Kdy jste se naposledy pokakali

Archiv příspěvků

reagovat 16.4.2018 15:35 - Joska

Krom tebe už nikdo asi. Všichni chodí už na WC

reagovat 17.4.2018 08:33 - Honza

Začlo to sázkou kterou jsem neměl přijmout s bráchou jsem se vsadil když bude mít po 24 hodin u jedný fotky 100 like tak to předním naschvál pustím do slipů když bude 200 tak 2x za 24 hodin mu na tu jednu fotku dalo 742 like chtěl jsem to porušit kdyby tam neměl podmínku že mi to pak dá do jídla nebo do potí pokadit se ve škole nechtěl poprvé jsem to pustil před předminulou sobotu máma i táta byli v práci v 7 hodin jsem si dal projímadlo kolem 9:27 mi bolelo břicho brácha mi řekl ať si lehnu na břicho kolem 9:42 jsem měl křeče v břiše a najednou to cítim jak se mi plní slipy boule to byla velká

reagovat 17.4.2018 08:46 - Honza

Minulou sobotu po 2.
Nebyl jsem na veklý 3 dny dal jsem si projímadlo které koupil brácha šli jsme na pole po 20 minutách chůze mi bolelo břicho zachvíli jsem měl křeče po malé chvilce jsem najednou zastavil brácha se na mě podíval nejdřív dva dlouhé a hlasité prdy a hned za tím druhým to šlo tak rychle a tolik brácha chtěl vidět tu bouli tak jsem mu jí ukázal a s údivem řekl tolik? Když jsem byl doma a podíval jsemse do zrcadla viděl jsem tam dost velkou bouli

Full Spectrum kurkumin

reagovat 17.4.2018 19:43 - Adéla

Nemáte někdo zkušenost, jak vyprat džíny po této nehodě bez pračky? Začalo se mi chtít dnes cestou z fakulty na koleje. Myslela jsem si, že vydržím, ale bohužel za asi deset minut jsem měla v kalhotkách a kalhotách plno. Domů jedu až příští pátek. Kalhotky jsem vyhodila a kalhoty jsem schovala do skříně, ale bohužel jdou cítit. Nechci. aby ženská, co tu uklízí, se toho domákla. Kamarádka, co se mnou bydlí, tak je teď marod. Chtěla bych dát ty kalhoty do původního stavu. Děkuji za radu, jak to vyprat bez pračky.

reagovat 18.4.2018 11:05 - Vtipálek

Zkus se nepodělávat. Pak to nebudeš muset řešit.

reagovat 18.4.2018 13:24 - Šárka

Zkus se nepodělávat. Pak to...

No to jeda teda fakt rada za milión. Jak přesně pomůže taková rada, když už se jí to stalo? Já s tímhle sice taky zkušenost nemám, protože po moji nehodě byli kalhoty tak zřízené, že jsem je nekompromisně vyhodila, ale když už nemůžu poradit, tak aspoň držím hubu.

reagovat 18.4.2018 14:43 - hele

No to jeda teda fakt rada za...

moc tady netlamuj. Na blbou otázku, blbá odpověď. Jestli ta retardka neví, co je voda a že jí ve sprše také teče, tak je něco špatně, ty fantasto.

reagovat 18.4.2018 15:11 - Vtipálek

Já tu nejsem od toho, abych radil. Já jenom dělám fórky na týhle jebnutý diskuzi. Jako sorry, ale vysokoškolačka a nepřijde sama na to, jak ručně vyprat kalhoty? Ale no tak :)))

reagovat 18.4.2018 19:44 - Adéla

Já tu nejsem od toho, abych...

No tak to je úplně jasný, že se dá prát ve vodě. Spíš jsem myslela na snížený prací efekt, který je u ručního praní podělaných kalhot velmi markantní. Hrubou špínu jsem už oprala, ale když máš přes zadek a rozkrok hnědé mapy, které jsou durch až na vnější stranu, tak jenom vodou a práškem to moc vyprat nejde. A rejžákem zas můžeš poškodit vlákna. Zajímalo mě tak, jestli někdo nemá zkušenost s nějakým optimálním pracím řešením bez pračky. Ty kalhoty mám ráda, nechtěla bych je vyhodit.

reagovat 18.4.2018 19:50 - Adéla

No to jeda teda fakt rada za...

Šárko, díky za normální inteligentní odpověď. Chápu, pokud jsi kalhoty měla moc zabordelizované, že jsi je vyhodila.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *