Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2017 22:34 - Steve

Tak tak, přesně tak +1 To samé si myslím i já.

reagovat 19.10.2017 22:38 - sdfg

Jako dobrý katolík,musím potvrdit,že jsme normální,ale sex vedeme jen v manželství a žádné takové ty méně hodnotné laciné vztahy na pracovišťi,v letovisku,v kosmu a ve vodě.

reagovat 20.10.2017 07:24 - jak

kteří

reagovat 20.10.2017 13:49 - nějak

Jako dobrý katolík,musím...

nemohu pochopit katolickou filosofii.
Strašně lpí na manželském sexu. Přitom oddávajícím je jenom obyčejný člověk. Prý to dělá ve jménu Boha.
To je tedy fór jako prase. To, že někdo vystuduje na kněze mu dává nějaké postavení? A co manželstvím, která oddal třeba prznitel dětí? Jsou platná?

Myslím si, že velké množství nemanželských svazků je čestnější a upřímnější než nějaké formální manželství. Tím nemyslím povrchní, náhodné sexuální styky, ale kvalitní partnerský vztah i bez toho prstýnku.

reagovat 8.12.2017 09:41 - Každý vrah a zloděj se schová pod víru

Katolický farář Oliver...

Je pokrytecké říkat každému na potkání "jsem věřící", takový člověk je mi okamžitě podezřelý, co asi skrývá, že?
I tahle osoba je věřící, věří v Boha, a přitom páchá násilí a kriminalitu na lidech a zneužívá jejich důvěry
Proto z důvodu nesnesitelné arogantní vlezlé intrikánky sousedky Věry 65 let působící v lokalitě Ostrava
Prodám finský půldomek v lokalitě Ostrava-Radvanice,
Velikost 3+1, plocha pozemku 260m2.
Upozornění - z důvodu agresívního působení psychicky narušené osoby která vlastní v sousedství také půldomek, jsem nucen změnit působiště. Jedná se o nedovolené sledování a obětžování osob, za účelem zvrácené zábavy - zneužívání osobních dat občanů k páchání trestné činnosti. Jde o osobu ženského pohlaví v důchodovém věku jezdící červeným Nissanem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *