Kdy jste se naposledy pokakali

Archiv příspěvků

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

Full Spectrum kurkumin

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

reagovat 1.1.2008 19:15 - reny

takže celý rok budeš podělaná!

reagovat 2.1.2008 13:31 - Andrea D.

...hele Lenko nic si z toho nedělej já měla taky divokou silvestrovskou noc od druhé hodiny ranní si nic nepamatuji, vzbudila jsem se na Nový rok odpoledne u někoho v pokoji oblečená a krom toho že mi bylo šílene zle bolela mě hlava a měla jsem žízeň jsem cítila strašnej puch... pak mě hrůzpu polilo horko zjistila jsem příčinu byla jsem pokaděná hrůza strašnej šok nevíc jsem se asi vrtěla no nebudu to rozebírat... pak jsem zjistila že jsem u jednoho kamaráda z party ke kterýmu se pak šlo ještě z pařby a já tam vytuhla no trapas jak kráva hanbou jsem se mohla propadnout a to když jsem se probrala tak jim zrovna přišli na návštěvu rodiče jeho manželky naštěstí mi pak jeho manželka půjčila nějaký věci abych po sprše měla jít vůbec v čem domů, fakt hroznej trapas dotěď je mi z toho dost nanic, asi přestanu pít víc než zvládnu.

reagovat 2.1.2008 13:52 - David

Podle hodnověrné studie pocházející z USA se člověk v životě od 15 do 60 let pokadí nechtěně v průmeru třikrát za život. Příčinou může být příliš vysoká hladina alkoholu v krvi, silná sračka anebo přecenění schopnostísvých svěračů, že náklad donesou někam na přijatelné místo. Mě osobně se to nikdy nestalo, ale nejmín pětkrát k tomu chybělo hodně málo. Jednou jsem dikonce sral v takové odlehlejší ulici za bílého dne.

reagovat 2.1.2008 20:49 - Posralson

já se poseru, to je zase téma

reagovat 2.1.2008 20:57 - roman

hmm asi na tom něco bude s tou studii já jsem se teda taktéž ještě nikdy neposral, ale v několika případech k tomu nechybělo mnoho s tím alkoholem a sračkou to je hodně pravděpodobné ale pokud někdo přecení své schopnosti tak už je to většinou jeho blbost,jinak Andreho je mi Tě upřímě líto takovej vstup no Novýho roku no nic moc

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *