Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2017 15:20 - Iveta

Naprostý souhlas s tebou ve všem Ireno. S tím mám taky své zkušenosti.Na víc jsem zvyklá cvičit, mít pohyb a tak běhám,míčové hry a aktivně jsem nacvičovala spartakiádu.Jsou tu i příspěvky holek i kluků s těma modrýma trenýrkama na tělovýchovu.Já je nosila stále venku i mimo cvičení a sport vůbec a také jako spodní prádlo pod kalhoty, tepláky i sukni a v létě zvlášť.A jak se dočítám zde, tak dost pisatelek mělo nehodu třebas při hodnině tělocviku ap.Tyhle trenýrky byli v různém druhu materiálu a střihu. V barvě tmavě modré až po hodně světle modré.Jedna z holek tu píše, že musela s nadílkou v nich jít domů pěšky a neměla sebou ani tepláky nebo bundu aby si vše zakryla.To je fakt malér, stejně jako u plavek.Ale já to měla podobné a jako naschvál na těch světlích a navíc při onom nácviku na spartakiádu.Jediná výhoda byla trochu v tom, že pod nima jsem někdy nosívala ještě kalhotky.Ty nebyli však povinné, aleněkteré holky je nosili taky, to asi pamětníci potvrdí.Došlo k tomu nejhoršímu a já stála jako solný sloup a netečně a nevěřícně vnímala,jak se mi rychle plní,nafukují a těžknou. Měla jsem toho v nich tak dost a boule na nich, ani nemluvím.Hustší se střídalo s řídším a tak flek se mi brzo na nich objevil.Avšak díky kalhotkám se to ustálo, ale cesta domů sice v sukni navíc krátké byla taky slast. Všude se mi to mazalo, lepilo a byla jsem dost cítit.Kachní únavná chůze, ale učitelka tělocviku i spolucvičitelky to přijali v pohodě bez pošklebků a stupidních poznámek. Doma to od mamky bylo horší o něco, ale přežila jsem to.Jestli má kdokoliv stejnou zkušenost i s těma trenýrkama, tak ať se v klidu vyjádří se svýma zkušenostma.

reagovat 25.5.2017 20:49 - jasně

Naprostý souhlas s tebou ve...

honiči. Modrých trenýreček se ti zachtělo?
Tyhle úchylácké kydy by se snad měly mazat, ne?

reagovat 25.5.2017 22:26 - Jarka

honiči. Modrých...

Nejsi honič náhodou ty? Taky jsem se kdysi v tělocviku pokadila, tak chápu každou holku, jak ji muselo být. Tak chápu i Ivetu. Na rozdíl od ní to u nás ve třídě nemělo takový hladký průběh. Dlouho se to se mnou vleklo.

reagovat 25.5.2017 22:36 - ale

Nejsi honič náhodou ty?...

prosím tě, tak ses podělala a kvůli tomu se tady musí popisovat jak ho.vno vypadalo, co dotyčný úchyl cítil a jestli byly trencle světle modré nebo tmavě modré?
Jste honiči, nic jiného.

reagovat 26.5.2017 11:50 - Dominik

prosím tě, tak ses...

Ale pane,já bych jim to i věřil.Už sem to sem psal,že jsou to posránci co nedokážou ovládat své tělesné funkce.Nejhorší jsou ty tlusté,jako je Eva a Irena.Ty se cpou od rána do večera a to se potom milé dámy nesmí divit,že to 5.kafíčko s tím 5.dortíčkem je spouštěč a lítá to z nich nekontrolovaně.Tyhle prasnice by se měli držet co nejdál od jídla,protože jsou nebezpečné pro okolí.Lidi co neudrží sraní jsou k smíchu.A pak se tim tady ještě chlubí a utěšují se navzájem,že je to vlastně normální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *