Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2018 20:34 - Prdný

Dnes jsem měl chuť se pokálet. Tak jsem nešel na záchod, počkal jsem až se mně začalo hodně chtít a pustil jsem to do kalhot. Chvíli jsem v tom chodil, potom jsem si sedl aby se mně to na zadku v kalhotách pěkně rozpatlalo. Užívám si to, je to bezva pocit.

reagovat 20.3.2018 21:30 - Bea

No voni poldové k...

Kdyby bylo kam, tak bych se tam šla vykadit. Bylo to v zástavbě a pitomec nám nedal přednost zprava. Tak tam nebylo kam zajít. Tak jsem jen musela doufat, že se nepotento.
Pro Šárku I přesto že jsme byli poškození, tak to byly nervy a mohlo to spustit aktivitu střev. Podobně jako u Tebe to ze mne šlo i se zvukovými efekty a za chvíli to bylo taky cítit a vidět. Všichni na mne čuměli, ale nikdo nic neříkal. Taky měli nervy a asi větší. Akorát potom jeden z policajtů měl pitomou poznámku, že to už bude na sprchu a že na wc je trochu pozdě.

reagovat 20.3.2018 22:05 - Šárka

Kdyby bylo kam, tak bych se...

To byl teda pěknej idiot. Já bych ho asi za takový kecy poslala... Však víš kam i když bych možná riskovala nějakou tu urážku veřejného činitele. Ale to bude tím, že já jsem celkem držkatá. Po tom co se mi to stalo jsem si vzpomněla, jak jsem se pohádala s tou nandou na úřadu, že když jsem jí seřvala a vypadla od ní a zabouchla dveře,tak jsem slyšela, jak tam říkala té druhé úředníci : aby se ta hysterka z toho neposrala, tak jsem si říkala, jestli to na mě nějak nepřivolala, ale to už jsem asi paranoidní.

reagovat 20.3.2018 22:40 - jojko

suhlasim s Prdnym...je to mazlave, teplucke, prijemne a co ja viem jednoducho super pocit...

reagovat 20.3.2018 23:10 - Ona

To byl teda pěknej idiot....

ne, ale ty svym vztekem na sebe privolavas nemoce. Podelavanim to teprve zacina.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *