Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2017 15:33 - Luba

Tak tohle já nevím....

Katolíku, katolíku,nikdy neříkej nikdy, třeb atě jednou marnotnatná paní lapne a ty zazáříš znalostmi z plastickéchirurgie. na návštěvy kostelatoho moc nelapneš. A plastik Kufa toho más společného s diskuzí Jsou katolíci normální asi jako proutkaření

reagovat 22.2.2017 21:53 - helča

Katolíku asi nejsi ani křesťan, Marian Kufa je slovenský kněz a na youtube ho najdeš. Homeopatii neuznávám jako léčitele, astrology a všechny šarlatány. Joga, tantra, reiki a jiné považuji za zlo.

reagovat 22.2.2017 22:01 - helča

Opravuji jméno slovenského kněze je to Marián Kuffa. Jistě nepřející zlé síly způsobily tento můj přehmat. V kostele se za Otce Mariána pomodlím.

reagovat 22.2.2017 22:19 - katolík

Helčo, děkuji. Již jsem se podíval na YOUTUBE. Je to slovenský kněz Marián Kuffa. Toho já opravdu neznám. Co mne však nejdříve napadlo, vyhledat si jméno Kufa, s jedním f. To mi bylo hned velmi podezřelé, že by tady někdo doporučoval, pana MUDr. Kufa, coby nejlepšího, nejznámějšího a nejdražšího, plastického chirurga! Jo, lidi jsou různí, že?

reagovat 26.2.2017 09:12 - rr

katolici maji pramalo s krestanstvim, je to zneuziti krestanstvi pro tahini penez z lidi

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *