Ketilept

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2008 11:19 - Petra M.

ahojky všichni, brala jsem nejprve Zyprexu, pak Solian a kvůli stálému přibírání na váze mi psychiatr nakonec doporučil užívat Ketilept, a to ve snížené dávce. Beru jednou denně půl tabletky. Od nového roku jsem začala pravidelně cvičit a jíst méně, plus taky užívám tabletky na hubnutí, ale váha mi nijak rapidně neklesla, spíš se ještě o trochu zvýšila. Máte někdo zkušenosti s Ketileptem? A přibrali jste taky po antipsychotikách? Děkuji Petra

reagovat 13.2.2008 09:49 - pepe

cau,ja beru ketilept asi mesic, z dobre nalady vzrostla chut do jidla, a pri moji hubenosti je to super. Docela mi to pomaha abych byl klidnej a mel flegmaticky(v norme) pristup k lidem. Do te doby jsem pravou flegmu nezazil :(Mimochodem tak asi po hodine, kdyz si vemu tabletku, tak namne celkem dost dolehne unava. (Nemohl jsem vypnout hlavu vecer = mel jsem problemy se spankem)

reagovat 10.4.2008 22:00 - Hiromi

Já beru Ketilepty tři na noc a rozhodně jsem po nich utlumená ještě dopoledne. Musím se přiznat že držím poslední dobou drastickou dietu a hodně cvičím, ale hubnu daleko pomaleji, než normálně. Před ním jsem brala podobný léka yblo to lepší, bohužel mi neřekli jméno brala jsem ho na klinice. Pokud to zjistím, napíšu

reagovat 20.4.2012 18:55 - petra

ahojte já jsem brala do ted rivotril a nemůžu se zbavit závislosti tak mi dnes dal doktor ketilept tak doufám že mi pomůže a nahradí ten rivotril a nebude mi po nich zle bez toho rivotrilu jsem nomohla ani do obchdu zmatenost mimo atd je to hnus ve 29 letech takhle trpět :(

reagovat 26.4.2012 20:51 - Mirka

ahojte já jsem brala do ted...

ahoj Petro, kolik rivotrilu jsi brala?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.12.2017 19:39 - Realista

Smutná, Karolína má pravdu. Já bych alkoholikům nedal vůbec nic! "Vychlastat" si invalidní důchod??? Lidi s infarkty a zdravotně postižené, ty sem vůbec nepleť! Jde o každého, kdo si za to může sám! Jakápak nemoc - alkoholismus??? Nuda a společenský úpadek. Chce to pořádné koníčky, ovšem smysluplné, a především práci! Alkoholici, stejně jako kuřáci a drtivá většina tlouštíků, ti si za všechno můžou jedině sami! Nikdo, opravdu, nikdo jiný, jim za to nemůže. Můžou si za to, ti lidé,jenom sami! Znovu zdůrazňuji! A potom se v našem státě nedostává opravdu těm "potřebným lidem"! Tady je ten systém na h....!

reagovat 29.12.2017 13:11 - Ano.

Smutná realita.Jen pár procent lidí se propije do alkoholismu, protože "neumí" pít, a hlavně neví, kdy má dost! Smůla? To tedy je, a pořádná, pro další život. Ale především, jejich, s parominutím, blbost a "vypití mozku"!

reagovat 29.12.2017 21:29 - ty krávoPsát si sama se sebou je diagnosa na Ketilept jako dělaná...

reagovat 30.12.2017 14:42 - Ketilept

je určený k léčbě schizofrenie a těžkých psychóz. Nikdo si tady nepíše sám se sebou, ty vole. A radím ti, neposuzuj, neodsuzuj a nedomýšlej si něco, co není vůbec žádná pravda!
A mimochodem, na léčbu těžkého alkoholismu je ANTABUS, nikoliv Ketilept. Ten se dává pouze u závažných duševních diagnóz! Přestaň urážet. Nic nevíš, neznáš.

reagovat 30.12.2017 15:45 - :-DDDD

TRAFENÁ HUS ZAGáGALA

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *