Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2017 19:05 - Steve

Katoliku -
Nemám rád...

Víra bez symbolů? Hmm, divný .... jako proč? To se chceš koukat na holé zdi kostelů apod - jak mají některé jiné církve? Mě se ten bunkr teda nikdy nelíbí - často jen jakýsi citát z Bible vepředu. Do takovýho baráku bych teda nechodil - to je tak na depresi, nic víc.

reagovat 18.1.2017 13:28 - rose

neudelas si vyrezavany symbol niceho cemu by ses klanel, jedno z 10 prikazani, Stwepanku cti trochu Bibli, at nekecas

reagovat 18.1.2017 13:41 - rose

Víra bez symbolů? Hmm,...

Stepanku ty patris pred soud a pak rovnou na sibenici. Jen kecas a kecas.

reagovat 18.1.2017 16:29 - ach

Schizofrenie je zlá nemoc. Něco jak fanatismus.

reagovat 18.1.2017 16:57 - Steve

neudelas si vyrezavany symbol...

:-D Vždyt' tomu přikázání vůbec nerozumíš .... navíc si ho upravuješ, takto nezní. Asi neumíš vůbec Česky.

Doufám že se na té šibenici jednou budeš houpat ty :-D To ještě můžeš být ráda že né hned upálena jako čarodějnice.

V tom přikázání je jedno slůvko, které je vlastně nejdůležitějším "JINÉHO BOHA" Ty asi česky neumíš, vid! Daného Boha si klidně rád zobrazím, podívám v umělecké tvorbě. Bohužel omezenost vaší společnosti se jen potvrzuje víc a víc ... :-) Nechtěl bych, ne ne ... A že už mě lanařili kolikrát. Je to jen ztráta času trávit čas ve vaší společnosti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *