Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.5.2017 13:08 - Homosexuální mafie v Církvi a skutečná příčina odvolání arcibiskupa Bezáka

http://www.stjoseph.cz/homomafie-v-cirkvi-a-bezak/

reagovat 29.5.2017 13:10 - Oscarový film o zneužívání mladistvých v církvi jde do kin

Spotlight, držitel letošního Oscara za nejlepší film rok, přichází do českých kin. Podle skutečného příběhu ukazuje na jeden z největších církevních otřesů posledních dob, kdy se podařilo reportérům amerického deníku The Boston Globe odhalit šokující počet případů zneužívání nezletilých duchovními místní arcidiecéze.

reagovat 29.5.2017 13:11 - tamtez

Do redakce deníku The Boston Globe nastoupil v roce 2001 nový editor a ihned pověřil tým profesionálních investigativních novinářů Spotlight úkolem. Měli prověřit dosud poměrně přehlížený případ místního kněze, jenž byl obviněn z toho, že v průběhu uplynulých 30 let sexuálně zneužíval desítky chlapců ve své farnosti.

Poctivá práce žurnalistů, kterou film zachycuje zcela autenticky, vedla k odkrytí mnohem komplexnějšího problému a zjištění systematického krytí případů pedofilie v církvi. V reálu za tento počin získal právě tým novinářů z listu Boston Globe prestižní novinářskou Pulitzerovu cenu.

reagovat 29.5.2017 14:14 - Steve

Ještě vás to baví tady ládovat ty všeljaký pochybný články?

Téma je jiné pokud jako někdo neví. Máme se bavit o jednotlivcích, my tady co jak je či není a né o kauzách. Kauzy se dějí snad v každé církvi, společeství.

reagovat 29.5.2017 16:17 - ANTI-ANTI

„Téměř po padesáti letech od skončení války se Francie teprve začíná zabývat chováním církve za německé okupace.“

Fakt brzo...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *