Kdy jste se naposledy pokakali

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2007 14:31 - kajka

Když jsem byla mimino,ty trdlo.

reagovat 1.9.2007 14:52 - Silva

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

reagovat 1.9.2007 14:59 - Hymna adolfa

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

reagovat 1.1.2008 16:37 - Lenka

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

reagovat 1.1.2008 18:36 -

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2018 21:31 - Kikina

Kikino, díky za rady. Na ten...

Nevim v tomhle neporadim ja obleceni neperu ja ho vyhazuju. Kupuju si specialni hadry na sve akce a vetsinou jsou jednorazove. Parkrat jsem prala leginy kdyz nebyli tak zrizeny a flek se mi z nich nedarilo dostat. s dzinama jsem uplne mimo protoze je prakticky nenosim tehle mode jsem nikdy nepodlehla at zijou leginky :0)

reagovat 22.5.2018 21:47 - Lucka

Kikino, díky za rady. Na ten...

Dito, já jsem nějakou dobu nemohla cvičit v tělocviku. Jednu hodinu se mi začalo docela chtít na velkou, ale ta učitelka o tom od nikoho nechtěla nikdy slyšet a zvlášť od těch co necvičí, tak jsem doufala, že to dobře dopadne a půjdu se po hodině vykadit. Jedné spolužačce se podařilo do mne trefit balonem a v tom okamžiku mi komplet povolil svěrač. A k Tvému dotazu ohledně fleku. Jak se mi to stalo, tak ani nevím proč, jem si přejela rukou přes zadek a ještě to neprosakovalo. Až za asi dvě minuty jsem si nějak znovu přes zadek přejela a už byla na kalhotech na zadku cítit vlhkost. Tím že jsem necvičila, tak jsem právě taky měla džíny. Když jsem šla domů se ospršit a převlíct, tak na mě přišla ještě jedna vlna. Když jsem to doma vysvlíkla, tak ten flek byl docela velký. To je moje zkušenost.

Pro Dominiku a Lenku:
Spolužačky jsou docela hrozné, nejdříve si mě dobíraly, ale s ohledem na tu učitelku jim asi došlo, že se to teoreticky může stát i jim. Tu učitelku máme i na zeměpis a občas mi to nějak připomene. Minule se mě ptala, jestli jsem byla o přestávce na WC, a že se ptá jen proto, aby se to neopakovalo. Taky jsem si něco vyslechla o neschopnosti. A na tom nepřiznání se nevidím nic špatného. Jak se mi to stalo, tak jsem se přimáčkla zadkem ke stěně a nějakou dobu to prošlo. Sice někdo říkal, že cítí puch jako by se někdo potentoval. Ale nějak se to přešlo. Pak jsem jim musela podat balon a jak jsem se ohla tak si toho jedna holka všimla a šla to nabonzovat učitelce. Ta došla za mnou a řekla, že domů mě pustí až po hodině. Kdyby mě pustila hned, tak bych možná stihla tu druhou vlnu do záchoda.

reagovat 22.5.2018 22:54 - Mno

Koukám,že diskuse co máte za uchylku je zbytečná...Staččí se podívat na nadpisy diskusí...

reagovat 23.5.2018 20:45 - Adéla

Dominiko, některé učitelky...

Lenko, souhlasím s Tebou. Mně se stal jeden malér na základce a druhý na střední a musím říct, že alespoň u nás na základce byly učitelky takové kačeny, které měly akorát naučené to, co nás mají učit. A když se mi to stalo, tak se na mne pak dívaly jako na nějakou retardku. Na střední byly profesorky v pohodě. Profesorka, před kterou se mi to stalo, mě dokonce utěšovala a ujišťovala, že se to může stát. Jenom nevím, jestli ty dva maléry mohly mít nějakou souvislost.

A Ditu můžu ujistit, že pokud je to kašovité, a není to úplně klasický průjem, tak Ti to prosákne přes kalhotky a kalhoty skoro hned a průjem Ti to udělá hned. A prosákne to i přes tři vrstvy, to si buď jistá, protože to je moje zkušenost ze zimy.

reagovat 23.5.2018 23:48 - Lukáš

Standa a Mík v plenkách: na to, že jste posráváním zhnuseni, jste tu dost často :-) Nebylo by lepší přiznat si, že se Vám to líbí? Fakt si tím pomůžete, v soukromí tím nikoho neobtěžujete, tak proč to nedělat líbí-li se Vám to. A podle toho, že sem chodíte ne se jen svěřit, tak to máte rádi, jenom společenské zvyklosti Vám to nedovolí přiznat.

Pro Ditu: praní asi takhle- na peníze si nestěžuju, ale zase kupovat nový a nový hadry mě přijde zbytečný. Postup mám následovný:
- svléknout se a jít do sprchy a očistit sebe a pořádně (na podlahu nějaký igelit)
- oblečení naruby a co jde vysypat do WC
- oblečení do sprchy a proudem vody osprchovat (sprcha na masáž, pokud nemáš odmontovat sprchu a z hadice pustit proud vody, jako když si to děláš proudem vody :-)))
- pračka 40°C s předpírkou a aviváží.
- po praní do kýble s vodou a pracím práškem na 8-10 hodin
- ihned poté znova prát
- po uschnutí dávám hned do špinavého buď barevného nebo světlého prádla a peru až s tím
- opakuji ještě jednou, po 4 praních je vše v pohodě

zcela bílé džíny- první dvě praní jen tyto džíny, savo v rozkroku. Nedávat do pračky nic jiného i třeba jen světlého- savo by na tom světle šedivém mohlo udělat skvrny. Pak už jej peru po třetí a čtvrté se světlým prádlem a bez sava pochopitelně. Nic na nich pak není znát.
Ale nebydlíš asi sama, takže nevím jak to provedeš. Pevné hovno tolik nezašpiní, to je jasný, průjem proteče ale docela jde, kaše je nejhorší na praní. Jenže co bude, moc dopředu nevíš.
Hlavně dobře plánuj, ať nikdo nepřijde náhle domů, pokud nebydlíš sama.
Good luck

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *