Kdo bude prezident ČR?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2007 19:37 - Dalibor Jandák

Chtěl bych znát Váš názor,kdo podle Vás bude prezident ČR?Dáváte větší šanci panu Šejnarovi nebo u Vás vede pan Klaus???Dík za Vaše ctěnné odpovědi:)'

reagovat 26.12.2007 22:13 - Sonja

Kéž by byl Klaus!!!'

reagovat 27.12.2007 06:38 - Sonjo,

souhlasím, nepotřebujeme žádného přivandrovalce, chtěl pryč tak ať si tam zůstane.'

reagovat 27.12.2007 08:23 -

Všichni jsme měli možnost sledovat pana V. Klause a p. Švejnara v televizi. Už jen úroveň a správnost odpovědí hovoří za vše.

Spoléhám na patriotství našich občanů. Ať jde ten "američan" odkud přišel, nechyběl mu český národ do teď, tak si myslím, že od teď nebude chybět českému národu.'

reagovat 27.12.2007 09:04 - Tom

Milý anonyme, nevím proč spoléháš na "patriotství našich občanů", když ho bude volit parlament. A jinak vyhraje nejspíš "o fous" Klaus, asi díky hlasům komunistů.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2018 09:15 - spojovat Zemana s výhružkama vraždou

může jenom hodně jednoduchý nebo nenávistný jedinec.
Tím vůbec nehájím Zemana, ale jak je vidět, tak je ta špína oboustranná.

Stejně, jako jsem se včera dočetl, že při první volbě, Zeman na poslední chvíli vytáhl na knížete podpásovku se Sudetama.
Já tedy nevím, ale živě si pamatuju, jak kníže řekl, že podle dnešních zákonů by Beneš a spol. skončili v Haagu před mezinárodním tribunálem. A tím u mě skončil.

reagovat 19.1.2018 09:31 - luci

může jenom hodně...

Ano,kníže pán je především příslušníkem starého německého rodu a proto ten jeho výrok proti prezidentu Benešovi.Tím i u mne rozhodl pro Zemana.Současný prezident má tu "nevýhodu"že je dlouho v politice.Já říkám,že těžko někdo projde hnojištěm a nezasmradí si boty.Ono je jiné celý život se věnovat jen své profesní kariéře a díky tomu předstoupit před národ s čistými botami.

reagovat 19.1.2018 09:37 - D

může jenom hodně...

Opět zdůrazňuji, že netvrdím, že dal osobně Zeman pokyn konkrétně k vytváření a adresování podobných výhružek Drahošovi.

Na druhou stranu ale nemohu tak úplně souhlasit s tím, že asociovat Zemana s (anti)kulturou podobných výhružek musí být až tak úplně hloupé nebo nenávistné.

Zeman si ani veřejně příliš servítky nebere, a když se mu někdo nelíbí, je schopen "v nadsázce" mluvit o jeho fyzické likvidaci nebo o tom, že by se mu měla učinit jiná těžká újma, třebas i před mikrofony a kamerami. I tohle je jedním z mnoha projevů jeho neuvěřitelného buranství, a i tohle jistě přispívá k tomu, že jej budou určitě volit i lidé, kterým už zbabělé anonymní výhružky konkrétním osobám nedělají vůbec žádné problémy.

A velmi pravděpodobně jej bude volit i minimálně jeden usvědčený vrah, kterému Zeman neopomněl udělit milost.

reagovat 19.1.2018 09:42 - D

Ano,kníže pán je...

Dlouho v politice byl i Havel, a přesto si zachoval svou důstojnost. A ve srovnání se Zemanem byl daleko důstojnější i Václav Klaus.

reagovat 19.1.2018 10:23 - luci

Dlouho v politice byl i...

Ano,z jednoho udělali světce už zaživa.Ten druhý ze sebe dělal ředitele zeměkoule.Jejich činnost republiku poškodila víc než Zemanovi vulgarity,které byly samozřejmě účelově zveličovány.Ale jak už tady někdo napsal lidé mají krátkou paměť.A tisíckrát opakovaná lež je většinou lidí vnímána jako pravda.Jen do nich hlavně do těch mladých pořádně je zblbnout a patřičně nasměrovat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *