Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2017 15:37 - Erika

Za normálních okolností by to slušně řečeno jít na WC u rybníka by bylo možné, nebýt tam moc lidí. Jen jsem se tam stavila a po chvílce velké škrundání v břiše a tlaky navíc sílící.Stačila jsem se zvednout, vzít kolo a rychle šlapat do vzdálenějšího lesíka. Jen jsem dojela a seskočila z kola tak se mity plavkové modré trenýrky počali rychle za doprovodu zvuků rychle plnit a nafukovat. Bylo toho dost a hustší sestřídalo s řídším. Bundu či jiného jsem neměla po ruce, jen triko bílé a ty trenýrky s tím flekem a boulí na nich. Na světlém materiálu bohužel dost viditelné. Domů tlačit kolo a navíc se vše maže, lepí, tak to je cesta skvělá. K tomu další vlna a měla jsem to na stehnech.Vše bylo vidět a snaha se vyhýbat lidem byla pracná.Takhle jsem se zřídila jako mimino, ale aspoň ten klid a ne ponižování a nadávky jako u jiných pisatelů zde. Ty lituji a cítím s nima i chápu je, takže více ohledů okolí i rodiny. Potkat to může kohokoliv

reagovat 23.3.2017 16:40 - Zuzka

Za normálních okolností by...

Proboha co je to za koupálko, když si tam není kde odskočit? Jak to dělají všichni ostatní, co tam byli? Že v Česku spousta lidí chodí do vody na malou, tak to je obecně známo, ale co když tam na někoho přijde kadění tak jako ne Tebe. Ty jsi tam nestihla dojet ani na kole, tak natož někdo pěšky.
Nic to ovšem nemění na tom, že jsi po té první várce měla nekompromisně naskočit na kolo a šlapat domů co nejrychleji. Vím, že jsi se bála, že si to hrozně rozmatláš a budeš to mít všude. Ale podle toho, co píšeš o tom, že jsi byla zřízená jak mimino, tak ta opatrnost stejně moc nepomohla. Navíc sis v tom díky chůzi pěšo zřejmě pobyla o dost delší dobu a k tomu navíc schytala i tu druhou vlnu, po které už jsi to měla i na stehnech.

reagovat 23.3.2017 16:51 - Zuzka

Ještě se to dověděla...

Evo, řešení, jak zabránit tomu, aby se výkaly při počurání nevyplavily do nohavic a neteklo to až do bot, to samozřejmě je. Většina toho proteče skrze látku kalhot a rozředíš si to spíše směrem na zadek. Ten už máš stejně pokaděný, takže tam to skutečně tak nevadí. Ale, jak podotýká Vašek, není to záchrana zadarmo. Nemám už čas na delší psaní, ale zkus si představit, co se stane s tou hromadou mazlavé řídké kaše, které máš všude v kalhotách plno, když se ty kalhoty při podřepu docela fest napnou přes zadek.

reagovat 23.3.2017 17:10 - Mm

Evo, řešení, jak zabránit...

Dobre sa vám onanuje?

reagovat 23.3.2017 23:30 - Eva

Evo, řešení, jak zabránit...

Zuzko, hádám, že ta osoba, která napsala příspěvek pod Tebou se buď nikdy nepokadila, a proto nedokáže pochopit, jak se člověk po nehodě cítí ponížený, odstrčený atd., nebo naopak se tato osoba taky pořádně pokadila, ale neumí to přiznat a v obou případech proto píše takové nesmysly. A jak již psal Vašek ohledně drsnosti toho dřepu, tak on celý ten loňský den byl strašně drsný, a tak si myslím, že ten dřep by udělal pořádný průšvih.jak to naznačil on a píšeš Ty. Myslím, že ty napnuté kalhoty by v krajním případě mohly i prasknout, ačkoliv jsou dost pružné. Když šel do nich ten poslední příval, tak jsem cítila to napínání kalhot a myslela jsem si, že se to tam nevejde. Ta kamarádka se mi svěřila, že se jí jednou zasekl zip u kalhot, když se potřebovala vyčurat a jelikož už to nemohla vydržet, tak to pustila v dřepu, ale ona měla pochopitelně čisté kalhotky. Tak jsem ráda, že jsem to udělala vestoje, protože kdyby v dřepu prdly ty kalhoty, tak to by bych těžko rozdýchávala. Díky Zuzko za rady, ale pevně věřím, že už nebudu muset řešit kombinaci pokakání a počurání tak jako loni a taky doufám v to, že se nepokadím nebo jindy nepočurám. Ale teď po tom, co mě našel přítel v autě, tak mám trochu obavy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *