A co když je to pravda?!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2009 06:43 - Oskar

Staženo kdesi z internetu,ale pokud by to bylo vážně pravdivé,tak co pak s takovou ženskou...?!Zabít málo :-(

\"Na pohled normální rodina se dvěma malými dětmi, desetiletým klukem a osmiletou holčičkou. Starostlivá maminka a milují otec, spokojená babička s dědou, moderně vybavený byt. Idylka, kterou by leckdo záviděl a která může kdykoli skončit, pokud bude prozrazeno jedno, vlastně dvě, dávné tajemství

reagovat 12.5.2009 18:06 -

Síla no,ale tohle chlap nikdy nepochopí,když je nudný v posteli..............

reagovat 12.5.2009 18:39 - nevěřím

Podle toho co mi nedávno vyprávěla známá - gynekoložka, by musela být Karolína úplně blbá. Jinak příběh asi není nijak vyjímečný, protože dilema, čí ze dvou mužů nenarozené dítě vlastně je, zjišťují momentálně 3 její pacientky. Jen s tím rozdílem, že všechny tři zvolily/zvolí za svého partnera do budoucna skutečného biologického otce. Ani jedna si nelajsne podstrčit cizí dítě. Dnešní muži si při podezření nechávají dělat testy rodičovství. Že by si někdo nevšiml, že mu ani jedno ze dvou dětí není ničím podobné, tomu nevěřím.

Jinak možné je skoro všechno.

reagovat 12.5.2009 19:28 - j.

věřím ze to pravda je... a na jejím místě bych se bála,ze se to provalí,podoba je podoba,navic se v budoucnu mohou testy udelat treba ze zdráv.důvodů. je to blbka,kdyz uz sexuje,tak s kondomem... jeste zapomela napsat co chytla za nemoci.

reagovat 12.5.2009 20:07 - Petra

takových příběhů běhá po světě spousta. Nejůř je na tom ta ženská, která s tím tajemstvím co se může každou chvíli provalit a všechno zničit, musí žít. Do toho bych nešla, zničilo by mě to.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2009 07:41 - Tom

pro nevěřím: prý to v životě bývá přesně naopak, tak jal popisuje autorka Karolína. Že si ženská vezme nakonec toho, u kterého cítí větší jistotu materiálního zabezpečení a jistotu jeho zájmu o rodinu. Prý je právě hodně kukaččích dětí v rodinách.

reagovat 13.5.2009 07:51 - Muž 45

Život nám přináší radost,štěstí,ale též smutek, někdy až zoufalství. Stávají se mnohem neuvěřitelnější věci,tak nevím, proč by se nic takového nemohlo stát.Karolína má jen smůlu, že je žena.Kdyby šlo o muže,tak by ten příběh byl docela nudný a pro kritiky mnohem přijatelnější, že ? Vůbec bych ji neodsuzoval,ale samozřejmě bych si nepřál být v kůži jejího muže. Kdybych byl ale svobodný, takovou ženu potkal a vyslechl její příbeh, našla by u mě porozumění a možná i víc...

reagovat 13.5.2009 11:33 - jana

Přesně Oskare! Naučily jsme se to od vás!!

Muž 45: hezky napsané..

reagovat 13.5.2009 14:17 - Karel

Když se na to podívám hlouběji do historie, tak si nikdo od nikoho neučil. Takto to funguje od té doby, co lidstvo existuje. Muži nechtějí živit cizí děti, ženy nechtějí přijít o zázemí. Vždy jde jen o peníze. Ještě že příroda je silnější a moudřejší, jinak bychom zdegenerovali a nikdo z nás by tady už nebyl.

reagovat 13.5.2009 16:05 - Ivča

Věřila bych že je to je to možné i takové věci se stávají. Je hnusný jak podvedla svého muže ale jelikož on nic neví a nejspíše ani netuší tak je v klidu (zatím)Na druhou stranu se potrestala sama tím, že se neustále bude bát prozrazení a to může přijít kdykoli.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *