když tělo odmítá HA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2008 17:01 - Petra

Dobrý den,

začala jsem brát hormonální antikoncepci(belara)ale při užívání druhého plata jsem začala krvácet, od té doby mám měsíčky obráceně, týden ne a tři týdny krvácím. Gynekolog mi prášky změnil na gracial ale nezlepšilo se to, zkusil nějaké vitamíny a kapky na srážení krve myslím ať prej počkám jestli se to neustálí, ale po dvou platech je to pořád stejné. Je mi 18, co mi doporučujete?jinou antikoncepci, nebo musíme používat kondomy?

reagovat 22.9.2008 11:06 - kk

Pokud se tělo vyloženě bouří HA, vybodla bych se na ni, nepřemlouvala bych své tělo.

Většinou se zkouší vždy 3 balení, zda se tělo vyrovná nebo ne. Pak se změní HA. Já bych zkoušela max. 3 druhy HA.

reagovat 22.9.2008 11:08 - Jana

Ahoj, mela jsem ty samé problémy, vyzkoušela jsem čtyři různé druhy prášků a nelepšilo se to, pak doktor začal mluvit něco o kyretáži... tak jsem se na to vykašlala. Takže HA neberu a je to bohužel i s tím, že milování musí být s kondomem a nebo jako "coitus interruptus".

Třeba se to u Tebe zlepší. Pokud ne, tak si aspoň můžeš říkat, že do sebe nerveš žádnou chemii a navíc taky zjistíš, jestli Tvůj přítel je ok, tedy není sobeček, který vyžaduje jedině milování bez kondomu.

Na milování s kondomem si člověk zvykne, když to holt jinak nejde...

reagovat 22.9.2008 14:09 - Natura

Petro,

Tvé tělo má recht. Ví co je pro něj dobré...

:o)

reagovat 22.9.2008 14:22 - vilda

My to provozujeme s kondomem již 30 let a také je to pěkné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2008 12:37 - S

Viktorie, já bych taky byla pro povolení každé, která to chce. Na vlastní náklady určitě. Nevidím důvod, proč někomu bránit.

reagovat 24.9.2008 13:22 - mike

to je jasné znamení od boha , že máš složit slib čistoty a odati se asketickému způsobu života plnému odříkání ( ironický smajl)

reagovat 24.9.2008 13:51 - Klos

Victorie,jsi psychicky nemocná a kdoví, jestli nebudeš zbavena svéprávnosti. Právě z toho důvodu je zákon tak přísný. Až se (třeba) uzdravíš, mohla bys stát žalovat, a se šikovným advokátem úspěšně.

Tak používej Pharmatex, kondom a coitus interruptus a zkus popřemýšlet o tom, jak lze zneužívat psychiatrie - těch příkladů bylo v historii už hodně.

reagovat 10.3.2009 18:59 - Aňa

Aspoň vidíme, že zákon má smysl, zvlášť v tomto případě, být všichni jako ty, tak polovina 18letých by byla po zákroku. Ten zákon právě s tímto počítá, že třeba teď nechceš, užíváš si života, večírky, pařby, ale počkej za pár let, to by takové vykastrované holčiny začaly plakat nad každým kočárkem, proto zcela souhlasím se zákonem v takové podobě jaký je, jen u mužu by měl vypadat podobně.

reagovat 10.3.2009 19:43 - Marina

Aňa: no nevim. Kdo si sakra dneska pořizuje 4 děti? Většině rodin stačí 2, po dvou dětech má snad ženská už jasno, jestli další chtít bude nebo ne. Takže místo toho, aby si třicetiletá matka dvou dětí došla v klidu na sterilizaci, bude do sebe dalších 10 let ládovat HA a pak na tu sterilizaci půjde stejně. Takže jakej má ten zákon sakra smysl? Možná tak pro farmaceutický firmy. Když už ne sterilizaci pro všechny, tak aspoň posunout tu hranici ze 4 dětí na 2 a ze 40 let na 30 (třicetiletá si snad už neužívá večírky a pařby a bude mít pro zákrok vážnější důvod)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *