Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2018 18:22 - Kikina

Kiki, mít hnědou duši je...

Lukáši tak určitě máš pravdu že v těch platech je jistý nepoměr. Když jsem si nedávno přečetla kolik si např Ronaldo vydělá za týden tak to by mi stačilo do konce života ale nebrečím beru realitu takovou jaká je. Vím že jsou i lidi kteří jak se říká žijí z ruky do huby to není úplně můj případ. Vydělám si dost peněz na svou existenci i na to abych měla na své koníčky ale je pravda že se na to musím dost nadřít ale můj chytrej strejc by ti vysvětlil že si za to můžu sama protože jsem ta blbá holka kterou tlačila stříbrná lžička u zadečku se kterou se narodila a místo toho abych si toho vážila ze sebe dělám v Praze krávu ale radši ze sebe budu dělat krávu v Praze než tam u nich a poslouchat ty jejich chytrý kecy. Mám nějakou hrdost a té se nevzdám.

reagovat 21.7.2018 18:47 - Verča

Kikina: no já myslím, že...

Lukáš: Jedu tam až v půlce srpna a vracet se budu na začátku září. Uvidím jaké budou teploty. Máš pravdu, že ve vedru s mikinou přes zadek bych byla dosti nápdná. Pokud by to v Německu nevyšlo, tak bych zajela před začátkem semestru na druhý konec republiky a snad by to mohlo dobře dopadnout.

reagovat 21.7.2018 18:59 - Lukáš

Lukáši tak určitě máš...

Mít svou hrdost je důležité, to je bez debat. Navíc jsi dokázala sama sobě, že se o sebe dovedeš postarat. Taky důležitá věc, velmi důležitá.
Hele, já uvažuji o koupi malé rodinné farmy v Norsku. Tak až jí koupím a trochu to tam rozjedu a budu potřebovat zaměstnance, tak budeš na prvním místě :-)
Zn.: dvě roční období zaručena- bíla zima a zelená zima.
Budu hodný kapitalista:-)

Dneska jsem byl na WC v gatích, už se musím umýt a pak se jdu vrhnout na úklid kuchyně, už to odkládám dost dlouho :-)

reagovat 21.7.2018 19:09 - Kikina

Mít svou hrdost je...

Tak ok to beru kapitalisto :0) jinak na záchod v oblečení? Kde jsi to viděl? :0) já budu taky dneska zlobit ale až později večer teď máme po koupání a trochu paříme. Už se na to psaní sem musím pro zatím vykašlat kámoška tady do mě pořád keruje Kiki co to tam pořád ťukáš do toho mobilu? No to by se asi divila :0)

reagovat 21.7.2018 19:11 - Lukáš

Jo, tak trochu popij s kámošema a neztrať mobil z dozoru, asi by se víc lidí divilo :-) zatím se měj!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *