KDO JE PRO KAPLICKÉHO KNIHOVNU?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2007 20:23 - Martina

Možná to sem úplně nepatří, ale zajímají mě názory ostatních. V televizních zprávách před chvílí proběhla zpráva, že republika se dělí na dva tábory. Já nejsem nadšeným obdivovatelem tohoto návrhu, ale líbí se mi a myslím, že by bylo škoda nepostavit si u nás stavbu od světového architekta českého původu. Moc takových architektů, kteří se dokázali prosadit jinde, nemáme. V Praze stojí spousty příšer a nad těmi se nikdo nepohoršuje. A proti tak originálnímu návrhu se zvedají hlasy. Mám pocit, že jde zas jen o žabomyší války a malou českou závist. Místo abychom se pokusili o unikát a zařadili se mezi evropské metropole, tak snad postavíme zase něco čeho už tu máme dost a na co můžeme být těžko pyšní. Dál se budeme rozplývat jen nad Tančícím domem, ze kterého já osobně příliš nadšená nejsem - rozházená okna ukradl Milunič nejspíš Hundertwasserovi a z původního barevného návrhu fasády udělal zas jen šedivý "panelák" a posadil ho vedle překrásných secesních domů. Na Letné v místě, kde má knihovna stát, žádná úžasná architektura není, je možné se tam klidně vyřádit. Proč se nepokusit o raritu?

reagovat 20.10.2007 22:37 - Růženka

Jsem pro.

reagovat 20.10.2007 22:42 - askla

jsem proti. Moderní umění mám nejen ráda, ale považuju ho za vhodné ...ovšem tohle je už nevkus. Změní to panorama celý Prahy a na národní knihovnu to nevypadá, spíš na cirkus.

reagovat 20.10.2007 22:50 - Klára

Taky se mi návrh nové knihovny nelíbí. Rarita by to sice byla, ale není potřeba na sebe upozorňovat za každou cenu.

reagovat 20.10.2007 23:24 - Lucie

Jsem proti. Je to hnusná příšera. To neumí světový architekt vymyslet něco lepšího? Kdyby aspoň barvy změnil, z těhle se mi zvedá žaludek.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2009 17:22 -

Takovou příšernost ať si postavěj kde chtějí ale né v Praze!!! Nic příšernějšího snad ani nemoh dát do hromady normální človek! Je to jako když se vys... obr!!!

reagovat 10.4.2009 22:06 -

unás postavili hotel obložili ho dřevěnýma prkýnkama, nikomu se to nelíbí jen pan primátor prohlásil že to je už na olympijské hry jako stvořené. skutečně je to obludárium,většině lidí se to nelíbí, jenže to vyhrálo i nějakou cenu a tak se mohou inteligenti posrat.

reagovat 12.4.2009 23:57 - janina

Budou na tu obludu čumět Pražáci. Dobře jim tak.

reagovat 13.4.2009 09:45 - pražský oposum

drazí venkované s politováním musím říct že ta obluda se stavět nebude a i kdyby ano , tak se také s toho neposeru. Obludu bych si oblíbil, tak jako spoustu jiných kotraverzních staveb. Vy máte na venkovech tské spoustu krásných staveb, zemědělských objektů, rezatých sil a kůlen. A co nejhoršího, nekteří bydlí a tkových slepencích, 30 let neomýtnutých, okolo staré auťáky, bordel, jinak na pohled hezká vesnice, spousty čistých ahezkých stavení a vždy se najde nějaká taková nestvůra, proti ktré je chobotnice krasavice. Uděljte si napřed pořádek v hlavě než neco plácnete.

A navíc, včera jsem navštívil příbuznou v obci XXY u Berouna, přišla její dcera , která když se vdávala byla krásná nádherná dívka, dokonce jsem si obdivoval. Přišla a dosedla, tři brady, funěla, chlupy,no já se nani koukal co se to s ní stalo. Ropucha je krasavice. A to je už 26 let vdaná. A takových nádher, tam pobíhá. Pan Kaplický byl nádherný člověk, škoda ho!

reagovat 13.4.2009 19:07 - Fudlik

seru na knihy, já chci Jogobellu a levný máslo, víš Alice. Babičkou se nedá vytřít ani prdel. Až ti budou celý měsíc servírovat v base Jiráska nebo Nerudu, tak si z toho dáš mašly.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *