klimakterium

Archiv příspěvků

reagovat 1.8.2006 14:42 - Klára

Je mi 51, do loňska jsem měla pravidelné měsíčky, letos v lednu po injekci a jednou v dubnu. Od té doby nic. Jiné příznaky nemám, žádné pocení, návaly, nespavost. Poraďte, kdy to můžu očekávat, za jak dlouho po ukončení menstruace?

reagovat 2.8.2006 15:40 - Ludvík

Berete od mužských v tomto směru radu?

Chci vám poradit jak nato pomocí přírodních produktů čínské korporace Tianshi.

V období klimakteriadochází k poruchám nervového systému a tak se objevují návaly a poruchy kravního tlaku.Podle statistik začíná K v 50-52 letech. Klinické projevy jsou podmíněny poruchami hormonálních funkcí. A hormony, to jsou estroreny a estrogen je vlastně vápník. Proto se právě užíváním Biologického vápníku velice dobře zbavíte návalů. Pokud k tomuto preparátu přidáte ještě Antilipidový čaj, upravíte si také krevní tlak a spánek. Pokud Antilipidový čaj neúčinkuje, musíte používat Chitosan. Pro úpravu spánku je možno též užít Biologický vápník na mozek. Pacientkám s vysokým tlakem se po prvním nebo druhém užití vápníku trochu zvednet tlak. V tom případě je nezbytně nutné, abyste si vyčistili střevní trakt. Pokud je organismus zanesen nečistotami a odpadními látkami, může kalcium vyvolat nepatrné zvýšení tlaku.Nelekejte se, mrtvičku z toho nedostanete.

Vyčištění organismu se provádí preparátem Dvojitá celulóza. Antilipidový čaj a Dvojitá celulóza v období přechodu normalizují metabolizmus a pomáhají shodit přebytečná kila.

Máte-li nízký tlak, je dobré užívat Ikan, což je "ženský " praparát, který uvádí do normálního stavu celkovou hormonální hladinu.

Jinak se bližšší podrobnosti včetně možnosti objednání preparátů dozvíte na www.tianshi.wz.cz včetně kúry a dávkování pro období klimaktéria(www.tianshi.wz.cz/index.php?id=38)

Závěrem : VYVARUJTE SE CHEMICKÝCH LÉKŮ !

mají moře nebezpečných vedlejších účinků a zvláště hormíonální přípravky vám způsobí problémy !

Předností preparátů Tianshi je , že jsou přírodního původu.

reagovat 21.9.2006 17:09 - Iva

Nechte se holky prekvapit,je to prima!

Solgar 7

reagovat 21.9.2006 17:25 -

Holky,je to fakt "děsně prima".Někdy byly příznaky a problémy nesnesitelné.Začala jsem brát přípravek Merilin a trochu se to vylepšilo.

reagovat 22.9.2006 17:16 - Andrea

Ludvíku, díky za radu. Zkusím a povím.

Ahoj všem!

reagovat 5.10.2006 09:39 - Maja

Bude mi 50let a začínám mít problémy. Jsou hlavně psychického rázu a občas pocení. Užívala jsem asi 4 měsíce menofen a nebylo to to pravé ořechové. Chtěla bych zkusit merilin. Prosím poraďte jestli někomu tento přípravek zlepšil hlavně psychiku (úzkost a podrážděnost). Děkuji a ahojky všem

reagovat 14.10.2006 10:02 - mine

Já mám výbornou zkušenst se Sarapisem. Užívám ho pravidelně již 3 roky a pomohl mi proti pocení a úzkostným stavům.Je zcela přírodní a bez vedlejších účinků. Jen by jej neměly užívat ženy, které mají alergii na včelí produkty, které tento přípravek obsahuje. Balení obsahuje 60 kapslí a to mi vystačí na celý měsíc. Vyzkoušejte a uvidíte!

reagovat 14.10.2006 10:13 - Heda

Tak mě Sarapis,ani Merilin vůbec nepomohly,a hormony mi ještě pohoršily.Už to trvá několik let a stojí to za starou bačkoru.

reagovat 1.11.2006 19:15 - Michaela

Je mi 50 let a letos v březnu jsem měla naposledy menzes. Od té doby úplně pohoda. Ale přesně před měsícem a půl zčistajasna jak blesk z nebe - 10 x denně návaly horka, únava, v noci se budím snad každou hodinu a jsem nechutně přecitlivělá. Navíc mám pocit, že snad i víc zapomínám.

Moje maminka měla karcinom prsu, proto se všech hormonů bojím. Těch nehormonálních prostředků je velký výběr, ale abych snad je začala užívat podle abecedy a snad jednou narazím na nějaký, který pomůže.

Hrozím se zimy. Hodně lyžuju. Teď, když mě ten nával přepadne, tak sundám svetr. Ale co na sjezdovce? Když je člověk navlečený kvůli zimě?

Jak to holky řešíte ?

A najde se některá, které nějaký nehormonální prostředek úplně pomohl od návalů a nespavosti ?

reagovat 2.11.2006 14:03 - Zuza

mne je 44 a taky neco shanim.Uz dva roky mam navaly a nemuzu spat.Hormony brat nechci.Tech nehormonalnich pripravku je tolik ze nevim ktery vybrat. Popiste svoje zkusenosti.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *