Katolici - jsou normalni?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2005 18:02 - katka

Dneska jsem zabloudila na strany katolik.cz a zdesila jsem se. Za prve mi prijde, ze podle dotazu jsou lide vychovavani v takto zamerene rodine naprosto bez jakychkoli informaci co se sexu nebo antikoncepce tyce a za druhe..TY DOTAZY A ODPOVEDI! To je neuveritelne, divka se zepta jak je to s hormonalni antikoncepci a ten ""expert"" ji rekne, jak bude prohlidka strasliva a zakonci to tam udesnym kazani o nezadoucich ucincich, dokonce ze "ona sama odbornice" by tomu vubec neverila, a tak se ta chudinka vrhne na sex bez ochrany, otehotni a ma cely zivot zkazeny, NO JE TOHLE NORMALNI??

reagovat 3.10.2005 18:06 - katka

kdo na tyhle stranky nema zaludek at se radsi nekouka, ty lidi si mysleji, ze nemuzou otehotnet protoze se v mladi "oddavali hrisne masturbaci" a nejake divce se dela samotne ze sebe spatne protoze ma nemravne myslenky a libani je podle ni hrisne za ktere by se melo chodit do pekla..

reagovat 3.10.2005 22:29 - eva

Pokud se chcete opravdu zděsit,tak navštivte www.musculus.cz/buh/

reagovat 4.10.2005 00:20 - Martin

Katolická církev na mne působí jako velice konzervativní instituce která normálnímu liberálně smyšlejícímu člověku těžko může něco nabídnout. Hlavně ten postoj v otázkách sexu. Chápu
že církev je proti potratům i podle mne nekatolíka je potrat zlo a mělo by to být to nejkrajnější řešení co mi ale přijde naprosto schizofrenní je postoj římskokatolické církve k antikoncepci a sexuální osvětě na školách. Vždyt jde o věci které prokazatelně mají vliv na snižovaní počtu potratů. Další věc je že nemůžou být knězi ženy a postoj k homosexuálům. Ovšem pozor ne všechny křestanské církve jsou tak bigotní jako katolíci. Protestantské církve v Holandsku a Skandinávii oddávají i homosexuály a nejvyšší představitel anglikánské církve taky toleruje homosexuální kněze a sleduje TV seriál The Simpsons.

reagovat 11.12.2005 15:56 - Dodod

Chodil jsem rok na náboženství a 4 roky ministroval pak jsem toho nechal a výsledek je že jsem ateista a pláteníky nemohunani cejtit.Poznal jsem několik farářů a každý byl jiný,ten nám zakazoval kouřit,jinému to nevadilo,no nebudu to vše popisovat,nejvíc mě vadili ty báby a někteří chlapy ,byli pěkně jetý a jako jednou jsem si řekl dost,tohle ne.Do kostela chdím ale jen protože mám rád architekturu,klid a prstředí,jinak nevěřím.Ono to doopravdy nejde popisovat bylo by to na pořádný článek a mě už to nebaví .Ahoj končímale katolíci nejsou normální.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2017 12:30 - Překladatel

pedofilie
vrazdy...

já bych si prosím vybral tohle:
vrazdy prekladatelu Bible

Byl by nějaký "traktatus učený", kolik ty "černý eska" teda zavraždili překladatelů a biblistů ??

Jinak to se přece všeobecně ví, že už "starej Herodes", donášel do Říma, ba i přímo do Kůriie flanďákům, těm mizerům.. Odkud myslíš,že Herodes měl ty své vojáky, co se chystali zabít Ježíška.. To poznali všichni v Izraeli hned: na sobě měli hábity s červenými kříži, uctívali Konstantina, slavili neděli a místním zásobovačům říkali - "fakturu si strč do Tibery. Davaj !!" jo, a četli si knížžečk o Putinovi a milovali Assada .. Sarinem nešetřili.. :-(((

reagovat 17.4.2017 12:32 - katolicka laska

to mas tak. Neni love, neni laska.

reagovat 19.4.2017 10:16 - rr

Helco az na ty vrazdy, kradeze a pedofilie, to je katolicizmus. ktereho ucence cirkev nehonila? ktereho prekladatele Bible neupalila?

reagovat 19.4.2017 18:43 - qwert

jsou to proste rahouni

reagovat 19.4.2017 18:45 - katolicka laska

pedofilie
vrazdy prekladatelu Bible
krizacke vypravy
posveceni fasizmu


jen si vyberte!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *