Kdy jste se naposledy pokakali

Archiv příspěvků

reagovat 30.1.2011 23:40 - Daniela

Mně se to stalo loni na jaře,šli jsme s kamarádkou ze staročeských oslav v Pardubicích a mně se chtělo na velkou už asi hodinu.Stále jsme byli ve městě a já už musela velmi nutně.Kamarádka Jana poznala,že se se mnou něco děje,já ji jen řekla,promiň,ale já velmi nutně musím na záchod.Tak se vyčůrej tady někde za rohem,já budu hlídat.Jenže mně se chce hlavně to druhý,stihla jsem celá bledá říci.Jana mně vzala za ruku a rychle mne odvedla za nějakou zeď,kde byly jen v dálce zaparkovaný auta.Tak honem,hlídám,nikdo nejde.Já už jsem ale kakala,naštěstí to nebyl průjem,takže to kalhotky trochu na chvíli zarazily,ikdyž už byly našponované.Měla jsem jen sukni ke kolenům,takže honem rychle nahoru,punčocháče a kalhotky rychle dolů a už to šlo velmi rychle ven.Jana byla tak skvělá,že mne celou dobu. držela za ruku a vůbec se mi nesmála.Naštěstí nikdo nešel a jen projelo jedno auto,ale to mi bylo jedno.Trochu pokakané kalhotky jsem zahodila a doma nic neřekla. Za necelý rok jsem zase podobně pomohla Janě.Byly jsme na Slovensku a ona potřebovala totéž.Rodiče se zrovna koupali a nás nechali s pejskem asi hodinu na pláži.Všude lidi,ale Jana potřebovala na WC,jenže to bylo na opačné straně jezera.Sbalily jsme deku a vzali pejska a šly někam si ulevit.Mně se chtělo na malou,takže jsem nebyla proti.Našly jsme malou skálu a naštěstí zde nikdo nebyl.Jana se chvílemi zastavovala,že to už nevydrží,ale byla statečná.Došli jsme za tu vyvýšeninu a Jana stáhla plavky a už to šlo.Velký průjem a asi ještě třikrát za sebou.Hlídala jsem.Nikdo se neobjevil.Přesto si Jana musela plavky vyprat,protože se trochu vykadila i do nich.Prý ale až těsně,než si je začala sundávat.Nic moc zážitek,ale nezapomenutelný.Tehdy mi bylo8 let a Janě 9.

reagovat 31.1.2011 20:49 - Josef

Já jsem šel z hospody a začlo se mně hrozně moc chtít. Tak jsem vlezl do vchodu do paneláku a vykálel jsem se za výtah na zem. Ale začalo to ze mně jít už jak jsem sundaval kalhoty, tak toho trochu zůstalo i v kalhotách.

reagovat 1.2.2011 17:08 - Martin

No, nějak se mi to nezdá.l Pokadit se do plavek, slyšel jsem o pokakání do slipů, kalhot, ale plavky, tak to bnevím.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 3.2.2011 15:10 - Petra

Mně se to stalo loni na...

Tak mě to připadá úplně normální. Protože stejně musím nosit plínky právě kvůli stolici, tak se mi často stane, že jsem i v práci 1- 2 hodiny pokakaná. Často to ani hned nepoznám.

reagovat 5.2.2011 15:11 - katka macháčková

mě je 13 let a furt nosim plíny pokakávám se ve škole o hodině ráno a večer. nejhorší je když je to cítit ve škole to se mi potom všichni smějou. naposledy jsem se pokakala dneska ráno a tet mi to zase leze do plíny a už to tam mám.je to nepřijemný musim tu větu říc mámě.mami už sem se zase pokakala. mě to připadá normální že nosim plíny ve 13 letech.jej už jsem se zase pokakala du to říct mámě.

reagovat 6.2.2011 02:57 - luk

vymyslis si

reagovat 11.3.2011 19:30 - lolo

já jsem se pokakala naposledi kdiž jsem chodila do 5 třídi ve škole o hodině já už sem to měla na krajíčku a učitelka mě nepustila na záchot a najednou prt a už sem to tam měla bilo to strašníbila sem celá mokrá.

reagovat 29.3.2011 17:04 - mary

a co si myslite o tom kdyz se to nekomu stane v opilosti?

reagovat 30.3.2011 11:14 - marian

nazdar, ja som sa dnes ráno na to zobudil, že sa mi chce, nosím plienky tak to nebol problém mať kompletku.
marian.dillnberger@gmail.com

reagovat 3.4.2011 16:54 - marian

Práve som dopozeral celkom dobry film a bol som tak zaujatý, že som nechcel ani sekundu premeškať a ked˘že do rána nebola žiadná " nehoda " a celý deň ma nenutkalo, pokakal a pocikal som sa do plienky už pri záverečných titulkách, čo narobím ? Myslím si, že to robí veľa chlapcov- mužov, dievčat-žien, len nechápem, prečo je táto diskusia tak v ústraní, ved˘ si povšimnite tie datumy, pokojne sa ozvite... Ja rád každému odpoviem na otázky.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *