Kdy jste se naposledy pokakali

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 19:49 - Kikina

Dobra beru zpet a sorry ze...

Diskuse hovnofila.

reagovat 16.5.2018 23:55 - Dita

Tak zase až tak drsná bych...

Marcelo, to by bylo skutečně drsné hodit tím po někom. to máožá pravdu. Myslím také, že by bylo nejlepší, aby se někdo z posměváčků pořádně podělal.

reagovat 17.5.2018 15:07 - Marcela

Dobra beru zpet a sorry ze...

V pohodě přijímám. Měj se a moc to nepřeháněj.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 17.5.2018 15:14 - Marcela

Marcelo, to by bylo...

Ale jako hláška to pobavilo. Nicméně nechtěla bych takovými kalhotkami dostat. Mít je na zadku úplně stačí. No nic, tak já už jsem napsala, co jsem chtěla napsat, tak ahoj a přeju, aby tvůj experiment dopadnul lépe než ten můj.

reagovat 17.5.2018 19:43 - Dita

Ale jako hláška to...

Jednak nevím, jak jsem napsala takový shluk písmen -máožá - asi to mělo být máš. Sorry. Asi jsem už byla unavená. Do toho experimentu půjdu příští víkend, tak snad se zadaří. Dnes jsem cestou ze školy myslela na Tebe Marcelo, protože se mi začalo chtít dost na velkou. Říkala jsem si, že buď to donesu domů a užiji si toho a odstraním následky, než přijdou rodiče anebo využiji parku, ke kterému jsem se blížila a zalezu do houštiny. Zvítězila ta druhá varianta a schovala jsem se do houštiny. Sice bylo blbý, že nebylo nic po ruce k vytření zadku, ale pořád lepší trochu špinavý kalhotky než jít s hnědým pozadím domů. Ale byl by to asi pořádný nával, protože tam po mně zůstala velká kupa hovínek. A taky jsem na to nebyla vůbec oblečená. Sice jsem měla skinny džíny ale bílé, takže bych to asi neutajila. Ty jsi šla alespoň v tmavých džínách. Možná ale že to o tom příštím víkendu pustím právě do těchto bílých.

reagovat 18.5.2018 15:00 - Marcela

Jednak nevím, jak jsem...

Tak Dito vychytala jsi to náhodou dobře. Určitě líp než já. Jinak dnes je to přesně týden, co jsem kráčela ze školy poněkud nejistým krokem, ale už to nechám odplout do vzpomínek. Užij si víkend. Ahoj.

reagovat 18.5.2018 21:14 - Kikina

Jednak nevím, jak jsem...

Velka hromadka je nejlepsi v kalhotkach ale ne za kazdych okolnosti. Konecne je tu vikend a s nim i moje blizici se kratochvile ale musim to vydrzet do zitrka aby to melo poradny efekt :0)

reagovat 18.5.2018 22:54 - Dita

Velka hromadka je nejlepsi v...

Kikino, užij si víkend k radosti. Já se pomalu a jistě začínám těšit na ten příští, kdy rodiče pojedou něco budovat na chalupu. Budu na tu moji akci střádat tak od středy, aby to bylo dokonalý. Možná to přiživím i kefírem. Napíši pak, jak to dopadlo.

reagovat 18.5.2018 23:17 - Lenka

Tady toho je. Tak já zkusím...

Marcelo, někteří lidé dokážou být pěkně hnusní a to právě jsou i tyto nyní již exkámošky i ti exkámoši. Jako je fakt, že by to možná byla trochu polehčující okolnost, kdybych se hned přiznala, že jsem se podělala a nezapírala a neříkala, že smrad jde zvenku. To jsem ještě netušila jak to prosákne i přes rifle. Nikdy se mi to dřív nestalo, tak jsem si myslela jak to kalhoty ukryjí. Je to od nich hodně sprosté a i kdybych se přiznala, tak by asi se chovali jinak než dřív, ale tou lží jsem to jen asi zhoršila. Jak píše Dita, tak podělanými kalhotkami do obličeje, to by byla docela síla. Stačilo by, kdyby se jim to stalo taky a pak by se možná přišli omluvit. Nechci být zlá a pomstychtivá (oni za to nemůžou, že jsem nevydržela na wc), ale co tak jim dát do pití projímadlo?

reagovat 18.5.2018 23:23 - Lenka

Marcelo, někteří lidé...

Měla jsem si uvědomit, že se to asi dřív nebo později provalí.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *