Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2017 18:28 - Stvůra modlářská, dvouhanebná

Viklef svůj překlad založil na latinské Vulgátě a ručně jej opisoval.

Před vynálezem khihtisku ručně opisoovali všichni, a to ať "fašisté", tak "komunisté" nebo "partizáni". :-)

Jen ten netvor zpuchřelý papež ve zpuchřelém modlářském netvorském Římu si zpupně nezaslouženě užíval výhod nejnovějšího kopicentra a světlotisku, dopraveného mu tam strojem času tajnými jezuity, těmi spiklenci a stvůrami modlářskými papistickými z přelomu 20/21 století, agenty toť Vatikánu všezáludnými.

reagovat 7.7.2017 18:36 - Vrah z Wolstrýtu od sv. Petra a Pavla ..

koho z myslitelu katolici...

koho z myslitelu katolici nezavrazdili?

mě na padá tak jedině Teng siao Ping. Pro velkou vzdálenost a izolovanost Číny na něho ty hnusné stvůry hnusně modlářské nedosáhli...

Jinak u nás to katolíci vybili od Metoděje přes Václava, Ludmilu až po Fučíka.
Jsou to opravdoví vrazi vzdělanosti lidstva!! Naštěstí Venca se svými Dopisy Volze jim unik..
Masaryka se pokoušeli zaškrtit už v kolébce.. Kupodivu se jim ač malý ubránil, byť celý život pak byl poněkud přidušený..
Nejhůř tahle římská bestie řádila skrze své agenty Robespiera, Trockého, Lenina a Sverdlova..
Naproti tomu Pol Pot bývá kladně hodnocen i zarytými nekatolíky..

reagovat 7.7.2017 18:44 - Myslíš si Merkel, Macron.. - a on to je ve skutčnosti tajný jezuita sedící v serverovně Matrixu asnující svá jedovatá vlákna, nejen ta diskuzní

Katolík to je něco jako "věčný žid Ahasver, bludný Holanďan a kolega finančník Suss dohromady."
Nejhorší je, že ty lstivé zrůdy skrze stroj času (vynalezený v hlubinách Vatikánských archivů zajatými zotročenými templáři) na sebe mohou brát tváře a podoby mnoha politiků let minulých, současných i budoucích..

reagovat 7.7.2017 20:14 - Natvrdlej

Ve spise Pro anatome sua actio et ad spectandum indicatio objasnil význam pitev z hlediska anatomických znalostí proti oponentům církve.

Chápu to tak dobře, že Jesenius hodlal obhajovat církev proti jejím oponentům svými pitevními protokoly?

reagovat 12.7.2017 10:56 - křesťan

jsem nekatolický víry, ale poznal jsem řadu katolíků. Nemyslím jen Kalousky, ale opravdový věřící vč. kněží. Většinou velmi slušní lidé, ti kněží to je skutečná úroveň. Mezi katolíky je opravdu hodně Bohu oddaných lidí. Část katolíků ale velkou víru nemá, do kostela moc nechodí. Spíš žijí jako velká část populace, i když oproti nevěřícím ta víra stejně znamená velký posun k dobrému.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *