Kdo bude prezident ČR?

Archiv příspěvků

reagovat 15.2.2018 20:33 - nestranný

Miloše Zemana jsme od voleb nikde neviděli. Zřejmě odpočívá, nebo se léčí někde v nemocnici. Na ZOH v Jižní Koreji zastupuje Českou republiku slovenský prezident, Andrej Kiska. A jak říkal Topolánek, zda by nás Kiska nezastupoval i jinde "ve světě". Je to, jako by měl Zeman umřít! Ale také jsem poslouchal toho klinického psychologa, Bohumila Slámu. Včera to bylo na seznamu.cz. U pana prezidenta Zemana se jedná o deterioraci intelektu. To znamená pokles mentálních schopností. Údajně se, k Zemanovu zdravotnímu stavu, vyjadřuje více lékařů! Názorově se všichni odborní lékaři názorově shodují, že pan prezident Zeman, rozhodně zdráv není, ani fyzicky, ani psychicky!

reagovat 15.2.2018 21:01 - Tony

kazí image celého...

Andrej Kiska anjel scientológie
Marketingový Guru s.r.o., je bývalá spoločnosť Jaroslava Kisku a Igora Brossmanna, ktorú v septembri 2011 predali ( v dobe, keď Kiskovci začali uvažovať o kandidatúre na post prezidenta SR).

To teda mají Slováci prezidenta. Kdyby ještě žil, tak by ho u nás mohl dělat ten hvězdář, co jako ministr obrany prostřelil hrav si s pistolí letadlo.

reagovat 15.2.2018 21:09 - sardanapal*

Miloše Zemana jsme od voleb...

Kolik ještě budeš mít přízvisek !?
Už jdi někam ...

Kokosový olej

reagovat 15.2.2018 21:10 - sardanapal*

Ať píše co chce , ale zde jen pod jedním nickem ...!

reagovat 15.2.2018 21:20 - Ouha

Andrej Kiska anjel...

jeeee,tojsem se nasmála. To se ti povedlo

reagovat 16.2.2018 08:24 - Andrej Kiska

je "Dobrý anjel." Pomáhá potrebným. Hej, proto si Slováci zvolili Andreja Kisku. A sú na neho právom hrdí!

reagovat 16.2.2018 08:45 - ale

je "Dobrý anjel."...

kdeže

reagovat 16.2.2018 10:41 - Tony

nadáváte p. Zemana volila...

Oni tu antizemenskou kampaň přepálili a tak většinu lidí nasrali a pak to dopadlo, jak to dopadlo. Já Zemana nemusím vůbec, volil jsem ho pouze na just.

reagovat 16.2.2018 12:12 - Star Track a Ron Hubbard

je "Dobrý anjel." Pomáhá potrebným. Hej, proto si Slováci zvolili Andreja Kisku. A sú na neho právom hrdí!

I když jsem nevolil Akademika tak ale trochu přesto umím číst a na "Kišku" jsem od "bratů Slovákú" čítal úplně jiná hodnocení ..

Ale mě osobně stačí jedna informace - scientolog ..
Jako "nic proti", ale je to něco jako "aktivní Jehovista", možná ještě horší, neboť mu nejde o "Jehovu", ale - prachy ... prachy v náboženském hávu.
Ale jak už diagnostikoval Klasik: "peníze se staly žárlivým bohem Scientologie" (a potažmo Scientologů..)

reagovat 16.2.2018 12:14 - Stařena

možná bych to upřesnil - "peníze a moc" (jako čím víc - tím líp..)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *