Kde najit normální chat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2005 09:12 - Pepan

DObrý den prosím o radu, kde najít nějaký rozumný chat kde by se dalo normálně pobavit/seznámit s normalní ženou středního věku. Procházel jsem jich pár ale obsahově a složením je to děs a hrůza, plýtvání časem.'

reagovat 26.6.2005 13:13 - Krak

co treba www.xchat.cz

reagovat 26.6.2005 13:14 - Martina

Co třeba tady? Zkusíme to?'

reagovat 26.6.2005 13:47 - YORIKA

Ahoj Pepane,kolik je ti let a doufám,že máš vyřešenou minulost,já bych to taky zkusila,zadej email.'

reagovat 26.6.2005 16:34 - Pepan

Prošel jsem pár takových chatu, abych pravdu řekl tak jsem chatový začátečník. (připojení na net) a zrovna Xchat mě teda neoslovil. Nejsem žádný inteligent, jsem normální chlap ale to jaká tam jsou témata a co se tam řeší tak to mě zrovna dvakrát neoslovuje.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2016 16:36 - Jana

nakládačku - je tím...

Jenže to by mě nebavilo psát hlouposti.Normální pokec,nebo nic,nejsem blázen,abych vypisovala blbiny.Co z toho?

reagovat 7.4.2016 16:48 - Marketa

Já jsem ale nemyslela...

Ja taky nehledam vazne seznameni, ale je dobre vedet jestli chatujes s dvacetiletym klukem, nebo sedmdesatiletym dedou. Samozrejme nemuzes verit informacim, ktere ti daji, ale lepsi nez nic.

reagovat 7.4.2016 17:13 - Jana

Jenže když poznáš,že někdo moc kecá,lže,tak tě to přestane bavit,aspon mě.V tom jsem byla naivní,že jsem si myslela,že jsou to lidé jako já.Mě by třeba nenapadlo lhát o tom,kolik mi je,jako co bych z toho měla? Já jsem napřed věřila,ale pak po nějaké době mě bylo divné,že by někdo psal,jak moc dobře se mu vede,na důkaz toho poslal oblečení,které jsem hned hodila do konteineru,hi,hi a už jsem věděla,jak těžká to píše milionářka.Přesto do dneška nechápu,co z toho měla,když si něco dokazovala přes internet,vždyt chtěla setkání,pak výmluvy,to muselo být jasné,že to nikomu nebudu žrát.Zvláštní svět ten internet,ti lidé na něm.

reagovat 7.4.2016 18:24 - xxxx

Kolik je ti a odkud jsi...

Mě tyhle otázky na úvod odradí. A ve většině případů už po nich nic hlubšího nenásleduje. Jenom podobné nicneříkající dotazování, jako u výslechu. Duchaplný člověk většinou začne úplně jinak.

reagovat 7.4.2016 18:52 - Jana

Ženská bývá asi zvědavější,než třeba chlap a já se přiznám,že extrémně,v tom se asi nezměním.Je něco jiného,pokud si píšeme o něčem konkrétním,ale pokud osobní rozhovor a píšu si s někým delší dobu,pak bych toho chtěla vědět co nejvíc.Pak je také jiné si napsát jednou za měsíc a zase jiné,pokud se píše každý den.Očekávat jenom pravdu nemůže nikdo z nás,to by bylo hodně naivní,nikdo se nechce ukázat v tom horším světle,to všechno já chápu,ale dělat ze sebe úplně někoho jiného,to je to,co asi nikdy nepochopím.Budu ze sebe dělat milionářku,budu vědět,že ten druhý mi závidí,ale co mě samotnou? To mě přece nemůže uspokojovat,pokud vím,že tomu tak není.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *