kineziologie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2000 21:30 - Petra

Chtela bych se zeptat pani Doktorko na Vas nazor

na odstranovani psychickych a energetickych bloku

pomoci teto metody. Jestli je to ucinne nebo ne.

Nebo kohokoliv, kdo ma s timto zkusenost na nazor, zda je kladny ci zaporny.

reagovat 1.12.2000 18:38 - Van?kova Vanessa

myslim si,ze tato metoda je trochu pozmenena metoda Dennisona a slouzi podobnym ucelum a jedne americke psychoterapeutky, nepamatuji si jeji jmeno, ale cetla jsem jeji knizku o terapii pohybem. Nikomu neuskodi kdyz si procvici pater kdyz si procvici harmonicky ruzne casti sveho tela, a protoze cviky harmonizuji pravou a levou hemisferu mozku, a cviceni prinasi vyssi hladinu endorfinu, je nam urcite po cviceni trochu lepe. Nemyslim si vsak, ze by cviceni samo o sobe, melo takove ucinky, jak se snazi autorka a jeji ucnove nekdy predstavit verejnosti. Metodu znam z USA sama se zabyvam uz radu let psychoterapii a vim, ze je to jenom jedna z mnoha metod, ktera je metodou podpurnou a nic vic.Proto myslim, ze neni dobre tak jak to se pise v nekterych letacich, uvadet pacienty do omylu, ze metoda vsem pomuze a vyleci je ze vsech nemoci a psychickych zabran /napriklad tremy pred vystoupenim, bolavych kloubu kolene nebo dokonce epilepsie ci snad dyslexie/. Svedci to o hlubsi neznalosti problemu
a dava falesne nadeje. Jinak metodu doporucuji jako spoustu jinych nefarmakologickych postupu. Pohyb je zdravy pro nas vsechny a cviceni jsou velmi jednoducha a je mozne se je rychle naucit samemu./ napriklad leva ruka na prave stehno a prava ruka na leve stehno ci leva ruka na celo a prava zezadu na hlavu atd./
Srdecne pozdravuji
Vanessa

reagovat 24.12.2000 20:51 - Michala - Jiřina

Metoda ONE BRAIN není jen cvičení a pohyb.Je to hlavně zrušení bloku který zpusobí že energie v těle neproudí tam kde má. Sama touto metodou pracuji již delší dobu a musím přiznat že výsledky jsou skoro neuvěřitelné.Musím ale připomenout,že každá podobná metoda funguje nejlépe za spolupráce lékařu. Metodou ONE BRAIN se nesmí diagnostikovat a tak je lépe když můžeme problém konzultovat s lékařem. Málokterý je však této metodě přístupný,ale i přesto ONE BRAIN funguje.Nikomu však tuto metodu nelze vnutit.
Pozdrav všem M. - J.

reagovat 10.1.2001 00:49 - MUDr. Martin Daniel

Jen pohyb a nic víc je kineziologie. Metoda One Brain obsahuje daleko víc. Nejjednodušší bude, když si to sama vyzkoušíte, pak na vlastní kůži zjistíte, co je pravda a co ne.
Někdy jsou výsledky až fantastické, ale samozřejmě ne vždy. Záleží také na facilitátorovi a hlavně ! na klientovi.
Podstatné je, že výsledky jsou hmatatelné.
Já sám vždy říkám, že kineziologie je nejjednodušší způsob, jak kineziologii nepotřebovat. A to je to nejlepší, když můžete být v 32 zdravější, než kdykoliv předtím. A k tomu mi One brain pomohl.
Mějte se krásně. A přeji Vám, aby Vám bylo lépe, ať už použijete jakoukoliv metodu.

reagovat 15.1.2001 14:27 - Libor

Kineziologie je o pohybu, ale metoda ONE BRAIN je trochu o něčem jiném. Bere si něco i ze staré Číny. Jde o vyrovnání toků energie v těle, meridiánech a podobně. Odstranění psychických bloků je hlavní úkol a z toho pak vyjde úleva i na těle. Samozřejmě je důležité, aby především pacient měl zájem něco pro sebe udělat, poznat možnou příčinu potíží a pod. Samozřejmě, že toto nemůže nahradit lékaře, ale v mnoha případech (hlavně psychických) pomůže.
Více na http://web.quick.cz/ONEBRAIN/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2016 13:14 - kačka

Prosím o kontakt na dobrého...

Dobrá kinezioložka je Pavlína Veselá v Děčíně

reagovat 21.11.2016 12:40 - marta

Poradte mi prosim nejakou opravdu dobrou kineziolozku v Pardubicich se kterou mate zkusenost. Dekuji Marta

reagovat 9.10.2017 21:36 - Markéta

Dobrý den, před několika měsíci jsem začala chodit na kineziologii, pomáhala mi propouštět emoce a bylo mi lépe. Psychické problémy trvaly už dlouho a 'stáhlo' mě to na EFT. Jenže místo úlevy došlo k ještě větší blokádě('zamrznutí') a já teď nejsem schopná emoce vypustit. I když moje kinezioložka říkala, že to půjde, já cítím, že jsem zavřená, že to nejde. A navíc nejsem schopná fungovat jako normální člověk a 'visí' mi tam otevřený problém. Mám hodně velký psychický blok. Chce ven, ale nervový systém je stažený a nechce to pustit. Dostala jsem se do takového stavu, že nemůžu jen tak k někomu.
Pokud víte o nějakém kineziologovi, který by mi s tím mohl pomoci, budu vděčná za radu. Je třeba, aby to byl někdo opravdu dobrý.

reagovat 12.10.2017 15:59 - Silvie

-Chtěla bych přidat svou...

Dobrý den, poslala byste mi prosím kontakt na tuto kinezioložku? Předem moc děkuji!

reagovat 12.3.2018 15:41 - Dobrá

je paní Mertová z Třebíče. Má s ní někdo zkušenosti?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *