Kdy jste se naposledy pokakali

Archiv příspěvků

reagovat 12.1.2018 23:17 - Andrea I

Andreo, ptala ses sice Zuzky,...

Vašku, to slovo usnesli jsem fakt zvolila blbě, spíš jsem chtěla říct, že jste se shodli. Děkuji za tip na Guajakuran, zkusím se v lékárně poptat. Pleny beru až jako poslední záchranný bod. S tím svlékáním a převlékáním máš určitě pravdu. Takže asi zkusím Guajakuran v kombinaci s těsnými kalhotami a dámskými boxerkami, jak radila Zuzka. A doufám, že budou při návratech domů čisté. Dám vědět, jak jsem pochodila v lékárně s Guajakuranem.

reagovat 13.1.2018 00:25 - Andrea I

Opět zkusím stručně k...

Zuzko, děkuji za informaci o dámských boxerkách. Pořídím si je. Jistota je jistota. Věřím, že v kombinaci s úzkými kalhotami zajistí oproti klasickým kalhotkám, že ten náklad zůstane na zadku a v rozkroku. Kalhotky mě při poslední nehodě docela zklamaly. Dříve jsem nosila víc světlé oblečení, ale mám i tmavší oblečení včetně kalhot. Dnes jsme koupili černé úzké rifle. Pokud by se nedejbože stal zase malér, tak by to nebylo tak nápadné. Mám i delší kabát. A taky díky za informace ohledně plen. Ty od přítele mají 1210 ml. S plenami ještě počkám, doufám, že kombinace uklidňujícího léku a oblečení, které by případnou nehodu zamaskovalo mi pomůže dostat se do psychické pohody. Partner vypadal při nákupu těch kalhot již docela v pohodě. To doufám, že i mně pomůže. Napíši sem, jak se to se mnou vyvíjí.

reagovat 13.1.2018 12:09 - Milada a Miloš

Zuzko, děkuji za informaci o...

Vážená Andreo, Rádi bychom Ti něco z našich zkušeností nabídli a poslali v emailu s fotem. Pokud máš zájem, tak napiš svoji adresu a rádi pomůžeme i podělíme se o zkušenosti, tak jako s jinými. Problémem může být, tak jako u jiného problému pouze ostych. I s tím se dá bojovat. Zvaž to sama

Full Spectrum kurkumin

reagovat 13.1.2018 20:01 - Tom

No Mě se to stalo naposledy...

A opět fantazie.
Neříkej mi, že toho může být tolik, že holka má kalhotky plné až k prasknutí, to úplně odporuje přírodě. Že by toho z člověka vyšlo tolik, že by měl do slova ploné kalhoty je blbost, plné kalhoty, to je jen takové úsloví.

reagovat 13.1.2018 21:29 - Vašek

A opět fantazie.
Neříkej...

No, ona to zase tak moc fantazie být nemusí. A modli se, aby ses o tom nepřesvědčil na vlastní kůži, že se docela dost pleteš. Stačí abys tři nebo čtyři dny nebyl pořádně na velké a pak tě naopak něco protáhlo. Mám zažito na vlastní kůži a jen jsem zíral, co za nadělení jsem měl v kalhotách. Ono se toho dokáže v člověku nastřádat opravdu hodně.

reagovat 14.1.2018 03:35 - mertin

To máte Dobrý já mám tu skurvenou nemoc nejdřív sem tomu nevěnoval pozornost stát se to může ale po třetí posrany tak sem začal nosit na noc plinu v noci spím a paní to tam je přes den si chci padnout a 1z10 to konci ve slipech to nikomu nepreju

reagovat 14.1.2018 11:25 - Mirek

Vašku co nosíš trenky slipy nebo boxerky?

reagovat 14.1.2018 16:39 -

se poseru z vás.

reagovat 18.1.2018 21:37 - Maruška

Mám problém že mám poslední dobou průjem a často se mi stane že se trochu připokadím. Jako není to většinou vidět ale stejne to není moc příjemné jít i s menší nadílkou v kalhotách. A navíc Mě svedi okolo zadku. Takže fakt super□□□

reagovat 18.1.2018 22:40 - darex

Mám problém že mám...

já asi v 17ti...mnedojel jsem domů potéco jsem pozřel asi 2 kg banánů a čímsi to zapil )))......nedoběhl jsem a šel rovnou oblečenej do vany

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *