Káva?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2002 21:54 - Jana

Neustale nas odrazuji od kofeinu,tedy i od kavy,je mocopudna,napomaha pry celulitide apod..Cetla jsem vsak rozhovor s jednou mistrini evropy ve fitnes,ktera rikala,ze jediny jeji zlozvyk je kava,nevzda se ji pry z duvodu,ze spaluje tuky,je to tak?Dodrzuji denni pitny rezim-3l vody denne,proto vadi li kava jen z duvodu mocopudnosti-tedy odvadeni vody z tela,myslim ze me dva salky kavy denne mi neuskodi,naopak...Co vy na to?

reagovat 25.6.2002 11:28 - Hanka

Četla jsem, že to, že káva (stejně jako zelený nebo černý čaj) spaluje tuk, je mýtus.'

reagovat 5.7.2002 11:21 - Kamil

Ted jsem o tom cetl na Dame a pry to mytus neni.

reagovat 10.7.2002 11:27 - darek

Tento faktor kávy je zcela jistě nadnesen.Protože ať je jakkoliv velký na spalování tuků jsou jiné spolehlivé metody.Takže si na ní pochutnej, ale zeštíhlení od ní nečekej.Jakou piješ? Nes nebo chlup?'

reagovat 11.7.2002 11:13 - Kamil

Zestihleni bych ani necekal,ale pry urychluje metabolizmus v tele a funguje to jako pri namaze.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2016 14:53 - hajný Krákora

Neustale nas odrazuji od...

já na to že dvě kávy denně není moc, káva určitě není škodlivá, dokáže člověka nakopnout, pokud jsi zdravá můžeš si dát i více šálků. Já mám den že vypiji třeba 12 šálků, dokonce i před půlnocí, někdy nespím, jindy usnu jako špalek, takže to je o najedení, únavě a káva to málo ovlivní. Moje babička pila kávu celý život takového toho turka, bez mléka a dožila se 89 let, děda to samé a ještě kouřil. ( babka také kouřila, ale tajně pod peřinou)
stalo se byl že jsem byl 3 týdny v lázních, ale na kávu jsem vůbec neměl chuť, v cukrárně co jsem si dal první kávu mě moc nechutnala a tak jsem se dal na pivo, byla vedra a káva mě najednou vůbec nechyběla. Další kávu jsem si dal až doma. Myslím si že bych to vydržel bez kávy a nakonec i bez piva, ale co bych si z toho života měl, káva je pro mne vším, dělám si ji k palačinkám, sladkostem, zamlbábě, nákypu zrovna tak k bramboráku, dokonce si krájím někdy i chleba do kávy, a jsem tu pořád a budu zde ještě za 30 let! to sem přehnal, možná to už zítra se mnou šlehne, ale kávou to nebude.

reagovat 19.4.2016 14:58 - Ano

Káva je zdravý antioxidant .

reagovat 19.4.2016 23:22 - hnětař

Káva je dobrej dopping ......

pod pojmem doping si představuji úplně něco jiného, představ si že by ti na utišní blesti místo morfia dávali kávu. Káva dovede povzbudit, někdy však její účinky nevnímám prože ji do sebe liji. dělám si velké hrnky 230 ml, ale někdy i do půllitr. kafáče asi tk 400 ml bílé kávy a nakrájím dobrý chleba, jindy zase máčím loupáky, jeden za druhým třeba 5 kousků. Nedělám to každý den, spíš vyjímečně ale kávy piji jinak hodně,kombinuji s vodou. Mohu si ty loupáky dovolit, mám docela dobrou váhu, moje BMI je pod 30, lítaji mě 2 -3 kg nahoru dolů, nežeru moc tuky, ale průser je štrůdl, bábovka, nákyp a káva, to si dám třeba místo oběda. Jak to dělají spolužáci, když i některé holky mají přes 100 kg to tedy nechápu.

reagovat 30.5.2016 01:54 - Radka

Pomáhá vám káva proti únavě? Já jsem schopná po ní klidně zaspat, takže ji piju akorát na chuť a účinek žádný.

reagovat 30.5.2016 02:49 - Myslíš?

Pomáhá vám káva proti...

Tak si jí dej někdy, až budeš fakt unavená, a pozoruj účinek. To, že po ní můžeš usnout, eště neznamená, že tě nepovzbuzuje. Důležitý na lávě je, že po ní můžeš NEUSNOUT.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *