Kauza Vítkov

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.10.2010 15:15 - markéta

Co říkáte na výši trestů, které dostali aktéři?

reagovat 20.10.2010 16:27 - Petr

Hlavně mě štve, že to politici okamžitě museli komentovat...

reagovat 20.10.2010 18:57 - xy

Víše trestů přesně plní svůj účel, exemplární proces ne nepodobný politickým procesům z 50tých let. Nemá to se spravedlností nic společnýho, já netvrdim, že si trest nezasloužej, ale pokud už oni dostanou takovýhle trest, pak by většina vrahů u nás měla dostat provaz nebo minimálně doživotí, ovšem když si člověk přečtě zprávy na Novinkách a kdejakej sprostej vrah tam dostane tresty bezmála o polvinu nižší než tito, pak zkutečně je neco shnilého ve státě českém. Myslim, že každý soudný člověk si o tom myslí své, je to jen další důkaz rasismu naruby, zajímavé by bylo srovnání výše trestů těch cikánů co málem ukopali k smrti toho 13letýho kluka, ovšem o tom se jaksi "taktně" mlčí, to se protě dozvědět veřejnost nemá, to by bylo pro tento "demokratický" režim nepohodlné. Mě tento přístup teda silně připomíná dobu před rokem 89. a myslim že nejenom mě.

reagovat 20.10.2010 22:43 - IGNACIUS

Víše trestů přesně plní...

Neni to tak davno,kdy skupina Cikanu ukopala k smrti 19-leteho Cecha (vice info mj.na weblogu DFENS). Coz je brutalni a tryzniva smrt. Kolik myslite,ze pachatele z romskeho etnika u soudu dostanou? 4 roky,mozna 6 let. A neni to prvni vrazda s rasovym podtextem provedena Cikany. Ovsem,o tom se na vládní hlásné troubé Lžidnes.cz ,nebo Hovinka.cz nepise. Na nezavisle soudnictvi v CR dnes veri jen totalni idiot.

reagovat 20.10.2010 23:03 - xy

Neni to tak davno,kdy skupina...

Děsné, je to šílený, když si člověk představí, že by se musel třeba jednou těm cikánum bránit, nebo bránit někoho jinýho a v sebeobraně nějakýho cikána zabil, ta představa, co by se s člověkem v tomhle státě potom dělo je opravdu děsivá, už takhle je na nutnou obranu pohlíženo soudy a státními úředníky jako na něco nepatřičného, nemorálního, na něco na co běžný občan skoro nemá pravo a což teprv kdyby se jednalo o cikána, panbůh s člověkem, kterej by se do takový situace dostal. Ty cikorky, co tohle provedly, nechal bych je aby si vykopaly hrob a bez milosti postřílel. Vždycky si u takovýho případu vzpomenu mýho pradědu čs.legionáře z Ruska, kterej bojoval v občanský válce proti bolševikum, když se jim bandyté co přepadaly vesnice na sibiři a vraždili neviný lidi dostali do rukou, byl s nima většinou konec, skončili na nejbližžim stromě, nebo byli zastřeleni a trochu mu závidim tu spravedlnost, kterou mohli aplikovat v těch extrémních podmíkách, defakto v dnešní době by je náš stát označil za neonacisty a extremisty, ale tenkrát platilo oko za oko, zub za zub. A tady je vidět, kam to tahle pseudodemokracie se svym pseudohumanistickym přístupem dotáhla a bohužel zatim bude jenom hůř.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.10.2010 23:19 - xyman

Však jednou přijde doba, kdy těmhle pseudohumanistum tu hubu rozmlátíme a já se na to upřímně těšim, tahle nespravedlnost nemůže trvat věčně, tady poteče krev v týhle spropadený zemi.

reagovat 24.10.2010 22:33 - IGNACIUS

Však jednou přijde doba,...

Po kolena v krvi se budou brodit Boží bojovníci!

reagovat 24.10.2010 23:08 - Yossarian

Taky ráda kouřím a ještě za to dobře zaplatím,ale musíš přijít ke mně domů.Je mi 52 let,mám obří kozy a rezavé vlasy.Jmenuji se Markéta Sommerová a bydlím na adrese Borovanského 2220 Praha 5 Stodůlky - čekám na tebe.

reagovat 5.11.2010 14:58 - nestraný pozorovatel

To je zajímavý, jak tahled diskuse rychle ztichla, když se tady objevil článek z opačné strany, jasně pojednávající o černém rasizmu, to už rádoby humanisté raději zavřeli hubu, no ani se jim nedivím...., protože kdo nemá argumenty, ať raději mlčí!!!!


http://www.radnice-litvinov.cz/22102010


http://vondrak.blog.idnes.cz/c/160570/Maminko-proc-jsem-musel-polykat-sperma-pta-se-zmlaceny-Patrik.html


http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/ustecky/clanek.phtml?id=680787&ref=nf


http://zpravy.idnes.cz/jeden-z-nasilniku-kteri-zbili-chlapce-v-krupce-na-teplicku-jde-pred-soud-13h-/krimi.asp?c=A101021_1470070_liberec-zpravy_alh


Tak takto se výrabí rasizmus, teď už vím, že jsem také rasista a hluboce přesvědčený.
Za toto bych těm hajzlum dal trest smrti, minimálně aspoň tomu staršímu, pověsit ho na nejbližšim stromě.!!!!!!!!!!!

reagovat 5.11.2010 15:10 - surikatu

moje řeč utlouct je pažbama oba, ani nechci domyslet pocity rodičů toho kluka, být jeho otec, asi už by byli ty zmrdi po smrti

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *