klinická smrt

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2005 14:10 - Vera

prezila jsem 2 x klinickou smrt.naposledy vloni v zari. Nekde jsem cetla, ze clovek i kdyz prezije, velmi pravdepodobne do kora zemre ?
Co k tomu vite ?

reagovat 3.1.2005 18:58 - Niky

Vero muzes napsat jake jsi mela zkusenosti? Ja osobne si myslim, ze zivot muzes mit dlouhy, zalezi jak se o sebe staras.

reagovat 3.1.2005 21:31 - Dita

Z vlastní zkušenosti:přítel po infarktu přední i zadní stěny prodělal dvě klinické smrti.Stalo se před deseti lety.Učil se jíst,chodit...Dnes řídí auto,pracuje a je v pohodě.Dita

reagovat 4.1.2005 14:16 - Brutus

...Do roka jsi na prkně, to je jisté. Vánoční dárky už nesháněj...

reagovat 7.1.2005 21:45 - justina

ahojte..
ja som prekonala klinickú smrť zadusením ako 14-ročná... dodnes si na to matne spomínam ako na ve?mi nepríjemný zážitok, ako akési brodenie sa v močiari. Neskôr som sa začala venovať astrologii a takéto veci sa vraj dejú pri tranzitoch Saturna cez nativné SLnko. Tak som si to pozrela v horoskope.. a čuduj sa svete... bol tam rozdiel dva týždne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2009 04:15 - Ondřej Rybár

Připravuji dokumentarni film o klinicke smrti a stale hledame lidi, co ji zazili a neboji se vystoupit pred kameru. Stranky projektu - WWW.KLINICKA-SMRT.TK

dekuji za pomoc.

reagovat 21.8.2009 01:43 - ZÁŽITKY BLÍZKOSTI SMRTI

Cesta tunelem, setkání se světlem a zemřelými přáteli či rodiči nebo panoramatický přehled života od dětství až po současnost. To jsou jen nejznámější, celkem pozitivní zážitky lidí, kteří prošli klinickou smrtí.

http://www.nde.okamzite.eu/

reagovat 27.12.2011 16:01 - dáša

Připravuji dokumentarni film...

Já zažila po klidném usnutí cestu tunelem za zářícím světlem,na konci tunelu jsem viděla nádherně zelenou velkou louku se sedmikráskami a mermomocíjsem na tu louku chtěla,ale nešlo to.Jako by v mlze nějaký dům,podobný tomu kde jsem prožila dětství.Cestu zpět si nepamatuji.Jen ráno po probuzení mi do té doby neznámý pocit uvolnění,lehkosti,blaženosti.

reagovat 7.10.2017 18:22 -

To mne jse stalo že jsem byl na operaci pravého Lokte při narkóze jsem prošel tunelem a na konci jsem viděl oba mé vedoucí s práce normálně jsem snimi mluvil jako kdyby byli na živu ale pak mne řekli vrať jse zpět ty máš ještě času dost abys tady zůstal ještě tě tam čekají tam dole ale my tady nahoře ti budeme držet místo kdyby jse ti něco takového podobného stalo a viděl jsem vencu, Radima, dědu a babku a ještě tetu která ještě v té době žila ale potom do roku a půl zemřela také? tak jak to je možné že jsem jí viděl v nebi když byla ještě na živu to jse tam asi už připravovala a hledala jsi tam asi místo.

reagovat 7.10.2017 19:11 - Uzasna kniha

Podle skutecne udalosti: Musela jsem zemrit. Napsala to zena, ktera se dostala do komatu pri 4. Stadiu lymfomu a kdyz se vratila - zazracne se behem par dni uplne vylecila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *