Do kdy rostou prsa?

Archiv příspěvků

reagovat 23.6.2013 21:24 - Maki

Me je 9 a mamka my nechce koupit podprdu ani lambádu,ale ja ji strasne chci (mam stredne velky prsa) muzete mi pomoct?

reagovat 23.6.2013 21:32 - Fanda b

Hrdhrbn segzgbufzfnosexddc

reagovat 10.7.2013 00:17 - Markéta 15

Dobrý den je mi 15 a nerostou mi prsa. Moje máma má 85b a sestra to samé co mám dělat ?

reagovat 10.7.2013 01:23 - Markétě

Markéto, neřeš to. I kdybys byla plochá a nebo skoro plochá, tak se nic neděje. Chlapy budeš přitahovat stejně, je hodně mužů, co mají radši malý prsa. Navíc ti možná ještě vyrostou, někomu rostou později.
Dělat se s tím nedá nic, jak prsa vyrostou, to ovlivnit nejde. Pokud teda normálně jíš, u anorektiček může dojít k tomu, že se nevyvinou. Jde to ovlivnit spíš negativně. Fakt je, že když ženská přibere, tak se jí zpravidla i zvětší prsa. Jenže tohle není moc žádoucí. On se daleko víc zvětší i zadek a břicho.
Plastické operace považuji za nesmysl. Jejich místo vidím leda při významné asymetrii, tj. jeden prs velký a druhý malý ap. Určitá asymetrie je ovšem běžná, myslím nějakou neobvyklou a velmi výraznou. Zvětšovat si prsa tímle způsobem nemá cenu. Umělý prsa bývají nepřirozený a většina mužů má radši, když jsou malý, ale přírodní.
Běžkyně Zuzana Hejnová tam taky toho moc nemá a je moc hezká. S velkými prsy by navíc těžko mohla závodně běhat. Že má hodně malý je z hlediska sportu výrazná výhoda. Pokud jde o kojení, tak to na velikosti nezáleží. Při kojení navíc se prsa výrazně zvětší. Kdyby ti teda nevyrostly, tak až budeš jednou kojit, tak je budeš mít větší - aspoň po tu dobu kojení. Někdy pak i zůstanou větší.

reagovat 10.7.2013 11:43 - !!!

Prsa rostou celý život! Do 20 let rostou na objem. Po dvaceti začnou růst do délky a to už se nikdy nezastaví.Ve třiceti se ti dotknou břicha, ve čtyřiceti je budeš mít až k pupku, v padesáti k podbřišku, v šedesáti na stehna a v sedmdesáti po kolena!

reagovat 2.12.2013 07:33 - Terezzík

Ahoj chtěla bych mít prsa je mi 11let a nerostou jenom trochu je mi trapně ,když vidím holky ze třídy a ty už je všichni mají.
chci to urychlit ach jo ja je chci mít.

reagovat 2.12.2013 08:11 - Toma

Terezzíku, není kam spěchat. Užij si, že je ještě nemáš a nemusíš se zlobit s podprsenkami ! A neboj, oni ti narostou. Možná už ve 13 je budeš mít taková, že ti budou překážet. Já ještě v 15 byla plochá, ale pak to vzalo obrat, že jsem se z toho mohla zbláznit ! Dnes je to tak, že nemohu vyjít bez podprsenky, prsa mi překáží při sportu a tak závidím holkám co je nemají ! Ahoj

reagovat 2.12.2013 10:13 - Maja

Prsa rostou celý život! Do...

Co to blabolas, mne je sedesat a mam prsa krasne a nemam je az na paty. Mam je stejne jak ve triceti,jestli chces muzu ti je ukazat :-)

reagovat 3.12.2013 08:13 - !!!

To je jasný, že máš ty stejný co jsi měla ve třiceti! Nikdo ti je nevymění, akorát začly být trochu Hučavky co? Jak rozepneš podprdu, tak zahučej až na stehna. Nebo chceš tvrdit, že příroda u tebe pracuje obráceně? Přítažlivost zemská pracuje neustále ve dne v noci!

reagovat 3.12.2013 20:43 - Alena

Je mi 14 let v dubnu mi bude 15. když mi bylo 11 cítila jsem se fakt trapně, já totiž neměla vůbec nic, a ostatní měly A-B . Teď mi prsa rostou. Mamka říká, že mi nerostly protože jsem měla malou váhu. Asi to byla pravda přibrala jsem(furt jsem ale hubená) a najednou se mi udělala i ženská postava:) Jsem šťastná:) Prsa mi začali růst o prázkách a teď mám A. Doufám, že ještě porostou

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Lidské tělo > Do kdy rostou prsa?

registrace | přihlásit se