Každá vykouřená cigareta poškozuje zdraví - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2001 20:16 - V.K.

Jsou to kecy . Jistě nějaký vliv je , ale myslím , že je důležité se zmínit i o pozitivním účinku nikotinu na naše zdraví : Četl jsem v novinách o schopnosti nikotinu navozovat spoje neuronů , které by se třeba ani bez nikotinu nevytvořily ,zklidnění , úžasná atmosféra .
Ty vaše lékařské poučky o impotenci ...

Není důležité jak dlouho člověk žije , ale co v životě dokáže , co prožije.

reagovat 4.2.2001 22:05 - Hanka

Ono je však také v životě důležité neubližovat ostatním. Když si kuřáci budou kouřit někde v skrytu, kde nebudou moci nikoho poškodit, pouze sebe, tak prosím, ale jinak mi to přijde jako velmi sobecké zklidňování a vytváření atmosféry.
Osobně jsem se narodila v rodině, kde oba mí rodiče kouřili a celé dětství jsem měla problémy s opakovanými záněty průdušek. odiče již nekouří, protože otcův otec, též náruživý kuřák zemřel na rakovinu hrtanu a moje matka měla těžký zánět žil a lékař jí to zakázal. Takže si nemyslím, že jsou to pouze lékařské kecy, ale v mnohých případech realita, kterou mohou potvrdit i obyčejní lidé.

reagovat 6.2.2001 06:39 - sasa

neurony se dokáží "uklidnit" i bez nikotinu, stejně tak bez dalších drog.
Samozřejmé ovšem je, že ne každý to bez těchto berliček dokáže. Ale plně souhlasím - kdo na to nemá, nechť jich užije... Jako potřebuje diabetik inzulin, tak potřebuje slaboch nikotin, alkohol, marjánku..

reagovat 22.2.2001 14:36 - Jarda

Nemyslím si, že je to úplná blbost. Ono lékařsky vzato, je to logické, že kouření zdraví moc neprospěje. Vím, jaké to je, být kuřák. Já sám jsem kouřil 15 let a byl jsem silný kuřák. Dnes je to půl roku co nekouřím, a chvíle odvykání byli úděsné. Ale pozitiva stojí za to - zlepšení chuti, vizáže, dechu, sexu... Nejsem prudil jako někteří, kteří doslova "diskriminují" kuřáky, ale myslím si, že opravdu normální je nekouřit. Zkuste to!
p.s. Dobrý návod jak přestat kouřit je na internetu pod názvem A je mi lépe (dá se vyhledat přes seznam). Obsahuje návod na 21 dní, a pokud existuje vůle přestat, může být tento návod dobrým pomocníkem.

reagovat 29.3.2001 11:33 - Jindřich

Souhlasím, že není důležité, jak dlouho člověk žije, ale co v životě dokáže... třeba přestat kouřit :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2013 13:11 - !

Každá cigareta je hřebík do rakve. Tak pořádně kuřte, abyste z ní nevypadli.

reagovat 3.10.2013 20:43 - Aneta

Já teda díkybohu nekouřím a nikdy nebudu. Na kuřácích mi vadí jejich sobeckost. I když nekouřím, tak každodenní setkání s kuřáky mi stejně jejich cigarety vlastně vnucuje. Dýchám to, i když nechci. I když si někdo chce ničit zdraví, je to jeho problém. Ale ať mi neničí to moje.

reagovat 3.10.2013 20:46 - Aneta

A pozor! Poslední studie dokazují, že elektronické cigarety jsou ještě horší než normální. Je o tom spoustu článků.

reagovat 4.10.2013 21:19 - !

Spousta článků ještě neznamená, že to musí být pravda. Ty články si objednávají výrobci toho či onoho v rámci konkurenčního boje. Dejte mi 500,- a napíšu vám článek, jaký chcete.

reagovat 5.10.2013 10:31 - luciano

Presne tak, tie články sú písané na objednávku tabakovej lobby, pre ktorých sú e-cigarety obrovskou konkurenciou a pripravujú ich o obrovské zisky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *