Když rodiče nemají rádi dítě..

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2007 19:34 - xx

Je mi už přes 30, ale pořád se cítím sám a mám velikou bolest. Rodiče si na mě od dětství vybíjeli své problémy. Táta mě třískal a nechtěl a nedovolil mi moc mluvit. Jen jsem se hnul, už mi nadával a byl. (lemple, hajzle, ksindle) Máma mě nadávala a třískala, že jsem jí svým narozením skazil život, že jsem ječel a kvůli tomu se se tátou nerozvedla. Bratr mi nadával a nikdy se se mnou nebavil, že nejsem inteligentníc jako on a maminka ho v tom jen utvrzovala. Mě hodně vychovávala babička a to je moje záchrana. Celý život cítím bolest a smutek. Ve škole mě hodně spolužáci byli, na střední avojně taky. Ted jsem se dostal na VŠ a moc se snažím, abych ničím byl. Rodiče jsem neviděkl 6 let a všude vypráví jak jsem nevděčný a špatný syn. Na venek jsme super rodina, není to vidět. Táta mi vyhrožoval,. že mě vidědí. Už je mi to jedno. Bratrovi koupili byt , sehnali práci a mě řekli, že pro druhého už nemají. Je to normální, že rodiče dají jen jednomu synovi? Milují jeho dítě a krejou jeho problémy, aby bvypadal super. Je mi smutno. Tatku okradl o dědictví jeho bratr. Táta, je rozumný a nikdy nic neřekl. Vím, že ho to bolí. Napsal jsem jeho bratrovi dopis a vše mu řekl. Oni ubližovali i moc měc a rodiče to trpěli. On skoušel různě zastrašovat tatu a ten řekl, že jsem si vše vymyslel a společně mě pomlouvají. Je ho bratr se mě bojí. Neviděl jsem nikoho x let, ale vše mě moc bolí. Ty podrazy a podvody, je toho hodně moc. CVhodím na terapii a snažím se ted o všem mluvit, moc jsem se za sebe styděl a stydím. Nikdy kromě babičky jsem nikoho neměl a kamarády mám jen proto, protože vše udělám..

reagovat 21.5.2007 17:13 - to xx

Musis se zacit mit rad a vykaslat se na rodinu, i kdyz to jde tezko. Snaz se zalozit vlastni a vychovej fajn lidi ze svych synu, vic uz nemuzes. Rodice si nevybirame, a nejsme tu kvuli nim, to oni nas chteli.

reagovat 21.5.2007 19:21 - milenka

Je mi to moc, moc, moc lito, a doufam, ze v zivote dosahnes to, co chces a po cem touzis. Vlastne uz jsi dosahl daleko vic, dostal se ze smycky, odesel jsi, studujes, postupujes a hlavne sis uvedomil, ze chovani tvych rodicu bylo spatny a snad ho nebudes opakovat. Drzim palce, abys nasel hodnou zenu, ktera ti da novou rodinu. Protoze kdyz te nekdo bude milovat, budes se mit taky rad. A tu lasku, kterou mas hluboko schovanou budes mit komu dat. Opravdu drzim palce.

reagovat 22.5.2007 13:47 - kupec Sámo

Jestli pisatel příspěvku studuje VŠ se mi nechce věřit, je to samá pravopisná chyba.

reagovat 22.5.2007 16:43 -

Tak. S takovým pravopisem by neudělal přijímačky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2017 09:05 - To

ti nakecal kdo???

beru za samozřejmost,kdo chce dítě,musí se o něho postarat,přece,dokud sám nebude vydělávat.

reagovat 30.8.2017 17:25 - a

co ty jsi za debila?

reagovat 30.8.2017 22:00 - no

beru za samozřejmost,kdo...

hlavně, že jsi synáčkovi chtěla vzít tátu, děvko.

reagovat 31.8.2017 00:51 - Steve

Nikdy nechci dyslektičku ani...

Nech si těch píčovin ... nejsme na to zvědaví.

reagovat 31.8.2017 15:50 - A

hlavně, že jsi synáčkovi...

co to s tím souvisí? Děcko vždy na prvním místě,nikdy bych nikoho neupřednostnovala před ním.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *