Do kdy rostou prsa?

Archiv příspěvků

reagovat 10.7.2013 01:23 - Markétě

Markéto, neřeš to. I kdybys byla plochá a nebo skoro plochá, tak se nic neděje. Chlapy budeš přitahovat stejně, je hodně mužů, co mají radši malý prsa. Navíc ti možná ještě vyrostou, někomu rostou později.
Dělat se s tím nedá nic, jak prsa vyrostou, to ovlivnit nejde. Pokud teda normálně jíš, u anorektiček může dojít k tomu, že se nevyvinou. Jde to ovlivnit spíš negativně. Fakt je, že když ženská přibere, tak se jí zpravidla i zvětší prsa. Jenže tohle není moc žádoucí. On se daleko víc zvětší i zadek a břicho.
Plastické operace považuji za nesmysl. Jejich místo vidím leda při významné asymetrii, tj. jeden prs velký a druhý malý ap. Určitá asymetrie je ovšem běžná, myslím nějakou neobvyklou a velmi výraznou. Zvětšovat si prsa tímle způsobem nemá cenu. Umělý prsa bývají nepřirozený a většina mužů má radši, když jsou malý, ale přírodní.
Běžkyně Zuzana Hejnová tam taky toho moc nemá a je moc hezká. S velkými prsy by navíc těžko mohla závodně běhat. Že má hodně malý je z hlediska sportu výrazná výhoda. Pokud jde o kojení, tak to na velikosti nezáleží. Při kojení navíc se prsa výrazně zvětší. Kdyby ti teda nevyrostly, tak až budeš jednou kojit, tak je budeš mít větší - aspoň po tu dobu kojení. Někdy pak i zůstanou větší.

reagovat 10.7.2013 11:43 - !!!

Prsa rostou celý život! Do 20 let rostou na objem. Po dvaceti začnou růst do délky a to už se nikdy nezastaví.Ve třiceti se ti dotknou břicha, ve čtyřiceti je budeš mít až k pupku, v padesáti k podbřišku, v šedesáti na stehna a v sedmdesáti po kolena!

reagovat 2.12.2013 07:33 - Terezzík

Ahoj chtěla bych mít prsa je mi 11let a nerostou jenom trochu je mi trapně ,když vidím holky ze třídy a ty už je všichni mají.
chci to urychlit ach jo ja je chci mít.

Solgar 7

reagovat 2.12.2013 08:11 - Toma

Terezzíku, není kam spěchat. Užij si, že je ještě nemáš a nemusíš se zlobit s podprsenkami ! A neboj, oni ti narostou. Možná už ve 13 je budeš mít taková, že ti budou překážet. Já ještě v 15 byla plochá, ale pak to vzalo obrat, že jsem se z toho mohla zbláznit ! Dnes je to tak, že nemohu vyjít bez podprsenky, prsa mi překáží při sportu a tak závidím holkám co je nemají ! Ahoj

reagovat 3.12.2013 08:13 - !!!

To je jasný, že máš ty stejný co jsi měla ve třiceti! Nikdo ti je nevymění, akorát začly být trochu Hučavky co? Jak rozepneš podprdu, tak zahučej až na stehna. Nebo chceš tvrdit, že příroda u tebe pracuje obráceně? Přítažlivost zemská pracuje neustále ve dne v noci!

reagovat 3.12.2013 20:43 - Alena

Je mi 14 let v dubnu mi bude 15. když mi bylo 11 cítila jsem se fakt trapně, já totiž neměla vůbec nic, a ostatní měly A-B . Teď mi prsa rostou. Mamka říká, že mi nerostly protože jsem měla malou váhu. Asi to byla pravda přibrala jsem(furt jsem ale hubená) a najednou se mi udělala i ženská postava:) Jsem šťastná:) Prsa mi začali růst o prázkách a teď mám A. Doufám, že ještě porostou

reagovat 4.12.2013 13:42 - .

Co to blabolas, mne je...

Sundej šlajsku, vyval kozy ven, vyfoť se a dej sem odkaz na tvojí fotku, jestli nekecáš.

reagovat 5.12.2013 10:25 - !!!

Jó to by musela si k tomu lehnout a vzít si širokoúhlý fotoaparát! Na vejšku by ji normální formát nestačil.To by ji chyběla hlava nebo půlka těch koz!

reagovat 10.12.2013 22:10 - Eva

O prsa se taky musíte starat. Po tomto krému je budete mít pevnější a plnější. Mám to osobně vyzkoušené. http://shop.peknyzivot.cz/DAX-COSMETICS/Perfecta-Slim/Koncentrovane-serum-pro-rychle-vyplneni-a-zvednuti-POPRSI-DOPRODEJ.html

reagovat 11.12.2013 09:13 - !!!

Ženský, nevěřte ji! Je to stejná šmejdka jako všichni ti na reklamních akcích! Žádný krém vám nemůže vrátit tvar prsou po létech! Je to jenom reklama, aby co nejvíce bezpracně nahrabala a mohla si hrát na dámu! Sama si za vaše peníze nechá udělat plastiku a vy to akorát zaplatíte! Nevěřte ji, je to jenom reklama založená na vaši důvěřivosti.Čím více se vás nachytá, tím více si nahrabe!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *