Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2017 17:35 - Lida

Pokakala jsemse a počurala jsem se do plinu no vlastně každý den je mi 15

reagovat 22.4.2017 17:40 - Kaja

Pokaka se každičký den davam si plinu a stejne mi to proteče

reagovat 22.4.2017 18:56 - Eva

Tohle je na delší...

Zuzko, bohužel jsem byla nucena sem opět zavítat a zděsila jsem se, že diskuse se ubíra směrem zámĕrných nehod. To je katastrofální, to souvisí s psychikou moc. Že to někomu občas nechtě ujede do gatí, tak tam těch faktorů je více. Ačkoli jsem obezřetná při výběru jidel, tak něco mi asi nesedlo a cesta k domovu byla utrpení, ale i přes boj až do posledního okamžiku jsem prohrála a pak jsem jen cítila ty známé pocity, které mě zase nabouraly sebevědomí. Tak snad mám na dlouho pokoj.

reagovat 24.4.2017 17:22 - Honza

Zuzko, bohužel jsem byla...

A bude hůř. Jak bude léto a vedro, tak bude člověk muset myslet i na to, že se v tom vedru všechno rychle kazí, a vybírat jídlo se bude eště hůř.

A co's snědla a vypila?

reagovat 25.4.2017 09:15 - Zuzka

Zuzko, bohužel jsem byla...

Já slibovala delší příspěvek, ale mám pořád hroznou honičku, takže jsem tu také od té doby skoro nebyla. S různými odbočkami musíš u této diskuse počítat. Není bohužel striktně určeno, že musí jít o skutečné nehody, o jakých se bavíme my. Někdo bojuje až do posledního okamžiku, aby neskončil s výkaly v kalhotách, a někdo si naopak takové situace navozuje schválně a dělá si v tom dobře. Ber to tak, že každý jsme nějaký. Nikdo nemůže říci, že on je ten na 100% dokonalý.
Já například nijak netajím, že jsem trochu ujetá na klukovské bosé nohy a chodidla. Přítel z toho má legraci, co že se mi líbí na těch jeho tlápách. Má 47čky. Jenže právě to je ono. Strašně se mi líbí ta veliká široká chodidla, masivní paty, silné palce a tak podobně.
Tolerujme to. Je to sice úchylka, ale na internetu najdeš o mnoho horší čuňárny, než že se někdo schválně podělá do kalhot nebo do plenek a lebedí si v tom.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *