Kdy a jak užívat probiotika pro obnovu zdravé střevní mikroflóry - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2011 16:23 - Johny

Souhlasím s článkem, jsou ale i přirozené způsoby získání mikroflóry ve střevech stravou, ale trvá to déle, než se plné imunity dočkáme. Sám jsem netušil, jak velký vliv mají plísně (samy si žádají sladké), takže když je odstraníme (např. jógovou očistnou technikou "šanprakšalána", kdy celým trávicím traktem "prolejeme 8-10 litrů teplé osolené vody), pak se přirozenou cestou zbavíme všech úsad ve střevech a na sladké nemáme vůbec chuť, dokonce nám zachutná předepsaný jídelníček na 40 dní dopředu a zhubneme o 4-5kg, aniž bychom se o cokoliv snažili. Pokud částečně budoucí stravu upravíme dle této, jo-jo efekt se nedostaví a budeme vypadat mlaději, neboť i pleť se napraví. Šanprakšalána je ale nepříjemná ve fázi toho pití 3dcl, cvičit, 3dcl, cvičit, a je nám z toho na b...., pak na konci ještě vypít 1,5 litru neslané a vyvrátit to, tím se cesty uzavřou a do hodiny rozvařenou rýži s máslem, možno přidat listy špenátu, kurkumu, později kumín a další koření, brambory s títéž, atd. Žádné maso, alkohol, kouření. Kdo to poruší, toho to vytrestá velkou bolestí střev, proto pozor.

reagovat 28.6.2011 16:42 - Johny

A pokud nás střeva vlastní vinou "chytnou", zkuste to nejdříve rozehnat celodenním pitím šalvějového čaje (babské ucho, ale pak už se k tatínku netopejrovi nemůžete vrátit!) a jak to do 24 hodin není pryč, rychle do nemocnice (pozor i na slepák!). K šanprakšaláně můžeme následně přidat hydrokolonu - tlusté střevo se vyčistí až "nafouknutím" čistou vodou, toto provádí lékař (asi 1000,-Kč, jednou to po šanprakšaláně stačí). Je dobré toto vše dělat alespoň jednou za rok, například na jaře, maximálně dvakrát za rok. Prospěje nám to a pro různé "zlozvykáře" je to i dobrá odvykačka. Vše pak jde bez úsilí, samo, (např. přechod na vegetariánskou stravu, odvykání alkoholu, drog, kouření, jedení sladkého). Ještě jednou opakuji varování - porušení jídelníčku může mít i vážné následky! Dodržení stanoveného se vyplatí.

reagovat 28.6.2011 22:15 - Jana

Souhlasím s článkem, jsou...

Je to tak. Jakmile se člověk zbaví plísní, zbaví se i neodbytné chuti na sladké. Hlavně přeslazené věci jako např. kupované dorty pak člověku nc neříkají.

reagovat 30.6.2011 00:31 - Lenka K.

Dobrý den. četla jsem jen několik posledních komentářů, proto budiž mi prominuto, opakuji-li již napsané: probiotika k antibiotické léčbě určitě ano, i během ní, ALE mezi dávkami, ne po dávce. Takže pokud berete např. penicilín po osmi hodinách, dejte si např. laktobacily "5" (od fy. Swiss) 4h po dávce. Tento odstup je nutný proto, aby se laktobacily stihly "zabydlet" ve střevě a nebyly zase hned "smeteny" další dávkou. Po dobrání antibiotik dobrat i balení probiotik, optimálně na noc. Příjemné dny bez nemocí přeje Lenka

reagovat 23.11.2011 08:10 - Monika

Hezký den, u mých dětí se po každých antibiotikách objevily střevní nebo i jiné potíže. Proto už vždycky pro jistotu kupuju Laktobacily imunit JUNIOR a kromě toho, že už žádné potíže neobjevují, mám pocit, že i urychlují léčbu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.3.2018 15:00 - Bléééé

To se zase nechalo slepiček nachytat na reklamu nějakého přípravku který potřebují prodat aby si někdo namastil kapsu! Kde máte jistotu, že to opravdu funguje a že je to podvrh vás vůbec nezajímá. Hlavně, že jste in ale , že to jsou vyhozené peníze vás nezajímá. Asi jste je lehko vydělali třeba v posteli tak si to můžete dovolit! Hlavně, že si někdo za vaše peníze udělá krásnou dovolenou v Karibiku?

reagovat 5.3.2018 15:40 - klid borče,

To se zase nechalo slepiček...

to jen nějaká pipi dělá reklamu.

reagovat 10.4.2018 22:31 - Kokyno

To se zase nechalo slepiček...

No, že by třeba v tom, že je sama beru?!?!?

reagovat 14.5.2018 07:04 - Irma

No, že by třeba v tom, že...

Prosím tě Kokyno, mohla bys mi sem hodit nějaké info o těch probioticích? Děkuji.

reagovat 1.6.2018 22:53 - Kokyno

Irmo, já přesně nevím, co konrétně tě zajímá, tak posílám nfo, kde vše najdeš... https://www.omxprobiotika.cz/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *