Klátivá chůze

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2006 22:42 - kadel

Jsem poměrně vzdělaný a inteligentní člověk, ale na své okolí působím dojmem imbecila kvůli své chůzi připomínající orangunata, popřípadě kachnu. Buhužel vlastní vůlí způsob chůze ovlivnit nejsem, pravděpodobně je to způsobeno konstitucí kostry. Kvůli této záležitosti mám psychické problémy a jsem v podstatě izolován od společnosti - nejsem schopen se normálně seznamovat. Zajímalo by mě, jestli existuje lékařský specialista, která by toto uměl vyřešit. Jde mi o vylepšení chůze, ne smíření se s dosavadním stavem.

reagovat 1.9.2006 21:30 -

Milý Kadle, zeptej se radši svého obvodního lékaře, ale třeba ortoped ti může změřit délku končetin, někdy nebývají nohy stejně dlouhé a škodí to zdraví. Dá se to vyrovnat orotopedickými botami. Stejně si ale myslím, že chůze je otázka cvičení, u holek na to maminky často dbají už od dětství a posílají je na "rytmiku". No proti gustu žádný dišputát ... Musel by ti ten zlozvyk vadit natolik, abys měl opravdu dlouhodobě pevnou vůli to odstranit. Musí se na to pořád myslet, alespoň ze začátku, třeba jako na držení těla ... a to asi zvlášť vás chlapy otravuje.

reagovat 2.9.2006 02:54 - D.

Nejde to ovlivnit vubec ?Ja treba umim chodit ruznym zpusobem..obcas blbnu a zkousim to a jde to./Myslim normalnim zpusobem:-)//

reagovat 2.9.2006 03:47 - Martin

Kadle to už je možná lepší chodit po čtyřech jako lidoop

reagovat 2.9.2006 06:17 - Jarda

Lekar, ortoped ani psycholog nejsem, ale ve chvili, kdy zde napises "vlastní vůlí způsob chůze ovlivnit nejsem" mi to pripada ponekud neverohodne.

Muzes opravdu mit nejaky naprosto nezmenitelny fyzicky problem a pak se obrat na prislusne lekare a ne na nas vseobecne diskuzni dementy na doktorce :)

Jinak ale snad kazdy se dokaze na svou chuzi (POKUD CHCE) vedomne soustredit, zpomalit ji nebo zrychlit, snazit se mene kolebat, soupat nohama, nechodit jak Chaplin atd. atd.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2008 12:06 - Kurzy chůze a držení těla

http://www.podiumstyl.cz/prirozene_drzeni_tela_a_chuze.html

reagovat 30.11.2008 12:08 - Ale tohle je asi jenom pro modelky a podobný blbky

http://www.prestigemodels.cz/?lang=cze&seo=kurzy-modelingu

reagovat 30.11.2008 12:09 - Tohle taky

http://www.irenasvobodova-ag.cz/cz/kurzy.html

reagovat 20.1.2010 19:02 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

Zkus chodit lépe. Ale pokud máš jednu nohu kratší než druhou tak to asi těžko půjde.

reagovat 21.6.2016 20:18 - Kup

Zkus chodit lépe. Ale...

si na jednu nohu plechovku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *