Klasická homeopatie a psychické problémy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2005 12:00 - Katka

Chtěla jsem se zeptat,zda je někde někdo,kdo má nějaké zkušenosti s homopatickou léčbou psychických problémů(deprese,úzkosti)?

reagovat 16.5.2005 12:57 - Tereza

Jo, dobré. Ale neměla jsem "klasickou" depresi, u mě to byly ataky paniky, bezdůvodného strachu tachykardie, nespavost. Nepomohla klasická léčba, pomohla homeopatie. Jednak mě kuličky zklidnily hned, jednak jsem zjistila, proč se mi to asi stalo a snažila se vyřešit příčinu. Teď jsem skoro bez problémů, ale ještě na sobě pracuju. Chce to trpělivost a dobrého homeopata.

reagovat 16.5.2005 20:02 - Lucie

Tyto skušenosti mám, trpěla jsem depresí po narození mých dětí, začala jsem užívat stoprocentně přírodní kapičky a skutečně zabrali. Moje děti teď mají veselou, šťastnou maminku. Pokud chcete můžete mi písnout na meil, ráda Vám napíšu více.

reagovat 17.5.2005 07:48 - Katka

Terezko,díky za odpověď ještě se Tě zeptám,jedla jsi při hom.léčbě antidepresiva?Kdyžtak mi napiš na mail.

reagovat 17.5.2005 09:10 - Tereza

Ne, nejedla. Neměla jsem depresi, ale tachykardii a s tím spojené problémy, s kterými jsem přes obvoďáka skončila na interně, tak jsem dostala Trimepranol a šmitec. Že jde spíš o psychiku jsem si tak nějak zjistila sama. Pokud někdo bere nějaké léky, tak bych mu nikdy neradila, ať se na to šmahem vykašle a vysadí je! (A dobrý homeopat už vůbec ne!) Raději postupně... nepřestat chodit na kontroly k doktorovi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2013 12:50 - lenka

Tyto skušenosti mám,...

ahoj mela bych zajem si s tebou otom popovidat ma take problemi po porodu a bojim se jit k lekari..dekuji ti

reagovat 22.8.2013 12:51 - lenka

Tyto skušenosti mám,...

promin muj email je amore.miooo@seznam.cz ale pokud bys mela Facebook bylo by to lepsi pac jsem na nem online nonstop prez mobil najdes me tam pod lenka thomas mesto drezden profilova fotka srdicko z ruky

reagovat 27.7.2014 15:18 - petra

Tyto skušenosti mám,...

ahoj Lucie, můžeš mi prosím napsat, které kapky jsi užívala?

Předem moc děkuji!!

Můj mail je : gebauerovap@seznam.cz

reagovat 28.12.2014 20:03 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 1.7.2016 10:06 - Petra

svitavy jeden vietnamský...

Prosím vercu, zda-li by mi neposkytla kontakt na vietnam.lékaře ze svitavy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *