do takovejch rozpaků, že mně přeposlal ke kolegyni (jednalo se o problémy v práci, nic pikantního-jestli jste si mysleli), no a zbytek už znáte - jako v předchozích příspěvkách.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2010 18:11 - Viky

Chodil jsem kdysi k MUDr....

Nemáte prosím ještě někdo zkušenosti s klinikou Břehová - skupinovou terapií (ne stacionářem)? A s PhDr. Karlem Koblicem? Za jakékoliv poznatky budu moc vděčná. Břehová mi byla doporučena, tak chci vědět, co by mě čekalo. Díky.

reagovat 11.4.2011 09:55 - Laura

Tak jsem si přečetla příspěvky, sice starší ale dost odpudivé. Břehová mi byla také doporučena. Skoro si myslím, že by si terapeutické skupiny mohli klienti zakládat sami, scházet se v nějaké čajovně a anonymě povídat své trable.

reagovat 19.5.2011 19:03 - Artemis

Tak jsem si přečetla...

Já jsem chodila před třemi lety do stacionáře v Břehový a dost mi to pomohlo. Měla jsem tam doktorku (psychiatričku), už nevím, jak se jmenovala, ale byla fajn. Trvalo to 8 týdnů, každý všední den od 8 do 14 s hodinovou polední pauzou. Začínalo se relaxací a autogenním tréninkem, pak byly dvě skupinové terapie (hodinu a hodinu a půl, myslím), mezi nima půl hodiny pauza. po nich polední pauza a zase relaxace. Těma časovejma údajema si nejsem úplně jistá, ale zhruba to odpovídá. Bylo nás tam myslím 10, jeden chlap a jinak samý ženský. Dva nevydrželi do konce, my ostatní ano. Měla jsem z toho dobrej pocit, i když to chvílema bylo hrozně těžký. Jestli máte někdo zájem ještě o další nfo, tak klidně poskytnu.

reagovat 11.6.2014 08:48 - Reakce

Vážení, nenechte se odradit. Klinikou, jako je na Břehovce, projde spousta lidí. Těch pár, kterým to vůbec nesedne, a mají potřebu ze své zkušenosti vyvodit závěr, že je to celé špatně, je - dovolím si tvrdit - špetka. Raději si tam sami zajděte, začněte s terapií a uvidíte sami...
A propos - na Břehovce nepracuji;)

reagovat 22.4.2017 10:29 - ....

špatná zkušenost, arogantní terapeutka, jako by mi dala do ruky prvaz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *