Kdo má nádorové onemocnění-pili jste dost a měli jste někdy rýmu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2009 22:49 - co.rine

Ahoj,je spousta věcí,které mohou probudit zákeřnou nemoc,ale tyto dvě by jí měly dlouhodobě předcházet.Proto prosím ,kdo můžete, jen o krátké zhodnocení.

reagovat 1.4.2009 16:03 - Bára

co.rine, jak to myslíš? Jakože, když měl člověk někdy rýmu a pil málo tekutin, tak má vyšší pravděpodobnost nádoru??? To myslíš vážně?

reagovat 1.4.2009 16:23 -

Další javorový sirup a soda?

reagovat 2.4.2009 00:03 - co.rine

To určitě ne.Jsou to dva poznatky které se ke mně dostaly a zajímají mne.Nevím teď už od kterého léčitele vzešla ta voda-ale výslovně řekl,že všichni kdo se k němu dostali s rakovinou málo pili a čistili své tělo od škodlivin.To ,že rakovině předchází ABSENCE rýmy, pochází od pana France Konze,pána který v Německu vede učení ke zdravému životu(absurdní v místních podmínkách),ale sám vážné onemocnění přestál a z něj se i sám vykřesal.Tak mě prostě zajímá,jestli je na tom něco pravdy,a jak jste si jistě všimli,nikomu javorový sirup nevnucuji:).

reagovat 2.4.2009 08:18 - Klára

Takže myslíš, že když mám furt rýmu, že se čistím a že mám naději neonemocnět rakovinou?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.4.2009 09:16 - Bára

Aha, už to chápu, takže když nebudu mít rýmu a budu málo pít, je větší pravděpodobnost nádorového onemocnění?Co.rine, ale bylo by dobré ujasnit si, co je vlastně rýma.

Buď projev nachlazení, kdy tělo rýmou vylučuje zabité breberky, které způsobily nachlazení. Pokud není rýma, může je vylučovat kašlem, nebo jinak. Vždy je ale nějak vyloučí, rýma je jen jednou z mnoha možností.

Pak máš alergickou rýmu a o té se myslím vůbec nemusíme bavit.

Takže pokud někdo nemívá rýmu, tak to svědčí buď o tom, že jeho tělo si poradí s vylučováním jinak, ale většinou spíš o tom, že má dobrou imunitu a jen tak nic nechytne.S tím pitím je to sporné - někde se uvádí, že máš pít x litrů, někde zase, že máš pít podle pocitu a potřeby, protože větší množství tekutin zatěžuje ledviny. Logicky mi sedí spíš ta druhá možnost.

Každopádně si myslím, že máýlo pít je to mnohem mnohem menší zlo, než zácpa, nezdravá strava, stres, obezita, aj. a člověk by se měl zaměřit spíš na to.

reagovat 3.4.2009 01:22 - co.rine

Ahoj Kláro,to opravdu nevím.Vždycky jsem si myslela že nemít nikdy rýmu znamená obranyschopnost organismu jako hrom proti infekci,a třeba i proti rakovině.Ale souvislosti jsou jiné a často je vše jinak,než by si člověk myslel.Nikoho by například nenapadlo,že i nakažení roupem dětským(v malém množství)má preventivní protirakovinný účinek-ta nákaza udržuje imunitní systém v "lehkém střehu".Také jsem dost často zaslechla-nikdy nebyl nemocný a najednou ho rychle sejmula rakovina.Proto mne zajímá,jak na tom jsou lidé, kteří takto onemocněli,právě pan Konz říká,že neonemocní rýmou.Ale chtěla bych to slyšet od někoho,kdo tím prošel nebo prochází.S tím pitím je to těžké,protože já kdybych se nenutila, nepiji skoro vůbec,stačila by mi ranní káva.Takže si myslím že to tělo je někdy potvora,Žízeň dostanu jen když sním pytlík slaných brambůrek,čemuž se z jasných důvodů:)vyhýbám,ahojky

reagovat 22.2.2017 16:30 - Dominika

No já mám často rýmu a celkem málo piju, měla bych to řešit jo?

reagovat 23.2.2017 07:00 - Kaya

Na tuhle diskusi jsem nikdy nenarazila, ale to, co píše co.rine je docela zajímavé. Málo jsem pila a trpěla jsem zácpou. Ale nikdy jsem nebývala nemocná, pouze jsem tak jednou za tři roky lehce nastydla, jinak nic.
A pak mě ta zatracená rakovina skolila hned několikrát.

reagovat 23.2.2017 07:07 - Pampeliška

Na tuhle diskusi jsem nikdy...

Ale žiješ,jak vidím. ;)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *