Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2017 10:46 - az takto miluji katolici

Katolický farář Oliver O´Grady znásilnil stovku dětí. Jeho zpověď umožňuje nahlédnout do korupční hierarchie církve, jejíž představitelé mu poskytovali ochranu, ačkoliv o jeho jednání věděli. Se slovenskými titulky. Dále dokument televize BBC o sexuálních skandálech v souvislosti s nejvyšším církevním úřadem. Tento dokument je systematicky odstraňován z databáze Google, zatímco jiné dokumenty tam stále jsou. Velmi signifikantní!

http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/vztahy-chovani/413-katolicka-cirkev-pedofilie

reagovat 21.3.2017 10:49 - http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6711-duch-ii-vatikanskeho-koncilu-a-sexualni-revoluce-pedofilie-a-narust-homosexualu-v-radach-knezstva.aspx

Duch II. vatikánského koncilu a sexuální revoluce. Pedofilie a nárůst homosexuálů v řadách kněžstva
to je ta katolicka laska!!!

reagovat 21.3.2017 11:10 - chudaci zijici v chudobe

V současné době se schyluje k další z „velkých" loupeží, která se oficiálně jmenuje „vyrovnání státu s církvemi" - přesněji řečeno s katolickou církví, které se to týká takřka z 95%. Jedná se o návrat státem znárodněného majetku během komunistického režimu a často ještě v roce 1945 demokratickým Československem na základě tzv. „Benešových dekretů". Celkem se jedná o 181 tisíc hektarů lesů a 72 tisíc hektarů zemědělské půdy. „Vyrovnání" počítá s návratem 72 miliard korun fyzicky a 59 miliard ve splátkách během 20 let. S úroky se hovoří o celkové částce k 270 miliardám. Současně má stát po dobu splácení hradit provoz církví - mzdy duchovním, které dnes činí celkem 1.4 miliardy.

http://brandyskenoviny.webnode.cz/news/chysta-se-dalsi-loupez-navrat-majetku-katolicke-cirkvi/

reagovat 21.3.2017 11:23 - http://ostrava.idnes.cz/restituce-v-moravskoslezskem-kraji-d7i-/ostrava-zpravy.aspx?c=A131125_2004371_ostrava-zpravy_mav

Katolíci chtějí zpět tisíce hektarů lesů i lovecký zámeček v Bílé
Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/restituce-v-moravskoslezskem-kraji-d7i-/ostrava-zpravy.aspx?c=A131125_2004371_ostrava-zpravy_mav

reagovat 21.3.2017 15:59 - Steve

V současné době se...

Znárodňovali Komunisti - Komunistická strana, né stát ...

Tak to reklamuj u soudruhů že vůbec něco komukoliv kradli ... Co se nakradlo lidem se už vrátilo, poté se začalo řešit v II. etapě církevní. Tak co se čuříš :-)

Že se břímě hodilo částečně i na nás ostatní, za to může vláda ... né církev. Na to se ptej tehdejších politiků a Kalouska proč to tak dopadlo.

A Komunisti? Ti jsou čistí jak křišt'álová studánka ...

Cožpak to nevidíš???

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *