Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2017 15:16 - xxx

Chlapi si tu nad tím beztak honěj ptáky :-DDD

reagovat 15.1.2017 16:03 - Holomek

Je to sranda, chlapi se tady vydávají za holky a jiní chlapi si nad jejich příspěvky honěj vocas.

reagovat 15.1.2017 22:52 - Vašek

Pavlo, taky bych myslela, že...

Gábino, neblázni. Posrat se můžeš v jakémkoli věku. Peristaltiku střev vůlí ovládat nelze. Ovládat jde pouze vnější svěrač a ten při déle trvajícím a narůstajícím tlaku prostě nevydrží. Proč si myslíš, že staří lidé říkávali, že snázej zastavíš šnelcůg než srajdu? Když je revoluce ve střevech a to, co v nich je musí ven, tak to prostě jde a neuděláš nic. A je potom úplně jedno, zda jsi poslední uklízečka s pomocnou školou nebo vědkyně s vystudovanou prestižní univerzitou. S prdelí a v horším případě i píčou zamatlanou v hovnech to skončí tak jako tak.

reagovat 15.1.2017 23:02 - Vašek

Děvčata, jasně, že mi...

No, kdyby ses v podstatě neptal pouze na to jestli se Gábině matlala v hovnech píča a jestli jí to proniklo i do pochvy, tak by to možná divně nepůsobilo, ale takto poněkud ano. Máš vůbec představu, jaký to pro ženskou musí být hnus? Ono to není na ejchuchů ani pro chlapa, když se mu koule a péro matlají v hovnech, ale u ženských to při vědomí, že se jim to nmůže dostat dovnitř a způsobit i další problémy, musí být nejspíš ještě horší.

reagovat 19.1.2017 10:09 - Zuzka

Gábino, neblázni. Posrat se...

To jsi řekl velice dobře, že když to musí ven, tak to zkrátka jde a nic člověk neudělá. Já to jednou tak zoufale držela, že jsem se u toho až celá zpotila a dokonce i kousla do rtu, protože mi bylo jasné, že pokud v dané situaci prohraji, tak to bude fakt malér. Nakonec to ale stejně bylo všechno marné a skončila jsem totálně pokaděná.
A pak jsem s tím hrozným nákladem v kalhotách musela jít hodinu pěšky domů, protože dojet pro mne neměl kdo a jakákoli veřejná doprava nepřicházela v úvahu. Zážitek z kategorie nezapomenutelných. Šíleně se mi to všude mazalo a lepilo. Postupně se to rozmatlávalo dolů po nohách. Jít ještě o něco dál, tak bych to snad měla až v botách. A to jsem ještě navíc poslední kus cesty měla hrůzu z toho, že nevydržím a ještě se do toho počurám, což by byla vůbec katastrofa. Na ten pohled, když jsem se ve vaně vysvlékla z těch totálně zaneřáděných kalhot, nezapomenu. Byla jsem zadělaná v podstatě od pasu dolů komplet. Šílený zážitek. A přitom by bývalo stačilo vydržet tak dvě nebo tři minuty, abych situaci zachránila. Ale prostě to nešlo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *