Když chlap nosí paruku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2007 10:54 - Arnold

Je mně 28 let a po vypadání vlasů jsem začal nosit paruku. Zajímalo by mě, co si o tom ostatní myslí. Moje osobní zkušenost je, že když jsem chodil s holou hlavou, tak mi dávaly ženské košem jak na běžícím pásu, ale když si vezmu paruku, tak pro mě ní problém se seznámit. To je taky důvod, proč jsem se k tomuhle kontroverznímu řešení uchýlil. Zkrátka jednoduše řečeno, jako plešatý jsem pro ženy přestal úplně existovat, přitom s parukou jsem učiněný Casanova.

reagovat 8.2.2007 13:58 - Romca

Pokud ti ta paruka slusi tak proc ne?Znam,ale spousty chlapu,kteri nosi na hlave takovej kyc,ze bych jim ho nejradeji sundala.Takovi vypadaj lepe bez paruky.Kdyz mas,ale zkusenost s parukou pozitivni,tak to neres a nos ji.A jestli te zajima,co bych na to rekla,az by to zjistila,ze mas paruku,tak nic.Tyhle veci neresim a beru tak jak jsou.

reagovat 8.2.2007 14:16 -

taky si myslim, ze pokud vypada prirozene, proc ne?

muj muz ma teda hlavu holou jak koleno a mne osobne to nikdy nevadilo, libi se mi tak, ale kdyby chtel nosit paruku, neresila bych to, at si nosi, co je mu prijemny

reagovat 14.2.2007 07:15 - Marta

Rozhodně je lepší chlap s parukou, než chlap s holu hlavou bez paruky. Z plešatých chlapů se mi totiž zvedá žaludek. Já bych si o plešatého chlapa ani kolo neopřela.

reagovat 14.2.2007 07:56 - Jana

Marto, o Tebe by si možná kolo taky nikdo neopřel...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.12.2014 18:07 - Jarda

To si může vzít leda buzna nebo nějaký chudák co se nedokázal smířit s tím že vypelichal.Já když vidím hokejového trenéra Výborného tak se směju a brečím zároveň.To samé ten houslista Šporcl,ten si nechal ty pačesy nastřelit a vypadá jak idiot.Kdyby se nechal za ty peníze pravidelně a dobře sestřihnout tak má na dva životy s kadeřníkem vystaráno.Já jsem vypelichal tak po 30 a jediný co mi vadí je zima protože nejsem čepicový typ a v zimě ji nosit musim bo mi jinak mrzne lebeda.A divim se co tady psal ten první příspěvek,je už ten řádně vousatý,ale co vím tak ženské rozhodně vlasy u chlapů neřeší.Já měl dokonce jako plešatý daleko víc ženských než jako vlasatý.Chce to chodit zastřižený či vyholený úplně a je to v pohodě.Nenechal bych si vlasy nastřelit a to že bych na to peníze našel.

reagovat 27.12.2014 21:43 - Erika

To si může vzít leda buzna...

Tak sem asi nějaká jiná.Já u kluků miluju krátký trochu vlnitý vlasy.Třeba účes jako byla skupina A-ha tak ten jak hraje na varhany a nebo cikánský kluci mívaj krásný vlasy.Nelíbil by se mi plešatej.

reagovat 4.3.2015 00:03 - Mehmet

Kdyby češi a slováci nebyli tak nechutně omezení, nosily by se tady i levné paruky. Jenže to by nebyli češi a slováci, podle kterých je valná většina věcí hřích. Je mi dvacet a také mi neskutečně padají vlasy. Ten, kdo to neprožívá, nepochopí. Tak buďte aspoň tak obezřetní a nenavážejte se do nás bezvlasých a radši si dřepněte k telce, žerte párky a lemtejte pivo, jako jste to dělali odjakživa. A je každého věc, co si kdo nosí na hlavě. Tisíckrát lepší je mít na hlavě pěknou paruku než chodit vyholený jako fašounskej vrah. Už mám téhle nenávistné mentality dost.

reagovat 4.3.2015 06:25 - Irena

To si může vzít leda buzna...

Vyholenej chlap vypada divne.Kdyz je vyholenej pubertak a nejakakej nad 20 tak vypada vylepane,kdyz je vyholenej chlap nad 30 tak uz tak nejak dedkovati.Takze za me urcite plesatci ne.Leda tak 50tnici,na nich uz je to jedno.

reagovat 4.3.2015 06:26 - Irena

Kdyby češi a slováci...

Naprosty souhlas,moc pekne napsany.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *